, , ,

Stojan na závažia – nosnosť 500 kg

Dostupnosť:

Aktuálne vypredané


Katalógové číslo: 10230016
  • Nosnosť: max. 500 kg
  • Materiál: oceľ
  • 7 držiakov
  • Kompaktné rozmery

37.00  (30.83  bez DPH)

Aktuálne vypredané

Upozorniť ma, keď bude produkt opäť dostupný !


Stojan na závažia – nosnosť 500 kg – model GR-PL500

Stojan na závažia model GR-PL500 ponúka najkompaktnejšie riešenie pre ukladanie závaží rôznej hmotnosti v domácej posilňovni. Tento stojan značky Gymrex je úplne stabilný, bezpečný a rozmerovo kompaktný.

Robustná konštrukcia má maximálnu nosnosť 500 kg rozloženú do niekoľkých úrovní. To Vám poskytuje možnosť bezpečne ukladať rôzne závažia. Kvalitná oceľ, z ktorej je stojan vyrobený, prispieva k dlhej životnosti produktu, takže budete mať svoje fitness náčinie vždy dobre odložené. Môžete tu bezpečne ukladať aj veľmi ťažké závažia.

Na stojan môžete umiestniť takmer všetky druhy závaží. Vďaka tomu stojanu môžete veľmi rýchlo počas tréningu zmeniť záťaž, pretože budete mať všetky závažia rýchlo po ruke. Dokonale zvolenej vzdialenosti medzi držiakmi umožňujú v strednom rade a na držiakoch položiť alebo zavesiť závažia s malým priemerom, väčšie závažie naopak môžete ako vertikálne, tak horizontálne položiť na spodnej časti.

Zvláštna pozornosť bola pri výrobe tohto stojanu kladená na pevné osadenie. Škrabance na drahé podlahe určené na cvičenie sú nielen nepekné na pohľad, ale tiež známkou zlého stojana na kotúče. Tento stojan výrobca Gymrex je dodávaný s gumovými nožičkami, ktoré chránia podlahu pred poškriabaním. Navyše ho chráni pred nechceným posunutím, keď sa práve ukladajú závažia po ukončení tréningovej série.

Pretože sú vzpieračskej činky na posilňovanie drahou záležitosťou, mal by byť dobrý stojan obzvlášť silný. Vďaka svojej konštrukcii a voľbe materiálu poskytuje tento stojan optimálnu bezpečnosť, má dlhú životnosť a šetrí miesto. Tiež zostavenie stojana je veľmi jednoduché. Vďaka priloženému montážnemu materiálu ho zostavíte úplne bez problémov.

Výhody:

  • Robustná konštrukcia s maximálnou nosnosťou cca 500 kg
  • Perfektne zvolená rozteč medzi jednotlivými držiakmi
  • Vhodný pre takmer všetky veľkosti kotúčov
  • Veľmi stabilné a protišmykové nôžky
  • Vysoko kvalitné a stabilné spracovanie ocele pre dokonalú bezpečnosť
  • Kompaktná veľkosť, šetrí miesto
Model GR-PL500
Číslo produktu 10230016
Stav produktu Nový
Materiál Oceľ
Farba Čierna
Maximálna nosnosť 500 kg
Typ stojanu Univerzálny
Dĺžka držiakov 5 x 20 cm
2 x 13 cm
Priemer držiakov 48 mm
Počet držiakov na závažia 7
Rozmery (DxŠxV) 70,00 x 37,50 x 90,50 cm
Hmotnosť 8,45 kg
Rozmery balíka (DxŠxV) 94,00 x 72,00 x 6,00 cm
Hmotnosť balíka 9,00 kg
Katalógové číslo: 10230016 Kategórie: , , ,
Rozmery 94 × 73 × 10 cm