Elektrocentrála 230V / 12V | PM-AGR-6500KE-K
Dostupnosť:
Aktuálne vypredané
Katalógové číslo: PM-AGR-6500KE-K
  • Maximálny/stály výkon: 6500 W/6000 W
  • Napätie/frekvencia: 230 V/50 Hz, počet fáz: 1
  • Typ motora: 4-taktný jednovalec s OHV rozvodom
  • Obsah motora: 389 ccm
  • Štartovanie: ručné, zásuvka: 2 x 230 V, 1 x 12 V
565,95  635,25  (460,12  bez DPH)
Cena za posledných 30 dní je rovnaká ako aktuálna
Aktuálne vypredané
Upozorniť ma, keď bude produkt opäť dostupný !
Elektrocentrála 230V / 12V – 6500 W Powermat, model PM-AGR-6500KE-K. Táto elektrocentrála vytvára prúd 230V. Vďaka svojej kvalitnej konštrukcii a silnému motoru je tento typ určený predovšetkým na použitie v stavebníctve, na montážne práce, v domácom prostredí, alebo ako zdroj elektrickej energie pre mobilné servisné strediská. Vďaka tlakovému mazaniu je elektrocentrála vhodná pre vysoké zaťaženie.
Výhody elektrocentrály:
  • Nízka spotreba paliva
  • Vysoký výkon
  • Vysoká kvalita spracovania
  • Vstavaný voltmeter
  • Regulátor napätia AVR
  • Bezpečnostný spínač
  • Ukazovateľ stavu nádrže
  • Automatická regulácia plynu
  • Automatický systém kontroly hladiny oleja
  • Výborný pomer výkon/cena
  • Kolesá
  • Úchytná rúčka
Technické parametre:
  • Obsah motora: 389 ccm
  • Maximálny výkon motora: 9600 W (13 HP)/3600 min-1
  • Spotreba: menšia, alebo rovná 0,55 l/kW hod. (pri 75% zaťažení)
  • AC menovitý prúd: 26 A/230 V
  • DC menovitý prúd: 8,3 A/12 V
  • Objem nádrže: 25 l
  • Rozmery (výška x šírka x dĺžka): 68 x 54 x 55 cm
  • Hmotnosť: 70 kg
Výrobca: Powermat– Poland
Obsah balenia:
  • Elektrocentrála PM-AGR-6500KE-K
  • 12V DC kábel
  • Kľúč
  • Manuál
SKU: PM-AGR-6500KE-K Category: