, ,

Masážny stôl Physa Lyon White – biele | PHYSA LYON WHITE

Dostupnosť:

Na objednávku (doručenie 5-8 dni)


Katalógové číslo: 10040175
  • Masážny stôl PHYSA LYON WHITE
  • Vrátane diaľkového ovládania a nožného pedála
  • 360 ° otočné gumené kolesá s aretáciou
  • Maximálna nosnosť do 200 kg
  • Ľahké a rýchle nastavenie výšky 68 – 90 cm a sklon operadla v rozsahu 0 – 60 °

1,544.00  (1,286.67  bez DPH)

Na objednávku (doručenie 5-8 dni)

MNOŽSTEVNÉ ZĽAVY POČET KUSOV CENA
2% 2 - 9 1,513.12 
3% 10 + 1,497.68 
+ doprava zdarma

Masážny stôl Physa Lyon White – biele | model: PHYSA LYON WHITE

Masážny stôl Physa Lyon White – biele | model: PHYSA LYON WHITE, ktorý ponúka nemecká značka Physa. Je perfektným pracovným nástrojom pre každého fyzioterapeuta a maséra. Prezentované zariadenie sa vyznačuje odolnou konštrukciou a súčasne vysokou mobilitou.

Vďaka tomu model PHYSA LYON WHITE ľahko nájde svoje miesto na všetkých miestach, kde je potrebné nastavenie výšky a sklonu. Najmä vo wellness a spa salónoch, kozmetike a fyzioterapeutických miestnostiach.

Vysoký komfort sa dosahuje vďaka operadlu a sedadlám s hrúbkou 8 cm a 10 cm, čo v kombinácii s penovou výplňou poskytuje mimoriadny komfort. Zadná strana má funkčný čelný otvor, ktorý je možné v prípade potreby uzavrieť vankúšom.

Biele čalúnenie spolu s konštrukciou s práškovým poťahom navyše vytvára elegantný, štýlový vzhľad a vďaka koženému dizajnu model PHYSA LYON WHITE absorbuje tekutiny a prach ako štandardné textilné sedadlo. To uľahčuje čistenie a údržbu nábytku.

Ľahké prispôsobenie stola špecifickému spracovaniu sa dosiahlo vďaka rýchlemu nastaveniu výšky v rozsahu 68 – 90 cm. To vám umožní vyhovieť rôznym pracovným požiadavkám. Je pohodlným riešením pre ľudí so zdravotným postihnutím a pre tých, ktorí kvôli zraneniam chrbta alebo iným chorobám majú problémy.

Na jeho nastavenie stačí stlačiť tlačidlo na pedáli alebo na diaľkovom ovládači a masážny stôl Physa Lyon White – biele | model: PHYSA LYON WHITE podľa potreby zmení svoju výšku. Rovnakým spôsobom je nastavený uhol sklonu operadla od 0 do 60 °, čo vám umožňuje jeho umiestnenie v polohe ležania a sedenia.

Otočenie o 360 ° umožňuje gumovým kolesám ľahko sa pohybovať alebo ťahať stôl na akékoľvek miesto. Vďaka gumy sú úplne bezpečné pre povrch, na ktorom sa pohybujú, čím ju chránia pred poškriabaním. Okrem toho funkcia zámku uľahčuje umiestnenie zariadenia do zvolenej polohy. Stôl kombinuje mobilitu a mimoriadnu stabilitu dosiahnutú vďaka silnej konštrukcii založenej na oceľovom ráme a štyroch odolných nohách.

Dva výkonné motory pracujúce s výkonom 50 W určujú vysokú účinnosť zariadenia. Je tiež spôsobené krátkym časom nastavenia výšky bez zaťaženia za menej ako 18 sekúnd a zadným uhlom 16 sekúnd. To umožňuje mimoriadne účinnú zmenu polohy stola, a teda – zaisťuje plynulosť ošetrenia.

Vďaka maximálnej hmotnosti až 200 kg a súčasne kompaktnej veľkosti je značka Physa ideálna pre všetky wellness a spa salon, ako aj pre kozmetické štúdio. Dosiahlo sa to vďaka trvanlivej konštrukcii stola vyrobenej z vysoko kvalitnej ocele, syntetickej kože a plastu. Pevný povrch výrobku určuje jeho pôsobivú trvanlivosť a zaručuje jeho dlhú životnosť.

Masážny stôl Physa Lyon White – biele | model: PHYSA LYON WHITE je pohodlným a profesionálnym vybavením každého wellness & spa salónu, kozmetického štúdia a fyzioterapeutickej kancelárie. Zariadenie sa vyznačuje pevnosťou a pohyblivosťou, ako aj mnohými funkciami. Vďaka týmto vlastnostiam je model PHYSA LYON WHITE vhodný pre všetky náročné liečby.

  • Jednoduché ovládanie – diaľkové ovládanie, nožný pedál
  • Mobilita – kolesá sa otáčajú o 360 °
  • Flexibilita – nastavenie výšky, sklon
  • Trvanlivosť – pevná konštrukcia, maximálne zaťaženie 200 kg
  • Estetický – profesionálny vzhľad, ľahké čistenie a údržba

Technické parametre:

Model PHYSA LYON WHITE
Katalógové číslo 10040175
Stav produktu Nový
Materiál na čalúnenie Syntetická koža
Výplň Vstrekovaná pena
Materiál konštrukcie Prášková oceľ
Farba Biela
Napätie 230 V / 50Hz
Výkon 50 W
Hrúbka sedadla 100 mm
Hrúbka operadla 80 mm
Hrúbka opierky hlavy 40 mm
Nosnosť 200 kg
Rozsah nastavenia výšky 68 – 90 cm
Uhol operadla 60°
Pohyblivé operadlo Nie
Nastaviteľná opierka hlavy Áno
Nožný pedál Áno / káblový pedál
Ručné diaľkové ovládanie Áno / káblové ovládanie
Vešiak na ovládanie Áno
Vešiak na uterák Nie
Motory 2 (jeden na zdvíhanie, druhý na operadlo)
Napätie motora 24 V
Čas maximálneho zdvihnutia a klesania 18 sekúnd
Maximálne zaťaženie motora 6000 N
Cyklus chodu motora 2 min ON / 18 min OFF
Dĺžka kábla 3 m
Rozmery opierky hlavy 40 x 28 x 5 cm
Rozmery sedadla 114 x 73 cm
Rozmery operadla 71,5 x 73 cm
Rozmery (DxŠxV) 186,00 x 71,50 x 145,00 cm
Hmotnosť 62,60 kg
Prepravné rozmery (DxŠxV) 190,00 x 77,00 x 72,00 cm
Prepravná hmotnosť 79,00 kg
Katalógové číslo: 10040175 Kategórie: , ,