Späť
Prevadzkaren.sk » Produkty » Dielňa » Batérie » Sada priemyselných batérií – alkalické Ansmann INDUSTRIAL | 1.5V – AA – LR06 – 40 ks

Sada priemyselných batérií – alkalické Ansmann INDUSTRIAL | 1.5V – AA – LR06 – 40 ks

38.00  (31.67  bez DPH)

 • výhodné balenie 40 ks x AA LR6
 • napätie 1,5 V
 • alkalické batérie
 • kapacita: 2 700 mAh

Na externom sklade cca o 2-7 pracovných dní

Katalógové číslo: 18000365 Kategórie: Značky: , , ,
Popis

Sada priemyselných batérií – alkalické Ansmann INDUSTRIAL | 1.5V – AA – LR06 – 40 ks

Alkalické priemyselné batérie Ansmann Industrial sa používajú na napájanie a dobíjanie každodenných a stredne ťažkých zariadení so strednou a vysokou spotrebou energie. Súprava 1502-0002-SET1 je určená na použitie v domácnostiach, kanceláriách a na všetkých miestach, kde sa používajú prenosné batérie.

Dlhá životnosť 1502-0002-SET1 batérií je výsledkom ich moderných a zlepšených elektrických parametrov. Alkalické batérie majú až 10-krát dlhšiu životnosť ako bežné zinkovo-uhlíkové batérie. Popri technologickom vývoji sú súčasné alkalické batérie až 40-krát odolnejšie ako ich prvé prototypy. V ponúkanej sade máte až 40 kusov betrií AA LR06 s nominálnym napätím 1,5 V.

Každý výrobok prechádza podrobnou analýzou z hľadiska elektrických, tepelných, geometrických a mechanických požiadaviek. Okrem toho odborníci na kvalitu Ansmann pravidelne monitorujú súlad svojich batérií s veľmi vysokými medzinárodnými štandardmi, aby mohli pracovať dlhšie a efektívnejšie.

Všestrannosť priemyselných batérií je zrejmá z toho, koľko zariadení je možné napájať. Odporúča sa používať zariadenie so strednou spotrebou energie (100-300 mA): CD a MP3 prehrávače, diaľkové ovládače televízorov, baterky, budíky, nástenné hodiny, prenosné magnetofóny, fotoaparáty atď. S vysokou spotrebou energie (nad 300 mA), napr. elektrické notebooky, holiace strojčeky, bezdrôtové telefóny, elektronické hry, digitálne fotoaparáty, váhy, meteorologické stanice, meracie prístroje atď. Alkalické batérie sú tiež nezávislým zdrojom energie v núdzových situáciách.

Ďalšou výhodou ponúkaného produktu je bezpečnosť pre prírodné prostredie. Alkalické batérie neobsahujú škodlivé látky – kadmium, olovo a ortuť. Všetky batérie, ktoré obsahujú toxické chemikálie, sú označené prečiarknutým symbolom prečiarknutého koša.

Hľadáte spoľahlivé a efektívne batérie, ktoré nemusíte neustále vymieňať za nové? Priemyselné batérie dostupné v súprave 1502-0002-SET1 sú odolné a pohodlné riešenie pre ľudí, ktorí používajú zariadenia s batériovým napájaním.

Technická špeicifikácia:

Výhodné balenie – 40 kusov v sade
Trvanlivosť – vynikajúce elektrické vlastnosti
Všestrannosť – vhodná pre všetky zariadenia napájané batériami typu AA
Dlhá životnosť – pracujú až 10-krát dlhšie ako bežné zinkovo-uhlíkové batérie
Praktický – nezávislý zdroj energie v prípade výpadku elektrickej energie

Model1502-0002-SET1
Katalógové číslo18000365
Stav artikluNový
Typ batérieAlkalická
Veľkosť batérieMignon
Menovité napätie1,5 V
Veľkosť bunkyLR06, AA
Druh baleniaKartónová škatuľa
Počet batérií40 ks
Kapacita2700 mAh
Rozmery (DxSxW)0,14 x 0,14 x 0,05 cm
Hmotnosť0,03 kg
Rozmery zásielky (DxSxW)7,00 x 6,00 x 5,00 cm
Hmotnosť zásielky0,50 kg
Obsah balenia:

Priemyselné alkalické batérie 1,5 V AA LR06 – 40 ks

Recenzie (0)

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Sada priemyselných batérií – alkalické Ansmann INDUSTRIAL | 1.5V – AA – LR06 – 40 ks”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Poštovné a doručenie

SPÔSOBY DORUČENIA

 1. Kuriér DHL / GEIS - 3,95 € (SLOVENSKO aj ČESKO)

MOŽNOSTI PLATBY

 1. Dobierka - Napoužívanejší spôsob platby. Peniaze za tovar zaplatíte až pri prevzatí tovaru doručovateľovi kuriérskej služby.
 2. V hotovosti - Za tovar zaplatíte v hotovosti pri osobnom odbere na našej prevádzke.
 3. Bankový prevod - Po prijatí Vašej objednávky Vám bude vygenerovaná zálohová faktúra. Za tovar zaplatíte vopred na náš bankový účet.
  Objednávka nebude odoslaná pokiaľ peniaze nedorazia na náš účet.
  Neplatí pre verejné inštitúcie – obce, školy.. (možnosť platby až po doručení)
 4. Platobná karta (PayPal) - Po vytvorení objednávky ste presmerovaný na bezpečnú platobnú bránu banky, kde zadáte potrebné údaje. Pokiaľ je transakcia autorizovaná, platba prebehne okamžite a tovar expedujeme najneskôr nasledujúci deň, pokiaľ je skladom. Podporujeme bezpečné platby medzinárodnej služby PayPal.