, , ,

Elektrický hoblík – 900 W

Dostupnosť:

Aktuálne vypredané


Katalógové číslo: 10060818
 • Výkon: 900 W
 • Rýchlosť otáčok: 16 000 ot / min
 • Šírka záberu: 82 mm
 • Hĺbka úderu: 0-3 mm
 • Šírka falce: 16 mm

Tovar si môžete objednať aj telefonicky v čase PO-PI 9:00-15:30 na infolinke 054 202 89 51

68.00  (56.67  bez DPH)

Aktuálne vypredané

Upozorniť ma, keď bude produkt opäť dostupný !


Elektrický hoblík – 900 W

Elektrický hoblík MSW-EP82X3 od výrobcu MSW je profesionálny nástroj pre hobľovanie, falcovanie a zrážanie hrán drevených obrobkov. Vďaka silnému motoru a robustným nožom z tvrdého kovu je možné pomocou tohto hoblíka vykonávať rôzne drevoobrábacie práce rýchlo a presne. Je teda ideálnym doplnkom v stolárskych dielňach, na stavbách, v továrňach aj na pracovných stoloch náročných domácich majstrov.

Elektrický hoblík disponuje vysoko výkonným motorom, ktorý pri výkone 900 W pracuje so 16 000 otáčkami za minútu. Táto vysoká rýchlosť zaručuje rýchly úber materiálu a zároveň rovnomerné porovnanie povrchu. Či už sa jedná o tvrdé alebo mäkké drevo, tento elektrický hoblík pracuje vždy nanajvýš účinne.

Vďaka možnosti nastavenia hĺbky úberu môžete hoblík používať na rôzne účely. Nastavenie sa vykonáva pohodlne pomocou otočného gombíka, na ktorom možno vybrať požadovanú hĺbku úberu od 0 do 3 mm. Takto sa môžete rozhodnúť, koľko úderu príslušný obrobok potrebuje, a podľa toho môžete vykonávať hrubé aj jemné povrchové opracovávanie dreva.

Elektrický hoblík si bez problémov poradí aj so zrážaním hrán. V prednej časti sa nachádza V-drážka, ktorá môže byť podľa potreby pripevnená k obrobku v uhle 45 stupňov. Týmto spôsobom môžu byť hrany skosené bezpečne a rovnomerne.

Profesionálny elektrický hoblík je vybavený bezpečnostným spínačom, ktorý bráni neplánovanému uvedeniu motora do prevádzky a tým chráni pred úrazmi. Pokiaľ je pri odpájaní prístroja z napájania spínač zapnutý, motor sa pri opätovnom zapojení napájacieho kábla len tak sám od seba nespustí. Navyše sa hoblík zapne len silným stlačením tlačidla ON – pre Vašu maximálnu bezpečnosť.

Pomocou priloženého paralelného dorazu môžete elektrický hoblík presne umiestniť na obrobok a bezpečne ho viesť po falcu. Paralelné vedenie navyše umožňuje upraviť požadovanú šírku falcu podľa potreby pred tým, než začnete s prácou. Vďaka tomu elektrický hoblík ponúka nielen možnosť presného falcovanie dreva, ale tiež vysokú stabilitu počas práce.

Obe rotujúce nože elektrického hoblíka sú vyrobené z vysoko kvalitného spekaného karbidu a vyznačujú sa tak veľkou robustnosťou a dlhou životnosťou. Pomocou týchto profesionálnych britov môžete veľmi ľahko tvarovať dreva o rôznych stupňoch tvrdosti. Navyše sú opatrené praktickým chráničom, ktorý chráni užívateľa pred poranením.

Na strane elektrického hoblíka sa nachádza výstupný otvor, ktorý zaisťuje odvod ubraného materiálu. Okrem toho je v sade praktický zberný vak, ktorý môžete rýchlo a jednoducho pripojiť k vývodu a zbierať doň všetok odpad. Hobliny, triesky a prach teda bezpečne poputujú do vaku, aby pracovisko zostalo vždy čisté a dielňa bez prachu.

Vďaka jeho nízkej hmotnosti je obzvlášť ľahké s elektrickým hoblíkom manipulovať a viesť ho. Ergonomické držadlo navyše uľahčuje presnú prácu. Pomocou elektrického hoblíka MSW-EP82X3 od výrobcu MSW je hobľovanie, falcovanie a kosba hrán rôznych drevených obrobkov vždy bezpečná a účinná.

Vlastnosti a technické parametre:

 • Vysoko výkonný motor o 900 W s 16 000 ot / min pre rýchle obrábanie a uhladzovanie mäkkého i tvrdého dreva
 • Nastaviteľná hĺbka úberu od 0 do 3 mm pre čo najpresnejší výsledok
 • Zrážanie hrán pod uhlom 45 stupňov
 • Paralelný doraz pre presné falcovanie
 • Bezpečnostný spínač a nože s chráničom
Model MSW EP82X3
Číslo artiklu 10060818
Stav artiklu Nový
Napätie/frekvencia 230 V / 50 Hz
Výkon 900 W
Voľnobežné otáčky 16 000 ot/min
Šírka záberu 82 mm
Hĺbka úderu 0–3 mm
Hĺbka falce 16 mm
Hladina hluku 100 dB
Rozmery (DxŠxV) 25,00 x 16,00 x 17,50 cm
Hmotnosť 2,82 kg
Rozmery zásielky (DxŠxV) 31,50 x 18,50 x 19,00 cm
Hmotnosť zásielky 3,10 kg

Obsah balenia:

 • Elektrický hoblík MSW-EP82X3
 • Kľúč
 • 2 uhlíkové kefy
 • Paralelný doraz
 • Hĺbkový doraz
 • Zberný vak
 • Návod na použitie
Katalógové číslo: 10060818 Kategórie: , , ,
Rozmery 31.5 × 18.5 × 19 cm