Jednofázový elektromotor 2.2kW, 2800RPM | PM-JSE-2200T
Powermat
# 3. Najpredávanejší . v kategórii: elektromotory
Dostupnosť:
Skladom - doručenie do 24-48 hod
Na sklade u výrobcu evidujeme ešte viac ako 10 ks
Katalógové číslo: PM0848
  • Napätie: 230 V
  • Frekvencia: 50 Hz
  • Menovitý výkon: 2200 W (2,2 kW)
  • Počet otáčok: 2,5 (2200) 2800 ot/min
  • Priemer hriadeľa: 24 mm + klin
90,00  122,00  (73,17  bez DPH)
Cena za posledných 30 dní je rovnaká ako aktuálna
MNOŽSTEVNÉ ZĽAVY % POČET KUSOV CENA
2% 2 - 9 88,20
3% 10 - 19 87,30
5% 20 + 85,50
Jednofázový elektromotor 2.2kW, 2800RPM | PM-JSE-2200T je spoľahlivé riešenie pre pohon strojov a zariadení v domácich dielňach či poľnohospodárstve. Tento kondenzátorový asynchrónny motor sa vyznačuje robustnou konštrukciou a výkonom porovnateľným s trojfázovými motormi, pričom je napájaný z bežnej jednofázovej siete 230 V.
Špecifikácia produktu:
  • Napätie: 230 V
  • Frekvencia: 50 Hz
  • Dĺžka hriadeľa: 45 mm
  • Prúd: 13,9 A
  • Chladenie: vzduchom
  • Izolačná trieda: B
  • Stupeň ochrany: IP44
  • Účinnosť: 75%
  • Účinník: 0,95
  • Krútiaci moment: 1,7 Nm
  • Hladina akustického výkonu: 78 dB(A)
  • Hmotnosť: 14,9 kg
  • Upevnenie na základňu: 10×12,5×14 [cm].
  • Rozmery motora: Rozmery motora: 33x21x22 [cm]