, ,

Kozmetické kreslo Sky – biele + sedadlo | Sky White Set

Dostupnosť:

Aktuálne vypredané


Katalógové číslo: 18000060
  • Kompletná sada pre salón krásy, masáže atď.
  • Ľahko sa čistí čalúnenie z ekologickej kože
  • Nastavenie výšky, opierky hlavy, opierky na nohy a operadla
  • Odolnosť

1,865.00  (1,554.17  bez DPH)

Aktuálne vypredané

Upozorniť ma, keď bude produkt opäť dostupný !Kozmetické kreslo Sky – biele + sedadlo | model: Sky White Set

Kozmetické kreslo Sky – biele + sedadlo | model: Sky White Set značka Physa predstavuje súpravu zahŕňajúcu kozmetické kreslo Sky a sedlové kreslo s operadlom Comfort. Poskytujú pohodlie počas ošetrovacích procedúr pre klientov aj zamestnancov. Vďaka elegantnému vzhľadu nábytku je vhodný pre takmer všetky moderné alebo tradičné wellness salóny, hotelové SPA, masáže alebo fyzioterapiu.

Odolné kozmetické kreslo PHYSA vyniká svojím jednoduchým a premysleným dizajnom. Vďaka diskrétnej elegancii sa perfektne zmestí do každého interiéru a vytvorí príjemnú atmosféru. Má uzavretý otvor pre tvár.

Stabilný pri nastavovaní výšky kresla je zaručený pevným rámom z nehrdzavejúcej ocele. Dvojitá ochrana vo forme dvoch rovnobežných prúžkov umožňuje voľné prispôsobenie podľa želania užívateľa.

3 silné elektrické motory s kozmetickým lôžkom sa ovládajú pomocou ovládacích tlačidiel na boku zariadenia.

Nepremokavá povrchová úprava z ekologickej kože umožňuje ľahké odstránenie akýchkoľvek nečistôt, ako sú masážne oleje, voda atď.

Maximálne pohodlie pri používaní je dôsledkom profilovania sedadla v ergonomickom tvare sedla (priemer približne 37 cm) a jeho upevnenia v operadle. Špeciálna penová výplň zaručuje mäkkosť a odolnosť, zatiaľ čo biely syntetický kožený poťah a precízne švy vyzerajú elegantne. Model Comfort White má tiež 3 typy nastavenia: výšku sedadla (56 – 75 cm), jeho sklon a sklon operadla pre ešte lepšie prispôsobenie potrebám užívateľa.

Ľahko sa pohybujúca stolička Sky White Set vďačí svojej nízkej hmotnosti (celá váži iba asi 9 kg) a otáčajúcim sa kolesám. Umožňujú bez námahy pohybovať stoličkou v ľubovoľnom smere. V prípade potreby je možné použité kolesá rýchlo vymeniť.

Vysoká pevnosť bieleho modelu Comfort je výsledkom použitia vysoko kvalitných materiálov. Rám vyrobený z chrómovanej ocele poskytuje nosnosť až 150 kg. Masívna konštrukcia a precízne prevedenie sa premietajú do dlhodobého používania.

Jednoduché čistenie bolo uskutočnené čalúnením z ekologickej kože. Kozmetické kreslo Sky – biele + sedadlo | model: Sky White Set má materiál použitý v sedle Physa neabsorbuje tekutiny ani prach, čo uľahčuje jeho udržiavanie v perfektnom stave. Vďaka zipsu je možné kožený poťah sedadla a operadla odstrániť a umyť.

Klasický dizajn kresla z neho robí tradičný aj moderný interiér. Kombinácia bieleho čalúnenia s leskom z chrómovanej ocele mu dodáva nadčasový charakter.

  • Univerzálnosť – funkčná súprava pozostávajúca zo stoličky a stoličky pre kozmetický priemysel
  • Komfort – mäkké čalúnenie a nastavenie polohy zaisťujú maximálne pohodlie
  • Estetika – hladké čalúnenie z ekologickej kože je klasické riešenie, ktoré bude fungovať vo všetkých interiéroch
  • Trvanlivosť – oceľový rám poskytuje vysokú nosnosť
  • Praktické – odolnosť proti špine, prachu, olejom a tekutinám zaručuje ľahké čistenie

Technické parametre:

Model Sky White Set
Katalógové číslo 18000060
Stav produktu Nový
Kozmetické kreslo
Farba Biela
Materiál Ekokoža, kov
Minimálna výška 52,6 cm
Maximálna výška 82,1 cm
Dĺžka opierky hlavy 80 mm
Nastavenie dĺžky podpery nôh 150 mm
Napájanie 230 V
Frekvencia 50Hz
Výkon 360W ±10%
Sedlo kresla
Farba Biela
Materiál rámu Pochrómovaná oceľ
Materiál podnožky Pochrómovaná oceľ
Materiál sedadla a operadla Syntetická koža