, ,

Pneumatická uhlová brúska – 76 mm | MSW-PAC3

Dostupnosť:

Na objednávku (doručenie 5-8 dni)


Katalógové číslo: 10060421
  • Protišmyková rukoväť
  • Voľnobežné otáčky: 20 000 ot / min
  • Spotreba vzduchu: 141 l / min
  • Brúsenie, rezanie, kefovanie, leštenie
  • Vrátane miniolejničky

32.00  (26.67  bez DPH)

Na objednávku (doručenie 5-8 dni)

MNOŽSTEVNÉ ZĽAVY POČET KUSOV CENA
2% 2 - 9 31.36 
3% 10 + 31.04 

Pneumatická uhlová brúska s deliacim kotúčom – 76 mm | model: MSW-PAC3

Pneumatická uhlová brúska s deliacim kotúčom – 76 mm | model: MSW-PAC3

Pneumatická uhlová brúska s deliacim kotúčom MSW-PAC3 je príručný, kompaktný nástroj na profesionálne brúsenie, rezanie, kefovanie a leštenie kovov. Časté využitie nachádza tento nástroj najmä v automobilovom priemysle. Brúska sa vyznačuje kvalitným prevedením v spojení so špičkovou kvalitou spracovania.

Toto elektronáradie je vhodné tiež pre súkromné použitie, ak záleží na presnom brúsenie a rezanie plechov, koncových rúr, čapov alebo matíc. Brúska je ideálnym pomocníkom do autodielne pre ťažko prístupné miesta u výfuku a karosérie. Nech v profesionálnej dielni alebo garáži domáceho majstra, ručné náradie výrobca MSW obohatí každé pracovisko.

Vďaka svojim vynikajúcim výkonnostným parametrom je brúska MSW-PAC3 vhodná pre rôzne činnosti. Stolári, montéri, inštalatéri alebo elektrikári používajú túto uhlovú brúsku na odstraňovanie farby a hrdze, upravujú dĺžku oceľových rúrok a kovových profilov, odstraňujú zvary a odihlujú ich. Ovládač vám umožňuje pracovať so štyrmi rýchlosťami. Ergonomické spínače zlepšujú manévrovacie schopnosti a kontrolu nad procesom brúsenie a zjednodušujú prácu s malými predmetmi.

Výkonný motor pneumatické uhlové brúsky MSW-PAC3 pracuje s vysokým počtom voľnobežných otáčok 20 000 ot / min. Brúska je tak perfektnou voľbou pre úlohy, vyžadujúce vysoký výkon. Malá spotreba vzduchu zaisťuje nízke prevádzkové náklady, pretože nepotrebujete výkonný a drahý vzduchový kompresor.

Dodávaná miniolejnička vytvára konštantný mazanie a zaručuje dlhú životnosť brúsky. Pre optimálne využitie uhlovej brúsky je dobré mazanie predpokladom. Skrutkové kľúče, ktoré sú súčasťou dodávky, môžete úplne jednoducho pripojiť na vzduchovú hadicu a vymieňať trysky. Nemusíte si tak kupovať žiadne ďalšie náradie.

Stroj zaujme svojimi kompaktnými rozmermi 8,5 x 8 x 23,5 cm a nízkou hmotnosťou a prevedením zo zliatiny hliníka, ktorá zaisťuje dlhú životnosť zariadenia. Okrem toho je kompozitný plášť opatrený gumovými vložkami. Tie redukujú vibrácie, a umožňujú tak presnú prácu.

Vďaka protišmykovej rukoväti nie sú mokré alebo spotené ruky žiadny problém. Gumové povrstvenie zaisťuje väčšiu bezpečnosť a minimalizuje riziko poranenia. Rukoväť je ergonomicky tvarovaná, a zaisťuje tak perfektné uchopenie a minimálne unavujúcu prácu.

Odvádzaný vzduch možno odvádzať výpustky, umiestneným na boku brúsky a otočnom o 360 stupňov, vďaka čomu sa znižuje nebezpečenstvo pri používaní stlačeného vzduchu. Leštený ochranný kryt proti odlietajúcim iskrám vás chráni, zadržiava polétající iskry a možno ho nastavovať o 360 stupňov v závislosti na konkrétnej pracovnej polohe. Bezpečnostný spínač zamedzuje nechcenému spusteniu brúsky. 4-stupňový ovládač zamedzuje nechcenej zmene rýchlosti počas práce.

Pneumatická uhlová brúska s deliacim kotúčom – 76 mm | model: MSW-PAC3 – Výhody:

  • Vrátane miniolejničky: zaisťuje automatické mazanie
  • Ochranný kryt chráni pred odlietajúcimi iskrami a možno ho otáčať o 360 stupňov
  • Prispôsobiteľná rýchlosť vďaka ovládaču so štyrmi rôznymi stupňami
  • Výkonný motor: vysoké voľnobežné otáčky 20 000 ot / min
  • Nízke riziko: vďaka bočnému výpustku, otočnému o 360 °

Technické parametre:

Model MSW-PAC3
Číslo artiklu 10060421
Stav artiklu Nový
Materiál Hliník
Ochranný materiál Oceľ
Sieťové napätie 230 V / 50 Hz
Voľnobežné otáčky 20 000 ot/min ± 10%
Veľkosť deliaceho kotúča 3 ‚‘ / 76 mm
Hadicová prípojka 3/8“
Maximálny prevádzkový tlak 6,3 barov
Spotreba vzduchu 141 l/min
Prípojka stlačeného vzduchu: ¼“
Hladina akustického výkonu LwA 99 dB (A), neistota K = 3 dB (A)
Hladina akustického tlaku LpA 88 dB (A), neistota K = 3 dB (A)
Kmitová emisná hodnota 2,9 m / s2 neistota K = 1,5 m / s2
Rozmery (DxŠxV) 9,00 x 8,80 x 21,00 cm
Hmotnosť 0,90 kg
Rozmery zásielky (DxŠxV) 22,00 x 9,00 x 9,00 cm
Hmotnosť zásielky 1,00 kg

 

Katalógové číslo: 10060421 Kategórie: , ,
Rozmery 21 × 9 × 10 cm