-28%
,

Elektrická kolobežka 250W 24V 5,2Ah | Thunder

Dostupnosť:

Aktuálne vypredané (termín opätovného naskladnenia na dopyt)


  • farba: čierna
  • maximálna rýchlosť: 30 km / h
  • tlmiče nárazov: predné a zadné kolesá
  • maximálne zaťaženie: 60 kg
  • dojazd: 20 km

210.00  290.00  s DPH

Aktuálne vypredané (termín opätovného naskladnenia na dopyt)

Elektrická kolobežka 250W 24V 5,2Ah | Thunder

Bezpečná jazda

kolobežka má dva brzdové systémy – mechanické a magnetické, ktoré výrazne zvyšujú bezpečnosť a efektívne znižujú brzdnú dráhu. Vozidlo má tiež zadné svetlo, vďaka ktorému bude užívateľ oveľa viditeľnejší na ceste. Na výrobu nášho elektrického skútra sa použili materiály najvyššej kvality, vďaka ktorým bol odolný a tým oveľa bezpečnejší.

2V1 pohon

vzhľadom na to, že kolobežka KRUZZEL je elektrický, môžete na nej jazdiť aj bez naštartovania motora. Ak sa počas cesty vybije batéria, môžete sa ľahko dostať domov alebo na iné miesto určenia.

Kvalita a kompaktnosť

elektrická kolobežka je vyrobená z najkvalitnejších materiálov, čo zaručuje dlhú životnosť celej konštrukcie. Je vybavená rukoväťou a platformy pre minimalizáciu preklzu. Hrubé bezdušové pneumatiky zabezpečujú presné udržiavanie tlaku, takže pred každou jazdou nie je potrebné nahustiť kolesá. Vďaka tomu získate väčšiu odolnosť proti prepichnutiu a prerezaniu.

Komfort jazdy

elektrická kolobežka je vybavená tlmičmi nárazov – v prednej a zadnej časti. Vďaka tomu bude jazda po meste alebo nerovnom teréne oveľa príjemnejšia a komfortnejšia. Zachytia a rozptýlia všetku prebytočnú energiu a chránia zariadenie a používateľa pred účinkami vibrácií, čím predlžujú životnosť zariadenia.

Technická špecifikácia:

farba: čierna
materiál: hliník
maximálna rýchlosť: 30 km / h
tlmiče nárazov: predné a zadné
maximálne zaťaženie: 60 kg
svetlá: brzdové
dojazd: 20 km
kapacita batérie: 24V 5,2Ah
brzda: mechanická, magnetická
doba nabíjania: 3 – 4 hodiny
rozmery plošiny (dĺžka / šírka): 57/13 cm
rozmery kolobežky (dĺžka / šírka / výška): 90/45 / 80 – 100 cm;
hmotnosť: 7,85 kg

Elektrická kolobežka je mimoriadne moderný dopravný prostriedok. Je skvelou alternatívou k verejnej doprave alebo automobilu. Umožní vám rýchlo sa pohybovať a vyhnúť sa tak dopravným zápcham a preplneným cestám. Náš jedinečný elektrický skúter sa vyznačuje jednoduchosťou spracovania a minimalistickým vzhľadom. Každá časť a príslušenstvo sú premyslené a ovplyvňujú pohodlie pri používaní. Má silnú a stabilnú konštrukciu: stabilita konštrukcie a bezdušové pneumatiky odolné voči prepichnutiu a prerezaniu. Vybavený dvoma tlmičmi – vzadu a spredu uľahčí jazdu a kolobežka bude mať dlhšiu životnosť.

Kolobežka vyvíja rýchlosť až 30 km / ha umožňuje vám prejsť vzdialenosť 20 km. Vďaka kompaktnej veľkosti po zložení si ju môžete vziať so sebou kamkoľvek – na výlet, do práce alebo na rodinnú dovolenku. Nezaberá veľa miesta, takže sa ľahko zmestí do kufra, autobusu alebo výťahu. Je extrémne ľahký, čo vám umožňuje jazdiť aj pri vypnutom motore. Keď sa batéria ľahko vybije a môžete ľahko dosiahnuť svoj cieľ.

Obsah balenia:

kolobežka
sada svetiel
kryty rukoväte
montážna súprava
nabíjačka

Katalógové číslo: M10334 Kategórie: , Značky: , ,

KOŠÍK

close