Elektrická separačná rezačka v sade – Ø 39 cm

Dostupnosť:

Aktuálne vypredané


Katalógové číslo: 18000304
 • Elektrická rezačka: 3 nože / Ø 16 palcov
 • Váha: 500 g / 0,01 g
 • Rýchlosť vákuovania: 16 l / min
 • Max. šírka vrecka: 32 cm
 • 4 rôzne role fólie na sáčky

Tovar si môžete objednať aj telefonicky v čase PO-PI 9:00-15:30 na infolinke 054 202 89 51

638,00  (531,67  bez DPH)

Aktuálne vypredané

Upozorniť ma, keď bude produkt opäť dostupný !


Elektrická separačná rezačka v sade – Ø 39 cm – vakuovačka s fóliou – stolová váha

Úrodu musíte najprv zožať a potom vhodne uskladniť. Na to je táto sada ako stvorená. Listy a kvety je potrebné najprv oddeliť od konárov, a to elektrická rezačka HT-HOWSON-18SE výrobca hillvert zvládne precízne. Čerstvo zozbierané listy alebo púčiky potom môžete vážiť pomocou digitálnej stolnej váhy od výrobcu Steinberg a následne ich skladovať v presne odvážených množstvách. Vďaka vakuovačke od výrobcu Royal Catering ich potom môžete zabaliť a uchovávať spôsobom, ktorý ich dlhodobo udržuje čerstvé a ktorý navyše šetrí miesto. A aby ste mohli sa zberom začať okamžite, sú súčasťou tejto sady rovno aj vákuovacie fólie.

Kvalita má tri mená: Steinberg, Royal Catering a hillvert

Royal Catering, Steinberg a hillvert sú tri nemecké značky, ktoré spája spoločná myšlienka – najlepšia kvalita za rozumnú cenu. Ich produkty boli koncipované tak, aby vyhovovali potrebám odborníkov, a na trh sú uvádzané iba po dôkladnom preskúšaní. Záruka v dĺžke 3 rokov je preto výrazom dôvery, že sa dá na kvalitu ich produktov naozaj spoľahnúť. Produkty týchto troch výrobcov sa používajú po celej Európe, a preto je samozrejmé, že servisné služby ponúkame aj v rámci celej Európy.

Vysoko výkonná rezačka značky hillvert pre Vaše záhradné práce

Pri koncepcii tejto elektrickej rezačky značky hillvert spolu úzko spolupracoval tím dizajnérov a inžinierov a pracovný tím v Holandsku. Ich cieľom bolo vyvinúť zariadenie, ktoré spĺňa vysoké nároky na kvalitu a pri spracovávaní rastlín dosahuje tých najlepších výsledkov. Výsledkom tejto niekoľkomesačnej spolupráce je elektrická rezačka HT HOWSON 18SE, ktorá vyniká svojim vysokým výkonom. Silný a bez údržbový 130wattový motor umožňuje rezačkou 18SE HT HOWSON rýchlo rozrezať či rozomlieť časti rastlín. Otvor s priemerom 30 cm (16 palcov) umožňuje spracovanie veľkých množstiev.

Zariadenie je vybavené tromi rovnými nožmi umiestneným pod sitom. Máte voľbu medzi troma rýchlosťami otáčok, ktoré možno ľahko nastaviť pomocou otočného ovládača (od 1 000 do 1 500 ot / min).  Pre výsledný ideálne rez možno výšku jednotlivých nožov variabilne nastaviť od 5 do 15 mm. Rezačku hillvert môžete rýchlo zmontovať a rozmontovať, a teda sa ľahko premiestňuje. Opláštenie je vyrobené z práškovo lakovaného oceľového plechu, ktorý je nielen odolný voči poveternostným vplyvom, ale zároveň tiež poskytuje ochranu pred poškodením prístroja počas prepravy. Vyberateľný vak je vyrobený z kompaktnej sieťoviny a je ideálne vhodný pre spracovanú zeleň. Nič z neho nevypadne. Po práci ho môžete veľmi ľahko očistiť. Ak sieťový vak už ďalej nepotrebujete používať, je možné ho zložiť, a pri uskladnení tak nezaberie veľa miesta.

Presné váženie (do 500 g) pomocou digitálnej váhy BBA231

Stolná váha SBS-TW-500 / 10G od výrobcu Steinberg BASIC rýchlo a spoľahlivo váži tovar do hmotnosti 500 g s presnosťou 0,01 g. LCD displej s podsvietením garantuje presné odčítanie hodnôt zo všetkých uhlov pohľadu a pri zlých svetelných podmienkach. S týmito užitočnými vlastnosťami váha nachádza uplatnenie v mnohých oblastiach a možno ju použiť napríklad aj na váženie poštových zásielok, ingrediencií, šperkov alebo mincí.

Váha má vážiacu plochu o veľkosti 13 x 9,8 cm a vďaka jej kompaktným rozmerom ju môžete umiestniť takmer kamkoľvek. Plocha je vyrobená z nerezovej ocele, ktorá sa vyznačuje vysokou trvanlivosťou a umožňuje jednoduché čistenie. Váha je napájaná dvoma AAA batériami, ktoré dosiahnu prevádzkovej doby 26 hodín. Naviac prevádzkovú dobu ešte predlžuje funkcia automatického vypnutia – po jednej minúte neaktivity sa váha automaticky vypne. Pomocou UNIT klávesy môžete navážené hodnoty prepočítať do 6 rôznych váhových jednotiek. Medzi ne patrí gram (g), kilogram (kg), libra (ln), unca (oz), karát (ct) a teralitr (hr). Pomocou funkcie TARA môže zvážiť čistú váhu naloženého tovaru.Ak sa prekročí maximálna kapacita váženia, ukáže sa na vstavanom LCD displeji oznámenie o preťažení. Podobne sa tiež zobrazí varovanie, ak je batéria takmer vybitá. Súčasťou balenia je aj ochranný kryt.

Vakuovačka značky Royal Catering pre vzduchotesné zváranie sáčkov

Kryt vákuového zariadenia je z ABS plastu, takže zariadenie spĺňa najvyššie hygienické štandardy. Vakuovačkou RCVG-32P vysajete všetok vzduch z plastového vrecka, do ktorého pred tým bol umiestnený tovar. Zamykací mechanizmus zaistí, že sa sáčok nepoškodí a nebude unikať žiaden vzduch. Veľkosť sáčkov z fólie môžete podľa potreby nastaviť až do šírky 32 centimetrov, dĺžka je voliteľná.

Ak sa dosiahne vákuum, bude otvor vrecka bezpečne uzatvorený pomocou 3 mm širokého zvarového spoja. V zariadení sa nachádza praktická priehradka na role, v ktorej môžete uložiť role baliacej fólie, ktoré je možné pri vákuovaní nastrihať na sáčky rôznych veľkostí. Vákuové zariadenie má jednoduché ovládanie pomocou digitálneho dotykového LED panelu, ktorý umožňuje presné a opätovné výsledky. Vakuovačka ponúka rad funkcií, vďaka ktorým môžete svoj tovar bezpečne zabaliť:
Pri funkcii Vákuum prebieha vákuovania a uzatvorenie produktu v rámci jedno pracovného chodu.
Ak je to potrebné, funkcia Cancel proces vákuovanie zastaví.

 • Fukcia Speed ​​reguluje rýchlosť vákuovanie.
 • Pomocou funkcie Canister môžete hadicou vákuovať externé objekty.
 • Funkcia Food prispôsobí vakuovací proces suchým alebo mokrým potravinám.
 • Pomocou funkcie Pulz môžete nastaviť tlak a dobu vákuovanie.
 • Funkcia Seal sa používa vtedy, keď chcete fóliu iba zvariť.

Súčasťou sady sú 4 rolky vakuovacej fólia o šírke 15 až 30 cm
Každá rola má dĺžku 600 cm a šírku 15 až 30 cm. V závislosti od produktu môžete fóliu zastrihnúť po dĺžke. Fólia vákuových sáčkov je veľmi odolná. Materiál vrecka má špeciálne vyvinuté mikroštruktúry, ktoré zabezpečia, že sa produkty rýchlejšie vákuovo zabalia a lepšie zvaria. Súčasťou balenia sú 4 role (role o veľkosti 600 x 15 cm, 600 x 20 cm, 600 x 25 cm, 600 x 30 cm). Máte tak k dispozícii 24 metrov fólie na vzduchotesné uzatvorenie. Použité PA / PE fólie neobsahujú závadný Bisfenol A (BPA), sú vyrábané pod stálou kontrolou kvality a sú preto vhodné na styk s potravinami. Fólia môže byť po použití vyčistená a opäť použitá, alebo opakovane vzduchotesne zavarená, ak nespotrebujete celý obsah sáčku naraz.

Vaše výhody

 • Obsiahla sada s elektrickou rezačkou, stolnou váhou, vakuovačkou a 4 rolami vákuovacích fólií
 • Značkový tovar vyvinutý v Nemecku: značky Steinberg, Royal Catering a hillvert
 • Záruka 3 roky na všetky zariadenia tejto sady, pretože sme presvedčení o ich kvalite
 • Servisní partneri v celej Európe
 • Šetrné spracovanie, váženie a ukladanie úrody

Obsah balenia

 • Elektrická rezačka HHT-HOWSON-18SE
 • Otočné ramená s gumovými prstami
 • Vak na lístia
 • Vak na púčiky
 • Montážne príslušenstvo
 • Návod na obsluhu
 • Stolná váha SBS-TW-500 / 10G
 • Návod na obsluhu
 • Vakuovačka RCVG-32P
 • 4 role (600 x 15 cm, 600 x 20 cm, 600 x 25 cm, 600 x 30 cm)
 • Návod na obsluhu
Katalógové číslo: 18000304 Kategórie:
Elektrická separačná rezačka v sade – Ø 39 cm

Elektrická separačná rezačka v sade – Ø 39 cm

Skladové zásoby:

Aktuálne vypredané

638,00  (531,67  bez DPH)

Košík

close