, ,

Vzduchový račňový skrutkovač | MSW-ARW3/8

Dostupnosť:

Aktuálne vypredané


Katalógové číslo: 10060423
  • Vrátane automatickej mini olejničky
  • Točivý moment 85 Nm
  • 4 úrovne
  • 180 ot/min
  • Deflektor nastaviteľný o 360°

68.00  (56.67  bez DPH)

Aktuálne vypredané

Upozorniť ma, keď bude produkt opäť dostupný !


Vzduchový račňový skrutkovač | model MSW-ARW3/8

Vzduchový račňový skrutkovač MSW-ARW3/8 predstavuje profesionálne náradie na uťahovanie alebo uvoľňovanie skrutiek a využijete ho najmä pri oprave automobilov. Toto výkonné zariadenie má vysoký točivý moment a je zárukou rýchlej a efektívnej práce. Elektrické náradie z našej ponuky ocenia nielen domáci majstri, ale aj profesionáli.

Súčasťou objednávky je aj automatická mini olejnička s osobitným zásobníkom na mazivo. Olejnička je vybavená závitom a dá sa jednoducho upevniť na zariadenie, pričom sa stará o automatické olejovanie. Zariadenie si tak po dlhý čas zachová optimálny výkon.

Skrutkovač disponuje efektívnym točivým momentom 85 newtonmetrov a je veľmi výkonný. Komplikované a extrémne pevné spojenia sa dajú upevňovať a uvoľňovať rýchlo a efektívne. Skrutkovač predstavuje praktického pomocníka najmä v prípadoch, kde vám nestačia sily alebo iné nástroje.

Na zadnej strane sa nachádza ovládač, ktorý slúži na nastavenie rýchlosti otáčania na 4 úrovniach, a tým aj reguláciu spotreby vzduchu . Poloha ovládača sa stará o to, aby sa počet otáčok počas práce omylom nezmenil.

Skrutkovač

Dosahuje rýchlosť do 180 otáčok za minútu a garantuje veľmi rýchlu a efektívnu prácu. Okrem toho sa vyznačuje veľmi nízkou spotrebou stlačeného vzduchu, ktorá predstavuje len 113 litrov za minútu. To šetrí zdroje a znižuje náklady na prevádzku.

Pomocou integrovaného deflektora s možnosťou otočenia až o 360 stupňov sa prebytočný stlačený vzduch vypúšťa von. Vypúšťaný vzduch tak neobmedzuje pri práci a nepredstavuje pre používateľov žiadne riziko. Skrutkovač predstavuje náradie s vysokými bezpečnostnými štandardmi.

Rukoväť je pogumovaná a stará sa o veľmi bezpečné používanie. Vďaka protišmykovému gumovému povrchu nepredstavujú pre zariadenie problém ani vlhké ruky. Profesionálny skrutkovač redukuje možné riziko zranení na minimum.

Skrutkovač je v záhlaví vybavený špeciálnym spínačom slúžiacim na nastavenie otáčania doľava alebo doprava. Pomocou tohto zariadenia sa vám podarí hravo upevniť alebo uvoľniť rôzne skrutky. Skrutkovač sa dá používať individuálnym spôsobom a prispôsobiť rôznym požiadavkám.

Tento model vás presvedčí pevnou a praktickou konštrukciou. Vysokokvalitné materiály a kompaktné rozmery 5,1 x 4,8 x 31 cm, ako aj nízka hmotnosť predstavujúca len 1,25 kg sú zárukou jednoduchej obsluhy. Vzduchový račňový skrutkovač je ako stvorený na efektívnu prácu bez zbytočnej námahy!

  • Vrátane automatického olejovania na rýchlu údržbu
  • Vysoký točivý moment 85 Nm
  • Ovládač na nastavenie počtu otáčok na 4 úrovniach
  • 180 otáčok za minútu
  • Vypúšťací deflektor nastaviteľný o 360 stupňov

Technické parametre:

Model MSW-ARW3/8
Číslo produktu 10060423
Stav Nový
Maximálny počet otáčok 180 ot/min
Štvorhranný pohon 3/8 “
Maximálny prevádzkový tlak 6,3 bar
Spotreba vzduchu 113 L/min
Prípojka na vypúšťanie vzduchu 1/4 “
Maximálny točivý moment 85 Nm
Hladina akustického výkonu LWA 98 dB (A) odchýlka K = 3 dB (A)
Hladina akustického tlaku LPA 87 dB (A) odchýlka K = 3 dB (A)
Hodnota emisie vibrácií 4,35 m/s2 odchýlka K = 1,5 m/s2
Rozmery (D x Š x V) 5,50 x 5,00 x 27,60 cm
Hmotnosť 1,20 kg
Rozmery balenia (D x Š x V) 33,00 x 7,00 x 6,00 cm
Prepravná hmotnosť 1,50 kg
Katalógové číslo: 10060423 Kategórie: , ,
Rozmery 34 × 7 × 6 cm