, , ,

Expanzný valec k brúske – nafukovací | MSW-INFEXPROL-AKK-B

Dostupnosť:

Na objednávku (doručenie 5-8 dni)


Katalógové číslo: 10060631
  • Rozmery: 90 x 100 mm
  • Upínací tŕň M19
  • Nafukovací
  • Gumený
  • 1 ks

103.00  (85.83  bez DPH)

Na objednávku (doručenie 5-8 dni)

MNOŽSTEVNÉ ZĽAVY POČET KUSOV CENA
2% 2 - 9 100.94 
3% 10 + 99.91 

Expanzný valec k brúske – nafukovací | MSW-INFEXPROL-AKK-B

Nafukovací expanzný valec MSW-INFEXPROL-AKK-B od výrobcu MSW predstavuje perfektné príslušenstvo k satinovačkám a slúži na brúsenie, satinovanie a leštenie ohnutých povrchov, ale aj vypuklých povrchov, hrán a rohov. Vďaka svojej univerzálnosti ho využijú nielen skúsení profesionáli, ale aj domáci majstri. Nastaviteľný tlak vzduchu umožňuje pri nafúknutí prispôsobenie individuálnemu stupňu tvrdosti.

Expanzný valec nafukovací od výrobcu MSW – nevyhnutnosť pri náročných prácach s kovom
Expanzný valec sa dá pomocou bežnej pumpy na bicykel alebo vzduchovej pištole a vhodného adaptéra nafúknuť a rýchlo a bez problémov nastaviť na želaný stupeň tvrdosti. Veľká flexibilnosť valca spočíva aj v jeho prevedení, pretože nadstavec z elastickej gumy sa dá ešte lepšie prispôsobiť tvaru povrchu. Predstavuje profesionálne riešenie najmä pri brúsení, leštení a opracovávaní rohov, hrán a ohnutých kovových povrchov. Valec bez problémov odstraňuje aj škrabance, zvary alebo oxidované vrstvy.

Nafukovací expanzný valec MSW-INFEXPROL-AKK-B je kompatibilný s rôznymi brúsnymi pásmi, ktoré sa dajú rýchlo a jednoducho umiestniť na valec a následne vymieňať. Patria tu najmä brúsne pásy so zirkónom, keramickým zrnom, pyramídovou štruktúrou, technológiou Trizact™, flísom 1FOR2, SC flísom, merino plsťou alebo pásy značky BRIGHTEX®. Brúsne pásy si zachovajú pri práci stabilnú polohu na valci, pretože valec sa na ne pri nafúknutí optimálne upne. Valec má aj mnohé ďalšie výhody: Počas používania expanzný valec absorbuje vďaka elastickej gume rušivé vibrácie a umožňuje precíznu prácu.

Nafukovací expanzný valec od výrobcu MSW sa dá používať so všetkými bežnými elektrickými náradiami, ktoré sú vybavené upínacím tŕňom 19 mm. Vďaka otvoru vo vnútri valca sa dá bez problémov používať so satinovačkou. Šírka 100 mm, priemer valca 90 mm a otáčky 3000 ot/min umožňujú efektívnu prácu. Flexibilný nafukovací expanzný valec MSW-INFEXPROL-AKK-B od výrobcu MSW prináša profesionálne výsledky pri náročnom opracovaní kovov.

Vlastnosti:

  • Ideálny na ohnuté povrchy alebo rohy
  • Individuálne nastaviteľný stupeň tvrdosti vďaka ľahkému pumpovaniu
  • Vysoká flexibilnosť; prispôsobí sa každému povrchu
  • Bezpečné upevnenie brúsnych pásov
  • Ľahko vymeniteľné brúsne pásy

Technické parametre:

Model MSW-INFEXPROL-AKK-B
Číslo produktu 6631
Stav Nový
Materiál Guma
Priemer 90 mm
Šírka 100 mm
Kompatibilnosť upínacieho tŕňa M19
Maximálna rýchlosť otáčok 3000 ot/min
Rozmery (D x Š x V) 8,50 x 9,50 x 8,50 cm
Hmotnosť 0,45 kg
Rozmery balenia (D x Š x V) 22,00 x 18,00 x 7,00 cm
Prepravná hmotnosť 0,50 kg
Katalógové číslo: 10060631 Kategórie: , , ,
Rozmery 12 × 9.5 × 10 cm

KOŠÍK

close