Sušič rúk – zlatý | Bari gold

Dostupnosť:

Na objednávku - zvyčajne 6-15 dní ( tento výrobca negarantuje presný termín dodania, upresníme až po objednaní alebo na dopyt )


Katalógové číslo: 10040150
  • Veľmi rýchly čas schnutia 5 s
  • Vysoká ochrana IPX4
  • LED indikátor času sušenia
  • Hygienická bezkontaktná služba
  • Motor ECO

500,00  (416,67  bez DPH)

Na objednávku - zvyčajne 6-15 dní ( tento výrobca negarantuje presný termín dodania, upresníme až po objednaní alebo na dopyt )

MNOŽSTEVNÉ ZĽAVY % POČET KUSOV CENA
2% 2 - 9 490,00 
3% 10 - 19 485,00 
5% 20 + 475,00 
+ doprava zdarma

Sušič rúk – zlatý | model: Bari gold

Sušič rúk – zlatý | model: Bari gold od spoločnosti Physa sa bude používať všade tam, kde je veľa premávky ľudí a ľudia nechcú tráviť veľa času sušením rúk. Funguje to napríklad na verejných toaletách, na toaletách v hoteloch, supermarketoch, administratívnych budovách, školách. Model Bari Gold je veľmi odolné a funkčné vybavenie s atraktívnym dizajnom. Moderné zariadenie má veľa energie a motor ECO nespotrebúva veľa energie, čo vedie k významným úsporám.

Použitím moderných technológií je možná rýchla doba sušenia 5 s. Výkonný motor s výkonom 1 200 W (32 000 ot / min) vytvára prúd vzduchu 90 m / s, ktorý okamžite kvapká kvapky vody z rúk. S optimálnou teplotou 40 ° C napomáha sušeniu, je príjemný a bezpečný zároveň.

Priaznivý účinník ECO zaručuje efektívne využitie spotreby energie. Výsledkom sú významné úspory a šetrnosť k životnému prostrediu. Jeden cyklus práce trvá 25 s, po ktorom sa zariadenie automaticky vypne. V prípade potreby sa proces môže okamžite obnoviť.

Veľkou výhodou ponúkaného modelu Bari Gold je bezkontaktná služba. Vďaka tomu je proces veľmi hygienický. Pohybové senzory okamžite detegujú ruky a spustia dúchadlo. Priestranná priehradka umožňuje vyschnutiu oboch rúk súčasne. Tlačidlá ZAP / VYP sú skryté pred očami používateľov pod klapkou, ktorá sa prelína s krytom. Toto chráni pred nechceným uvedením zariadenia do prevádzky, napríklad počas čistenia.

Premyslená konštrukcia bola navrhnutá v súlade so zásadami estetiky a ergonómie. Vypúšťacia hadica je skrytá pod krytom (voda do nej vteká cez malý otvor). Nádrž je úplne odnímateľná. Ak ju chcete vyprázdniť, jednoducho ju vysuňte vodorovne. Nemusíte používať žiadne nástroje. Poskytuje miesto pre aromatickú vložku (rozsah dodávky ju nezahŕňa), ktorá uvoľňuje atraktívne arómy pri používaní zariadenia a zároveň chráni pred nepríjemnými.

Ľahko čitateľný LED displej sa rozsvieti na modro, keď je pripravený na prevádzku, a počas cyklu zmení farbu na oranžovú a zelenú. Akákoľvek porucha je signalizovaná červeným svetlom.

Ľahké čistenie ovplyvňuje pohodlie pri používaní. Nalejte do odtokového otvoru 200 ml čistej vody a utrite ju mäkkou kefou, potom nádrž vyprázdnite. Prístroj je mimoriadne účinný, pretože zadržiava až 99% baktérií, trojitý filter HEPA a vzduchový filter (ideálny na zachytávanie napr. Prachových častíc). Sú ľahko prístupné, takže ich v prípade potreby môžete rýchlo vymeniť.

Praktický systém uchytenia na stenu funguje dobre pri čistení podláh a dáva možnosť ľahko prispôsobiť výšku zariadenia vašim potrebám. Kryt je vyrobený z mimoriadne odolného plastu ABS. Je odolný proti mechanickému poškodeniu, chemické látky (vrátane korozívnych), majú vysokú teplotu topenia a tento materiál sa vyznačuje ľahkosťou a dlhou životnosťou.

Sušič rúk – zlatý | model: Bari gold bude štýlovým prvkom elegantného interiéru. Poťah má pútavú farbu v perleťovom tóne. Trieda ochrany IPX4 navyše znamená, že striekanie vodou z každej strany nepredstavuje riziko poškodenia vnútorných mechanizmov.

Sušič rúk – zlatý | model: Bari gold od značky Physa je veľmi užitočným prístrojom pre hotelové kúpeľne, toalety v administratívnej budove, supermarkete atď. Praktické bezkontaktné vybavenie vám umožňuje ľahko a mimoriadne hygienicky odstrániť vodu z rúk za 5 sekúnd! Model Bari Gold je ekonomické a atraktívne vyzerajúce zariadenie.

  • Výkon – sušenie rúk do 5 sekúnd
  • Hygiena – bezkontaktná prevádzka a filtre
  • Pohodlie – jednoduché čistenie
  • Praktickosť – zavesená na stene
  • Zabezpečenie – úroveň ochrany IPX4

Technické parametre:

Model Bari gold
Katalógové číslo 10040150
Stav produktu Nový
Materiál ABS plast
Výkon 1200W
Napätie 230V / 50Hz
Prúd 10 A
Teplota vzduchu 40°C
Objem nádrže 600 ml
Čas usušenia rúk 5  s
Cyklus sušenia (automaticky) 25 s
Stupeň ochrany IPX4
Ochrana proti elektrickému prúdu II
Otáčky motora 32000 ot./min
Hladina hluku 84 dB
Rýchlosť vzduchu 90 m/s
Kapacita 150 m3/h
Teplý alebo studený režim Áno
Odnímateľná nádrž Áno
Vymeniteľný vzduchový filter Áno
Dĺžka napájacieho kábla 1,35 m
Rozmery (DxŠxV) 22,00 x 29,50 x 65,50 cm
Hmotnosť 8,85 kg
Prepravné rozmery (DxŠxV) 72,00 x 36,50 x 28,00 cm
Prepravná hmotnosť 10,20 kg
Katalógové číslo: 10040150 Kategórie:
Rozmery 70,5 × 36,7 × 28,3 cm

Košík

close