Jednofázový elektromotor 3kW 2800RPM | PM-JSE-3000T
Powermat
# 4. Najpredávanejší . v kategórii: elektromotory
Dostupnosť:
Skladom - doručenie do 24-48 hod .
Na sklade u výrobcu evidujeme ešte viac ako 10 ks
Katalógové číslo: PM0849
  • Menovitý výkon: 3000 W (3 kW)
  • Porovnateľný s výkonom trojfázových asynchrónnych motorov
  • Napätie: 230V
  • Počet otáčok: 2 800 ot./min
  • Chladenie: vzduch
122,00  164,85  (99,19  bez DPH)
Cena za posledných 30 dní je rovnaká ako aktuálna
MNOŽSTEVNÉ ZĽAVY % POČET KUSOV CENA
2% 2 - 9 119,56
3% 10 - 19 118,34
5% 20 + 115,90
Výkon tohto motora je porovnateľný s výkonom trojfázových asynchrónnych motorov. Jeho menovitá frekvencia je 50Hz a napätie je 220V. Motory tejto série sú úplne uzavreté a chladené ventilátorom (IC411). Majú triedu izolácie B a triedu ochrany IP44.
Motory Powermat sú prispôsobené na prácu v strojoch a zariadeniach pracujúcich pri plnom zaťažení.
Technické dáta:
  • Napätie:  230V
  • Frekvencia:  50 Hz
  • Počet otáčok:  2 800 ot./min
  • Priemer hriadeľa:  24 mm + klin
  • Dĺžka hriadeľa:  45 mm
  • Prúd:  18,2 A.
  • Chladenie:  vzduch
  • Trieda izolácie:  B
  • Stupeň ochrany:  IP44
  • Účinnosť:  77%
  • Účinník:  0,95
  • Krútiaci moment:  1,7 Nm
  • Hladina akustického výkonu:  78 dB (A)
  • Hmotnosť:  19,5 kg
  • Upevnenie podstavca:  12,3×13,5×15 [cm]
  • Rozmery motora:  36,3x22x23,5 [cm]
Obsah balenia:
  • Elektrický motor
  • Napájací kábel
  • Klin
  • Originálne balenie
Výrobca: Powermat
SKU: PM0849 Category: Tag: