Model kostry ženskej panvy

Dostupnosť:

Aktuálne vypredané


Katalógové číslo: 10040248
 • Presnosť – veľmi podrobný model kostry ženskej panvy 1: 1
 • Odolnosť – vyrobené z vysoko kvalitného PVC
 • Nenahraditeľný – veľký kus vybavenia v lekárskej kancelárii a školskej učebni
 • Pohodlie – uľahčuje učenie anatómie

Tovar si môžete objednať aj telefonicky v čase PO-PI 9:00-15:30 na infolinke 054 202 89 51

59,00  (49,17  bez DPH)

Aktuálne vypredané

Upozorniť ma, keď bude produkt opäť dostupný !


Model kostry ženskej panvy

Model kostry ženskej panvy PHY-PM-1 zobrazuje ženskú panvu vo forme modelu kostí v životnej veľkosti. Všetky časti tohto modelu sú vytvarované do najmenších detailov. Model je vyrobený zo špeciálneho plastu, ktorý umožňuje vytvoriť čo naj realistickejšiu povrchovú štruktúru. Anatomický model panvy je teda ideálnym riešením pre názorné ukážky v oblasti medicíny alebo na vzdelávacie účely.

Veľmi detailný model kostry

Model panvy ponúka vysoko detailnú 3D imitáciu oblasti ženských bedier. Všetky detaily kostry sú na tomto modeli stvárnené tak, aby čo najvernejšie zodpovedali realite. Je tu rovnako dobre vidieť panvovú kosť skladajúcu sa z bedrovej kosti, lonovej kosti a sedacej kosti, a aj krížová kosť.

Jedná sa o model panvy s najvyššou anatomickou presnosťou. Model kostry panvy je vyrobený v mierke 1: 1, preto zodpovedá životnej veľkosti skutočnej ženskej panvy. Možno na ňom skúmať a analyzovať všetky panvové kosti. Tiež je vďaka nemu možné názorne predviesť všetky dôležité funkcie panvy.

Aby bol model panvy čo naj realistickejší, bol na jeho výrobu použitý vysoko kvalitný PVC. Tento materiál umožňuje vytvarovanie obzvlášť detailných povrchových štruktúr, vďaka čomu model vyzerá veľmi realisticky. Navyše je tento plast mimoriadne robustný, odolný a možno ho ľahko čistiť.

Tento model kostry ľudskej panvy sa ideálne hodí pre použitie ako pomôcka k štúdiu anatómie. Vďaka tomu, že je trojrozmerný a veľmi detailne spracovaný, si na ňom študenti môžu perfektne preskúšať svoje vedomosti.

Ďalej je možné analyzovať funkciu každej jednotlivej kosti aj známe ochorenia. Model panvy slúži aj na odovzdávanie odborných znalostí praktickým spôsobom! Tento veľmi podrobný 3D model panvových kostí je nenahraditeľný v každej ortopedickej praxi. Lekári pomocou neho môžu ľahko a názorne odovzdávať pacientom dôležité informácie.

3D panva ďalej umožňuje presnú demonštráciu základných funkcií a porúch. Tento anatomický model sa veľmi ľahko používa. Vďaka plastu, z ktorého je model vyrobený, má nízku hmotnosť, ktorá je zárukou pohodlnej manipulácie. Či už v nemocnici, ordinácii, v škole alebo na univerzite – tento model kostry panvy je pripravený na okamžité použitie kdekoľvek!

Vaše výhody

 • Detailne spracovaný 3D model
 • Model kostry ženskej panvy v životnej veľkosti (1: 1)
 • Vyrobený z vysoko kvalitného materiálu
 • Ideálny pre štúdium anatómie
 • Nenahraditeľný v každej ortopedickej ordinácii
 • Veľmi jednoduché použitie

Technické detaily

Model PHY-PM-1
Číslo produktu 10040248
Stav produktu Nový
Materiál PVC
Rozmery (DxŠxV) 25,50 x 18,00 x 14,00 cm
Hmotnosť 0,59 kg
Rozmery zásielky (DxŠxV) 26,00 x 19,00 x 15,00 cm
Hmotnosť zásielky 0,80 kg

Obsah balenia

 • Model kostry ženskej panvy PHY-PM-1
Katalógové číslo: 10040248 Kategórie:
Rozmery 24,5 × 24,5 × 17 cm
Model kostry ženskej panvy

Model kostry ženskej panvy

Skladové zásoby:

Aktuálne vypredané

59,00  (49,17  bez DPH)

Košík

close