, ,

Elektrický lapač hmyzu – 20 W

Dostupnosť:

Aktuálne vypredané


Katalógové číslo: 10110039
 • Výkon: 20 W
 • Generované napätie 2 000-2 300 V
 • Dosah: 70 m²
 • Dĺžka napájacieho kábla: 1 m
 • Vr. kefy na čistenie

38.00  (31.67  bez DPH)

Aktuálne vypredané

Upozorniť ma, keď bude produkt opäť dostupný !


Elektrický lapač hmyzu – 20 W

Elektrický lapač hmyzu od výrobcu Singercon vábi hmyz UV svetlom a následne ho hubí elektrickým prúdom. Nepoužíva žiadne chemikálie, spreje ani žiarenie, a je preto bezpečný pre deti i domácich miláčikov. Túto lapačku môžete ľahko postaviť na podlahu alebo zavesiť na strop. Hodí sa ideálne pre použitie v domácnostiach, kanceláriách, kuchyniach, reštauráciách a školách. Takto si počas horúcich dní udržíte otravný hmyz pekne od tela.

Hmyz už Vás nebude otravovať ani v kuchyni, ani kancelárii a ani doma!

Pomocou tohto lapača sa efektívne zbavíte škodcov. Vysoko intenzívna 20 wattová UV žiarivka priťahuje lietajúci hmyz všetkého druhu, ktorý je okamžite usmrtený, akonáhle sa dostane do kontaktu s mriežkou vysokého napätia.

Akonáhle sa hmyz ocitne vnútri, už nemá šancu dostať sa von! Lapač má účinný dosah 70 m². Lapačka disponuje železnou reťazou na zavesenie, takže ju môžete používať ako postavenú na podlahe, tak i zavesenú – či už v kuchyni, kancelárii, v škole alebo v hoteli, pre túto lapačku sa vždy miesto nájde.

Vďaka jej ľahkej konštrukcii a kompaktnému dizajnu ju môžete ľahko prenášať a vziať si ju so sebou kamkoľvek. Aby mohla byť zaručená jej dlhá životnosť, mali by ste ju používať iba v interiéroch a chrániť ju pred vplyvmi počasia. Potom, čo boli komáre, muchy či iný hmyz usmrtené výbojom elektrického prúdu na mriežke, spadnú do vyberateľnej nádoby, ktorá sa nachádza v spodnej časti prístroja. Túto nádobu môžete bez problémov vybrať a vysypať.

Priložená čistiaca kefka je účinnou pomôckou pre čistenie lapačky. Môžete pomocou nej prípadne odstrániť všetok hmyz zachytený na mriežke. Tým je umožnená profesionálna a ľahká údržba.

Môžete ju používať v kuchyni alebo v prostredí, kde sa nachádzajú ďalšie osoby, a nemusíte si pritom robiť starosti, že by sa uvoľňovali nejaké chemické látky, ktoré by sa mohli dostať do jedla alebo ich mohol niekto vdýchnuť. Lapačka totiž pracuje bez použitia akýchkoľvek škodlivých látok a neohrozuje zdravie.

Lapačka ďalej disponuje vonkajšou ochrannou mriežkou, ktorá chráni pred nechceným priamym dotykom vnútornej, elektricky nabitej mriežky. Prístroj je navyše vybavený triedou ochrany II, takže nehrozí žiadne riziko úrazu elektrickým prúdom. Toto šikovné zariadenie na hubenie hmyzu možno veľmi ľahko zapnúť pomocou zástrčky a spínača. Ak je lapačka pripojená k elektrickému prúdu, priťahuje otravné muchy, komáre a usmrcuje ich rýchlymi výbojmi elektrického prúdu na mriežke. Takto si môžete vychutnávať teplé letné večery bez akéhokoľvek obťažujúceho hmyzu!

Vaše výhody

 • Vysoko intenzívna 20wattová UV lampa priťahuje obtiažny hmyz
 • Svieti do všetkých smerov a má účinný dosah 70 m²
 • Flexibilné použitie vo stojacej alebo visiace polohe
 • Žiadne pachy, chemikálie, nebezpečné žiarenie, hluk alebo nečistoty – ekologické a zdravotne nezávadné riešenie
 • Ľahké čistenie vďaka odnímateľnej nádobe
 • Súčasťou dodávky je kefa na čistenie
Model CON.MK-20W
Číslo produktu 10110039
Stav produktu Nový
Výkon 20 W
Dosah 70 m²
Napätie / frekvencia 230 V / 70 Hz
Generované napätie 2 000–2 300 V
Žiarovka 2x 10 W; UV (2x F10T8BL)
Viditeľné spektrum 365 nm
Trieda ochrany II
Dĺžka napájacieho kábla 1 m
Vonkajší materiál ABS
Dĺžka železnej reťaze 60 cm
Zástrčka Zástrčka s poistkou
Rozmery (DxŠxV) 38,20 x 11,00 x 29,40 cm
Hmotnosť 2,14 kg
Rozmery zásielky (DxŠxV) 43,50 x 12,00 x 31,00 cm
Hmotnosť zásielky 2,50 kg

Obsah balenia

 • Elektrický lapač hmyzu CON.MK-20W
 • Kefa na čistenie
 • Železný reťaz
 • Návod na použitie
Katalógové číslo: 10110039 Kategórie: , ,
Rozmery 43.5 × 12 × 31 cm