Rezačka na obklady a dlažby 800 mm | PM-PRDG-800T
Powermat
# 4. Najpredávanejší . v kategórii: rezacky-na-dlazbu
Dostupnosť:
Skladom - doručenie do 24-48 hod
Na sklade u výrobcu evidujeme ešte viac ako 10 ks
Katalógové číslo: PM0772
  • Najlepšia presnosť rezania
  • Tuhosť profilu
  • Kontrolu počas prevádzky
  • Maximálna hrúbka rezu: 14 mm
  • Maximálna dĺžka rezu: 800 mm
75,00  93,00  (60,98  bez DPH)
Cena za posledných 30 dní je rovnaká ako aktuálna
MNOŽSTEVNÉ ZĽAVY % POČET KUSOV CENA
2% 2 - 9 73,50
3% 10 - 19 72,75
5% 20 + 71,25
Doplnkové produkty
Vykonávanie ochrannej funkcie zariadenia a zabránenie pohybu počas prevádzky.
Technické parametre:
  • Maximálna hrúbka rezu: 14 mm
  • Maximálna dĺžka rezu: 800 mm
  • Šírka základne: 170 mm
  • Hrúbka kovovej základne: 2,5 mm
  • Priemer rukoväte: 20 mm
  • Rozmer čepele: 22×10,5×2 [mm]
  • Čistá hmotnosť: 11,65 kg
Výrobca: Powermat