Späť
Prevadzkaren.sk » Produkty » Dielňa » Batérie » Sada priemyselných alkalických batérií Ansmann INDUSTRIAL | 9V – E-Block – 6LR61 – 50 ks

Sada priemyselných alkalických batérií Ansmann INDUSTRIAL | 9V – E-Block – 6LR61 – 50 ks

101.00  (84.17  bez DPH)

Na externom sklade cca o 2-7 pracovných dní

Katalógové číslo: 18000368 Kategórie: Značky: , ,
Popis

Sada priemyselných alkalických batérií Ansmann INDUSTRIAL | 9V – E-Block – 6LR61 – 50 ks

Alkalické priemyselné batérie Ansmann Industrial sa používajú na napájanie a dobíjanie každodenných a stredne ťažkých zariadení so strednou a vysokou spotrebou energie. Výrobok 1505-0001-SET2 je určený pre použitie v domácnostiach, kanceláriách a na všetkých zariadeniach, kde sa používajú prenosné batérie.

Dlhá životnosť batérií 1505-0001-SET2 je výsledkom ich moderných a zlepšených elektrických parametrov. Alkalické batérie majú až 10-krát dlhšiu životnosť ako bežné zinkovo-uhlíkové batérie. Popri technologickom vývoji sú súčasné alkalické modely až 40-krát odolnejšie ako ich prvé prototypy. V ponúkanej sade máte až 50 kusov batérií Block 6LR61 s nominálnym napätím 9 V.

Každý výrobok prechádza podrobnou analýzou z hľadiska elektrických, tepelných, geometrických a mechanických požiadaviek. Okrem toho odborníci na kvalitu Ansmann pravidelne monitorujú súlad svojich batérií s veľmi vysokými medzinárodnými štandardmi, aby mohli pracovať dlhšie a efektívnejšie.

Všestrannosť priemyselných batérií je zrejmá z toho, koľko zariadení je možné napájať. Odporúča sa používať zariadenie so strednou spotrebou energie (100-300 mAh): prehrávače CD a MP3, diaľkové ovládače televízorov, baterky, budíky, nástenné hodiny, prenosné magnetofóny, fotoaparáty atď. S vysokou spotrebou energie (nad 300 mAh), napr. elektrické notebooky, holiace strojčeky, bezdrôtové telefóny, elektronické hry, digitálne fotoaparáty, váhy, meteorologické stanice, meracie prístroje atď. Alkalické batérie sú tiež nezávislým zdrojom energie v núdzových situáciách.

Ďalšou výhodou ponúkaného produktu je bezpečnosť pre prírodné prostredie. Alkalické batérie neobsahujú škodlivé látky – kadmium, olovo a ortuť. Všetky batérie, ktoré obsahujú toxické chemikálie, sú označené prečiarknutým symbolom prečiarknutého koša.

Hľadáte spoľahlivé a efektívne batérie, ktoré nemusíte neustále vymieňať za nové? Priemyselné batérie 1505-0001-SET2 sú odolné a pohodlné riešenie pre ľudí, ktorí používajú zariadenia s batériovým napájaním.

Technická špecifikácia :

 • výhodné balenie – 50 ks v sade
 • trvanlivosť – vynikajúce elektrické vlastnosti
 • všestrannosť – vyhovuje všetkým zariadeniam napájaným z blokových batérií
 • dlhá životnosť – pracujú až 10-krát dlhšie ako bežné zinkovo-uhlíkové batérie
 • praktický – nezávislý zdroj energie v prípade výpadku elektrickej energie
Model1505-0001-SET2
Katalógové číslo18000368
Stav artikluNový
Typ batérieAlkalická
Menovité napätie9 V
Veľkosť bunky6LR61, E-Block
Druh baleniaKartónová škatuľa
Počet batérií50 ks
Kapacita550 mAh
Rozmery (DxSxW)2,20 x 3,10 x 4,78 cm
Hmotnosť0,04 kg
Rozmery zásielky (DxSxW)9,00 x 5,50 x 5,00 cm
Hmotnosť zásielky0,50 kg
Obsah balenia:

9V Block priemyselné alkalické batérie – 50 ks

Recenzie (0)

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Sada priemyselných alkalických batérií Ansmann INDUSTRIAL | 9V – E-Block – 6LR61 – 50 ks”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Poštovné a doručenie

SPÔSOBY DORUČENIA

 1. Kuriér DHL / GEIS - 3,95 € (SLOVENSKO aj ČESKO)

MOŽNOSTI PLATBY

 1. Dobierka - Napoužívanejší spôsob platby. Peniaze za tovar zaplatíte až pri prevzatí tovaru doručovateľovi kuriérskej služby.
 2. V hotovosti - Za tovar zaplatíte v hotovosti pri osobnom odbere na našej prevádzke.
 3. Bankový prevod - Po prijatí Vašej objednávky Vám bude vygenerovaná zálohová faktúra. Za tovar zaplatíte vopred na náš bankový účet.
  Objednávka nebude odoslaná pokiaľ peniaze nedorazia na náš účet.
  Neplatí pre verejné inštitúcie – obce, školy.. (možnosť platby až po doručení)
 4. Platobná karta (PayPal) - Po vytvorení objednávky ste presmerovaný na bezpečnú platobnú bránu banky, kde zadáte potrebné údaje. Pokiaľ je transakcia autorizovaná, platba prebehne okamžite a tovar expedujeme najneskôr nasledujúci deň, pokiaľ je skladom. Podporujeme bezpečné platby medzinárodnej služby PayPal.