Pásová brúska 1850 W | PM-SS-1850M-2W1
Powermat
Dostupnosť:
Aktuálne vypredané
Katalógové číslo: PM0915
  • Na opracovanie kovu, dreva
  • Bezpečnosť: kryt, protišmykové nožičky
  • Dĺžka sieťového kábla: 180cm
  • Maximálny výkon: 1850 W
  • Maximálne otáčky: 2950 / min.
Tovar si môžete objednať aj telefonicky v čase PO-PI 9:00-15:30 na infolinke 054 202 89 51
58,00  84,00  (47,15  bez DPH)
Cena za posledných 30 dní je rovnaká ako aktuálna
Aktuálne vypredané
Upozorniť ma, keď bude produkt opäť dostupný !
Ochranu proti postriekaniu zaručujú bočné a vrchné kryty.
Technické parametre:
  • Napájanie: 230 V / 50 Hz
  • Maximálny výkon: 1850 W
  • Rozmery brúsneho kotúča: 150 x 20 x 12,7 [mm]
  • Rozmery brúsneho pásu: 20 x 656 [mm]
  • Rýchlosť otáčania: 15 m / s
  • Hladina akustického tlaku Lpa K = 3 dB (A): 89 dB (A)
  • Hladina akustického výkonu Lwa K = 3 dB (A): 102 dB (A)
  • Úroveň vibrácií K = 1,5 m / s²: 2,5 m / s²
  • Hmotnosť stroja: 7,1 kg
  • Dĺžka napájacieho kábla: 180 cm
Obsah balenia:
  • Stolná brúska 1850 W
  • Brúsny kotúč 150 x 12,7 x 20 mm
  • 1x Plastový kryt
  • 2x kovové nástavce
  • Pás: 656 x 50 mm
  • Originálne balenie
Výrobca: Powermat
SKU: PM0915 Category: Tag: