, ,

Sedlová stolička Physa BERLIN – čierna | Berlin Black

Dostupnosť:

Na objednávku (doručenie 5-8 dni)


Katalógové číslo: 10040182
  • Model: Physa BERLIN čierna
  • Chrbtová opierka nastaviteľná 90-120°
  • Nosnosť do 150 kg
  • Sedadlo otočná o 360 °
  • Jednoduché nastavenie výšky sedenia do 69 cm

163.00  (135.83  bez DPH)

Na objednávku (doručenie 5-8 dni)

MNOŽSTEVNÉ ZĽAVY POČET KUSOV CENA
2% 2 - 9 159.74 
3% 10 + 158.11 
+ doprava zdarma

Sedlová stolička Physa BERLIN – čierna | model: Berlin Black

Sedlová stolička Physa BERLIN – čierna | model: Berlin Black, sedák je vyrobený v tvare sedla – čo je možné vyčítať už z názvu. Tento model stoličky je vybavený ľahko pojazdnými kolieskami s otočným kĺbom a mnohými možnosťami nastavenia. Vďaka tejto otočnej flexibilite nájde svoje miesto v každom kozmetickom salóne alebo kaderníctvo, kde je u stoličiek vyžadovaná zmena nastavenia výšky, sklonu, zároveň sa vyžaduje pohodlnosť a stabilita. Táto stolička je plne mobilná dokonca aj v stiesnenom priestore. Vyrobená je z vysoko kvalitných materiálov s nosnosťou až 150 kilogramov. Čo na tejto stoličke oceníte: ponúka veľa možností použitia, okrem salónov ju môžete použiť napríklad aj v tetovacích štúdiách, kúpeľných alebo wellness centrách a samozrejme doma alebo v kancelárii.

Malá stolička, ktorá vie byť zároveň veľká a účelná.
Ak svojim zákazníkom chcete ponúknuť maximálny a pre chrbticu odľahčujúci komfort, potom s touto stoličkou budete dokonale vybavení. Operadlo je nastaviteľné od 90 do 120 stupňov. Sklon 120 stupňov je pre chrbticu najzdravšia poloha, ale samozrejme záleží aj na individuálnych preferenciách zákazníka. Vďaka ľahko nastaviteľnej páke na zadnej strane možno operadlo dokonale prispôsobiť akejkoľvek polohe. Sedák s 5 cm hrubou penovou výplňou je potiahnutý koženkou a poskytne Vašim zákazníkom dodatočný komfort.

Stolička je vybavená krížovým podstavcom, ktorý je vybavený piatimi ľahko pojazdnými kolieskami otočnými o 360 °. Vďaka pojazdným kolieskam bude posúvanie alebo priťahovanie stoličky podstatne ľahšie, či už v podniku alebo domácnosti. Podnož stoličke súčasne zaisťuje potrebnú stabilitu. Otočné nie sú len kolieska, samostatné sedadlo, stolička sa otáčať o 360 stupňov. To je veľmi užitočné pri akejkoľvek práci, ktorá kladie nárok na mobilitu.

Výšku stoličky je možné jednoducho a rýchlo nastaviť v rozmedzí 55 až 69 centimetrov. Pre nastavenie výšky sedadla stačí stlačiť páku umiestnenú pod sedákom v požadovanom smere a sedák vďaka výkonnému plynovému piestu roluje plynule smerom hore a dole. Vďaka maximálnej nosnosť 150 kilogramov bude táto stolička praktickým pomocníkom, v akejkoľvek prevádzke alebo u Vás doma. Poťah stoličky je z koženky, ktorá sa jednoducho čistí a ľahko udržiava, pretože tento materiál odpudzuje tekutiny a prach. Vysoko kvalitné materiály sú zárukou kvality, max.stabilitu zabezpečí robustná konštrukcia, ktorá v kombinácií s pochrómovaným podstavcom a elegantným béžovým poťahom dodáva tejto sedlovej stoličke moderný štýl a atraktívny vzhľad.

Sedlová stolička Physa BERLIN – čierna | model: Berlin Black

  • Podstavec: pochrómované železo
  • Poťah: koženka
  • Farba: béžová
  • pohodlné polstrovanie

Technické parametre:

Model PHYSA BERLIN  čierna
Číslo artiklu 10040182
Stav artiklu Nový
Materiál Pochromované železo, penová hmota, koženka
Farba čierna
Maximálna nosnosť do 150 kg
Nastaviteľný sklon operadla 90–120°
Hrúbka  polostrovania 5 cm
Rozmery sedáka 34 x 39 cm
Priemer podstavca 49 cm
Výškovo nastaviteľný sedák 55–69 cm
Rozmery (DxŠxV) 52,00 x 53,50 x 93,00 cm
Hmotnosť 7,60 kg
Rozmery balíka (DxŠxV) 56,00 x 33,00 x 46,00 cm
Hmotnosť balíka 9,00 kg
Katalógové číslo: 10040182 Kategórie: , ,
Rozmery 56 × 33 × 46 cm