Olejový kompresor, 230V, 100L | PM-KO-100T-230V
Powermat
Dostupnosť:
Na objednávku (doručenie 3-7 pracovné dni)
Na sklade u výrobcu evidujeme ešte viac ako 10 ks
Katalógové číslo: PM1303
  • Napájanie – 230 V / 50 Hz
  • Výkon motora – 3 kW / 4 HP
  • Otáčky – 2800 / min
  • Efektívna kapacita – 650 l/min
  • Objem nádrže – 100L
Tovar si môžete objednať aj telefonicky v čase PO-PI 9:00-15:30 na infolinke 054 202 89 51
479,00  750,00  (389,43  bez DPH)
Cena za posledných 30 dní je rovnaká ako aktuálna
MNOŽSTEVNÉ ZĽAVY % POČET KUSOV CENA
2% 2 - 9 469,42
3% 10 - 19 464,63
5% 20 + 455,05
Olejový kompresor, 230V, 100L | PM-KO-100T-230V je výkonným riešením pre profesionálne aj domáce použitie pri práci s pneumatickými nástrojmi. Kompresor dosahuje vďaka kompresoru tlak 8 barov, poskytuje výkon 650 l/min. Energeticky úsporný 4 HP motor zaručuje vysokú účinnosť pri minimálnej spotrebe energie, čo sa premieta do dlhej životnosti zariadenia.
Špecifikácia produktu:
  • Napájanie – 230 V / 50 Hz
  • Výkon motora – 3 kW / 4 HP
  • Otáčky – 2800 / min
  • Objem nádrže – 100L
  • Maximálny výstupný tlak – 8 bar
  • Čistá hmotnosť – 101 kg
  • Rozmery produktu (dĺžka / šírka / výška): 124 cm x 36 cm x 86 cm
  • Hladina akustického výkonu LWA – 97 dB(A)
  • Dĺžka napájacieho kábla: 150 cm
  • Typ klinového remeňa: A-1295
Obsah balenia:
  • Olejový kompresor PM-KO-100T-230V
  • Pneumatická hadica 15 m
Katalógové číslo: PM1303 Kategórie: Značky: ,