, ,

Pneumatické kladivo – 10 dielna sada | MSW-AH190

Dostupnosť:

Na objednávku (doručenie 5-8 dni)


Katalógové číslo: 10060429
  • Vrátane pneumatické maznice
  • 3000 úderov za minútu
  • Ovládač rýchlosti
  • 5 rôznych sekáčov
  • Výstup vzduchu na prednej strane

44.00  (36.67  bez DPH)

Na objednávku (doručenie 5-8 dni)

MNOŽSTEVNÉ ZĽAVY POČET KUSOV CENA
2% 2 - 9 43.12 
3% 10 + 42.68 

Pneumatické kladivo – 10 dielna sada | model: MSW-AH190

Pneumatické kladivo – 10 dielna sada | model: MSW-AH190

Sada pneumatického kladiva MSW-AH190 sa skladá z výkonného pneumatického kladiva s piatich rôznych sekáčov, ktoré je možné použiť najmä na rozbíjanie a opracovávanie zvlášť tvrdých materiálov, ako je betón alebo kov. Toto pneumatické náradie je preto ideálne vhodné pre profesionálne dielne. S potrebami pre remeselníkov výrobcu MSW nájde každý remeselník a domáci majster vhodný nástroj.

Aby vám pneumatické kladivo prinášalo trvalo efektívny výkon, obsahuje sada automatickú miniolejničku, ktorú možno používať k pravidelnej údržbe. Miniolejnička sa upevňuje priamo na prístroj a uchováva použité mazivo vo vzduchotesnom prostredí, takže nedochádza k nežiaducemu znečisteniu olejom. Praktická funkcia automatiky zaručuje optimálne pracovné parametre, a zlepšuje tak životnosť prístroja.

Pneumatické sekacie kladivo dosahuje 3 000 úderov za minútu a umožňuje vďaka tejto výkonovej úrovni efektívnu prácu. Okrem toho vás kladivo presvedčí svojím prevádzkovým tlakom 6,3 barov, a podporuje tak rýchle a silné obrábanie rôznych tvrdých materiálov. S týmto pneumatickým náradím môžete vykonávať najrôznejšie práce s kameňom a kovom, a to efektívne a s vynaložením malej sily. Kladivo je vhodné na uvoľňovanie zhrdzavených skrutkových spojov, alebo pre menšie búracie práce na murive, tehlách alebo dlaždiciach.

Pri tomto pneumatického sekacieho kladiva máte vždy plnú kontrolu nad rýchlosťou a výkonom prístroja. Na spodnej strane rukoväti sa nachádza komfortný ovládač, pomocou ktorého možno ručne nastavovať požadovanú rýchlosť. Súčasne je vytvorená sila prispôsobovaná integrovaným regulátorom výkonu potrebným požiadavkám, pri zaťažení zostáva počet otáčok zostáva takmer konštantný.

Do obsahu balenia patrí 5-dielna súprava sekacích nadstavcov, ktoré pozostávajú zo sekáča na delenie plechu, univerzálneho, plochého, špicatého a samonavádzacieho sekáča na delenie plechu. Vďaka rôznym sekacím nástavcom možno sekacie kladivo používať multifunkčne pre všetky práce. Všetky sekáče sú konštruované s nadpriemernou dĺžkou 17,3 cm, ktorá dovoľuje mimoriadne pohodlnú prácu. S touto mnohostrannú sadou môžete vykonávať rôzne práce na karosériách, rovnako ako prírezy alebo frézovanie.

Pre konštrukciu pneumatického kladiva boli použité výlučne vysoko kvalitné materiály. Plášť kladiva je na prednej hlavni z tvrdenej ocele, zatiaľ čo rukoväť je obložená robustným hliníkom. Vďaka tomu kladivo vyniká trvale mimoriadne vysokú stabilitou, odolnosťou a trvanlivosťou.

Výstup vzduchu sa nachádza na prednej strane prístroja. Vďaka tejto zmysluplné konštrukcii výstup neobmedzuje ani pracovisko, ani používateľa. S nástrojom preto môžete pracovať vždy nerušene a sústredene. Ďalej sa prístroj vyznačuje kompaktnou veľkosťou a nízkou hmotnosťou. Sada pneumatického kladiva MSW-AH190 je tou pravou voľbou pre profesionálne a komfortné opracovávanie kameňa, betónu a kovu.

 Výhody:

  • Vrátane pneumatické maznice – zaisťuje automatické mazanie
  • 3000 úderov za minútu pre efektívnu prácu
  • Manuálna kontrola rýchlosti a výkonu
  • Sada vrátane 5 rôznych sekacích nástavcov
  • Výstup vzduchu na prednej strane pre neobmedzujúce používanie

Technické parametre:

Model MSW-AH190
Číslo artiklu 10060429
Stav artiklu Nový
Materiál Tvrzená ocel, hliník
Sila rezu max. 1,5 mm
Údery za minútu 3 000 ot/min
Prípojka stlačeného vzduchu 1/4″
Hadicová prípojka 3/8″
Prevádzkový tlak 6,3 barů
Priemerná spotreba vzduchu 155,74 l/min
Šírka sekáča 5 mm
Dĺžka sekáča 173 mm
Priemer sokla sekáča 10,3 mm
Hladina akustického výkonu LWA 111 dB (A), nejistota K = 3 dB (A)
Hladina akustického tlaku LPA 98 dB (A), nejistota K = 3 dB (A)
Kmitová emisná hodnota 10,6 m/s2 nejistota K = 1,5 m/s2
Rozmery (DxŠxV) 4,60 x 19,10 x 14,50 cm
Hmotnosť 1,35 kg
Rozmery zásielky (DxŠxV) 22,00 x 16,00 x 6,00 cm
Hmotnosť zásielky 2,30 kg

 

 

Katalógové číslo: 10060429 Kategórie: , ,
Rozmery 22.3 × 16 × 5.5 cm