Elektrický vyžínač, 800W | PM-EKT-800T
Powermat
Dostupnosť:
Skladom - doručenie do 24-48 hod
Na sklade u výrobcu evidujeme ešte viac ako 100 ks
Katalógové číslo: PM1504
  • Napájanie: 230 V / 50 Hz
  • Maximálny výkon: 800 W
  • Maximálne otáčky: 1500 ot./min
  • Šírka rezu: 110 mm
Tovar si môžete objednať aj telefonicky v čase PO-PI 9:00-15:30 na infolinke 054 202 89 51
49,00  71,00  (39,84  bez DPH)
Cena za posledných 30 dní je rovnaká ako aktuálna
MNOŽSTEVNÉ ZĽAVY % POČET KUSOV CENA
2% 2 - 9 48,02
3% 10 - 19 47,53
5% 20 + 46,55
Elektrický vyžínač, 800W | PM-EKT-800T vám umožní rýchlo odstrániť burinu, mach a nečistoty z dlažobných kociek a okrajov. Vďaka výkonu 800 W a pracovnej šírke 110 mm pracujete efektívne a presne, a teleskopický výsuvný ramená umožňuje pohodlnú prácu vo vzpriamenej polohe. Motor s výkonom 800 W vám poskytuje skutočnú silu na odstraňovanie buriny a machu zo štrbín. Nestrácate čas ručným škrabaním, pracujete rýchlejšie a presnejšie pri dlažbe a obrubníkoch.
Pracovná šírka 110 mm umožňuje čistiť škáry bodovo a pod kontrolou. Dostanete sa tam, kam bežné náradie nemá prístup, bez rizika poškodenia celej plochy. Teleskopické rameno si prispôsobíte svojej výške, takže pracujete vo vzpriamenej polohe. Vaše chrbát si oddýchne a vy môžete pracovať dlhšie bez únavy. Konštantné otáčky zabezpečujú rovnomernú prácu kefy. Máte plnú kontrolu nad tempom čistenia.
Špecifikácia produktu:
  • Napájanie: 230 V / 50 Hz
  • Maximálny výkon: 800 W
  • Šírka rezu: 110 mm
  • Hladina akustického tlaku LpA K=3dB(A): 83 dB (A)
  • Hladina akustického výkonu LwA K=3dB(A): 91 dB(A)
  • Zaručená hladina akustického výkonu LwA: 96 dB(A)
  • Hladina vibrácií K=1,5 m/s2: 2,2 m/s2
  • Trieda ochrany: II
  • Čistá hmotnosť: 2,2 kg
Obsah balenia:
  • Elektrický vyžínač
  • Kovová kefa
  • Nylonová kefa
  • Vodiaca rolka
  • Ochrana proti striekajúcej vode
  • Dodatočná rukoväť
  • Skrutka s hviezdicovým úchytom – 3 ks.
Katalógové číslo: PM1504 Kategórie: Značky: ,