, ,

Elektrický lapač hmyzu – 6 W

Dostupnosť:

Aktuálne vypredané


Katalógové číslo: 10110037
 • Výkon: 6 W
 • Generované napätie 1 500-1 800 V
 • Dosah: 25 m²
 • Dĺžka napájacieho kábla: 1,13 m
 • Vr. kefy na čistenie

26.50  (22.08  bez DPH)

Aktuálne vypredané

Upozorniť ma, keď bude produkt opäť dostupný !


Elektrický lapač hmyzu – 6 W

Elektrický lapač hmyzu od výrobcu Singercon vábi hmyz UV svetlom a následne ho hubí elektrickým prúdom. Nepoužíva žiadne chemikálie, spreje ani žiarenie, a je preto bezpečný pre deti i domácich miláčikov. Túto lapačku môžete ľahko postaviť na podlahu alebo zavesiť na strop. Hodí sa ideálne pre použitie v domácnostiach, kanceláriách, kuchyniach, reštauráciách a školách. Takto si počas horúcich dní udržíte otravný hmyz pekne od tela.

Hmyz už Vás nebude otravovať ani v kuchyni, ani kancelárii a ani doma!

Pomocou tohto lapača sa efektívne zbavíte škodcov. Intenzívna šesť wattová UV žiarivka priťahuje lietajúci hmyz všetkého druhu, ktorý je okamžite usmrtený, akonáhle sa dostane do kontaktu s mriežkou vysokého napätia. Akonáhle sa hmyz ocitne vnútri, už nemá šancu dostať sa von!

Lapač je dobre prístupný zo všetkých strán (360 stupňov) a svieti rovnako na všetky strany. Má účinný dosah 25 m². Lapačka disponuje zavesovacou úchytkou, takže ju môžete používať postavenú na podlahe aj zavesenú – či už v kuchyni, kancelárii, v škole alebo v hoteli, pre túto lapačku sa vždy miesto nájde.

Vďaka jej ľahkej konštrukcii a kompaktnému dizajnu ju môžete ľahko prenášať a vziať si ju so sebou kamkoľvek. Aby mohla byť zaručená jej dlhá životnosť, mali by ste ju používať iba v interiéroch a chrániť ju pred vplyvmi počasia. Potom, čo boli komáre, muchy či iný hmyz usmrtené výboju elektrického prúdu na mriežke, spadnú do vyberateľnej nádoby, ktorá sa nachádza v spodnej časti prístroja. Túto nádobu môžete bez problémov odskrutkovať a vysypať.

Priložená čistiaca kefka je účinnou pomôckou pre čistenie lapačky. Môžete pomocou nej prípadne odstrániť všetok hmyz zachytený na mriežke. Tým je umožnená profesionálna a ľahká údržba. Vďaka ranám elektrického prúdu je táto lapačka najúčinnejšou alternatívou k chemickým sprejom na hubenie hmyzu. Môžete ju používať v kuchyni alebo v prostredí, kde sa nachádzajú ďalšie osoby, a nemusíte si pritom robiť starosti, že by sa uvoľňovali nejaké chemické látky, ktoré by sa mohli dostať do jedla alebo ich mohol niekto vdýchnuť. Lapačka totiž pracuje úplne bez použitia akýchkoľvek škodlivých látok a neohrozuje zdravie.

Lapačka ďalej disponuje vonkajšou ochrannou mriežkou, ktorá chráni pred nechceným priamym dotykom vnútornej, elektricky nabitej mriežky. Prístroj je navyše vybavený triedou ochrany II a je dvojito izolovaným elektrickým prístrojom.

Toto šikovné zariadenie na hubenie hmyzu možno veľmi ľahko zapnúť pomocou zástrčky. Ak je lapačka pripojená k elektrickému prúdu, priťahuje otravné muchy, komáre a hovädá a usmrcuje ich rýchlymi výbojmi elektrického prúdu na mriežke. Takto si môžete vychutnávať teplé letné večery bez akéhokoľvek obťažujúceho hmyzu!

Vaše výhody

 • Vysoko intenzívna 6wattová UV lampa priťahuje obtiažny hmyz
 • Svieti do všetkých smerov a má účinný dosah 25 m²
 • Flexibilné použitie v stojacej alebo visiacej polohe
 • Žiadne pachy, chemikálie, nebezpečné žiarenie, hluk alebo nečistoty – ekologické a zdravotne nezávadné riešenie
 • Ľahké čistenie vďaka odnímateľnej nádobe
 • Súčasťou dodávky je kefa na čistenie
Model CON.MK 6W
Číslo produktu 10110037
Stav produktu Nový
Výkon 6 W
Dosah 25 m²
Napätie / frekvencia 230 V / 50 Hz
Generované napätie 1 500–1 800 V
Žiarovka 1x 4 W; UV (F4T5BL)
Viditeľné spektrum 365 nm
Trieda ochrany II
Dĺžka napájacieho kábla 1,13 m
Vonkajší materiál ABS
Zástrčka Zástrčka VDE
Rozmery (DxŠxV) 27,40 x 11,90 x 11,90 cm
Hmotnosť 0,44 kg
Rozmery zásielky (DxŠxV) 30,50 x 14,00 x 14,00 cm
Hmotnosť zásielky 0,75 kg

Obsah balenia

 • Elektrický lapač hmyzu CON.MK-6W
 • Kefa na čistenie
 • Návod na použitie
Katalógové číslo: 10110037 Kategórie: , ,
Rozmery 30.5 × 14 × 14 cm