,

Kadernícke kreslo SHEFFIELD – čierne | Sheffield Black

Dostupnosť:

Aktuálne vypredané


Katalógové číslo: 10040259
  • Podstavec: oceľ
  • Poťah: umelá koža
  • Výška sedadla: 119,5 cm–136,5 cm
  • Farba: čierna
  • Štýlový retro design

2,166.00  (1,805.00  bez DPH)

Aktuálne vypredané

Upozorniť ma, keď bude produkt opäť dostupný !Kadernícke kreslo SHEFFIELD – čierne | model: Sheffield Black

Kadernícke kreslo SHEFFIELD – čierne | model: Sheffield Black

Kadernícke kreslo SHEFFIELD BLACK výrobcu Physa je ideálnym doplnkom vybavenia každého kaderníctva. Kreslo je vybavené mäkkým a pohodlným operadlom, ako aj veľkou nožnou opierkou. Vďaka trvanlivej, čiernej poduške z umelej kože je zdôraznený retro dizajn celého produktu. Kadernícke kreslo je na nastavenie výšky vybavené hydraulickým zdvíhacím zariadením a výrobok v sebe spája funkčnosť, tak aj maximálny možný komfort. Toto kreslo zvýši hodnotu každého kaderníckeho salónu!

Vďaka elegantnému dizajnu je možné univerzálne použitie tohto kaderníckeho kresla – napr. v salónoch krásy, kaderníckych salónoch alebo v tetovacích štúdiách. Kombinácia čiernej kože a ušľachtilej ocele zaisťujú vkusný a nadčasový vzhľad. Toto kreslo je teda nielen pohodlné, ale aj štýlové.

Na veľkej čalúnenej sedacej ploche, ktorá je vyplnená penou, sa zákazníkom sedí obzvlášť pohodlne a príjemne. Ďalej je tu možnosť prestavenia opierky hlavy; tak dochádza k zvýšeniu komfortu a k individuálnemu nastaveniu kresla podľa priania konkrétneho zákazníka. Opierku hlavy je možné prestaviť pribl. 21 cm smerom nahor. Na nožnú opierku sme tiež mysleli: tu je rovnako možné upraviť podľa výšky určitého zákazníka. A úplne nakoniec sa čalúnené opierky rúk postarajú o ten správny pocit absolútnej pohody.

Kreslo možno otáčať o 360 stupňov a Vy tak môžete nerušene a efektívne pracovať. Práca je teda umožnená z ľubovoľnej pozície. Pomocou jednoduchého, odolného a rýchleho hydraulického zdvíhacieho zariadenia je možné nastavovať rôzne pracovné výšky. Kreslo je vybavené tiež stabilným nastavovacím mechanizmom, pomocou ktorého možno nastavovať opierku hlavy a Vy tak máte možnosť vo Vašom salóne poskytovať celú paletu služieb. Na pravej lakťovej opierke sa nachádza držiak uterákov, aby bol servis skutočne kompletný. Za opierkou hlavy sa nachádza praktický háčik na zavesenie pracovnej zástery.

Vďaka svojej pevnej konštrukcii unesie kreslo maximálnu hmotnosť 220 kilogramov. Je vyrobené z vysoko kvalitnej a odolnej ocele a ponúka vysokú spoľahlivosť a dlhú životnosť. Hladký a neporézny povrch je odolný voči korózii a zostáva pri správnom ošetrovaní aj po mnohých rokoch užívania svetlý a lesklý.

Kožené čalúnenie sa ľahko čistí a nevsakujú sa do neho žiadnej kvapaliny, ak by pri práci došlo k nejakej menšej nehode. Pomocou zodpovedajúcich čistiacich prostriedkov je možné kadernícke kreslo od spoločnosti Physarýchlo a jednoducho vyleštiť. Elegantný vzhľad tak zostane zachovaný po dlhú dobu!

Kadernícke kreslo SHEFFIELD – čierne | model: Sheffield Black Výhody:

  • Štýlový retro dizajn vhodný do každého salónu
  • Vďaka penovému čalúneniu ktoré poskytuje pohodlné a príjemné sedenie
  • Výškovo nastaviteľné a prestaviteľné operadlo umožňuje efektívnu prácu
  • Odolná a pevná konštrukcia z vysoko kvalitnej ocele
  • Ľahké čistenie

Technické parametre:

Model SHEFFIELD BLACK
Číslo artiklu 10040259
Stav artiklu Nový
Materiál Ušľachtilá oceľ, umelá koža
Farba Čierna
Minimálna výška 119,5 cm
Maximálna výška 136,5 cm
Nastaviteľný uhol operadla 115-149°
Nastaviteľný uhol opierky na nohy 31°
Maximálne predĺženie opierky hlavy 21 cm
Držiak uterákov (pravá strana) Áno
Závesný háčik (ľavá strana) Áno
Závesný háčik na zásteru (za opierkou hlavy) Áno
Rozmery (D x Š x V) 0,00 x 0,00 x 0,00 cm
Hmotnosť 0,00 kg
Rozmery zásielky (D x Š x V) 76,50 x 91,50 x 85,00 cm
Hmotnosť zásielky 98,00 kg

 

Katalógové číslo: 10040259 Kategórie: ,
Rozmery 91.5 × 76.5 × 85 cm