-17%

Jadrová vŕtačka – 2 880 wattov – 1 200 ot / min

Dostupnosť:

Na externom sklade, u Vás o 3-7 pracovných dní (presný dodací termín na dopyt)


  • Vŕtanie do betónu, výkon: 2 880 W
  • Počet otáčok 1 200 ot / min
  • Max. priemer vŕtania 152 mm
  • Stojanová a ručná jadrová vŕtačka
  • Vrátane systému vodného chladenia

328.00  395.00  s DPH

Na externom sklade, u Vás o 3-7 pracovných dní (presný dodací termín na dopyt)

Jadrová vŕtačka – 2 880 wattov – 1 200 ot / min

Jadrová vŕtačka MSW-DDM152 (výrobca MSW) je pri použití jadrových vrtákov spoľahlivým nástrojom pre jadrové vŕtanie do tvrdých stavebných materiálov, ako je betón, murivo alebo asfalt. S úspechom dokáže vŕtať aj veľmi široké otvory až do priemeru 152 milimetrov. Vďaka integrovanému systému vodného chladenia pracuje prístroj s optimálnymi pracovnými parametrami, a zaručuje tak dlhšiu životnosť vrtákov. Vysokú ochranu užívateľa aj vŕtacieho stroja zaisťuje prenosný prúdový chránič PRCD, preto táto jadrová vŕtačka nachádza ideálne uplatnenie na stavbách.

2 880 wattov pre vysoký výkon a rýchle pracovné tempo

Čas sú na stavbe peniaze a tomu zodpovedajú vysoké nároky na používanie stroja. S výkonom 2 880 wattov a veľmi vysokým maximálnym počtom otáčok 1 200 za minútu disponuje vŕtací stroj MSW dostatočnými rezervami jadrové vŕtanie až do priemeru 152 milimetrov.

Môžete pritom pracovať s najrôznejšími diamantovými vrtákmi a korunkami. Jadrová vŕtačka so stojanom zvládne hravo ako vŕtanie do betónu, tak aj železobetónu, cementu, muriva, asfaltu a prírodného kameňa. Vŕtať môžete ako horizontálne, tak vertikálne.

Pri horizontálnom vŕtaní alebo v prípade nutnosti zaistenia mimoriadne vysokej stability prístroja využijete kotviacu skrutku pre dosiahnutie maximálnej priľnavosti na podlahe i stenách. S jadrovou vŕtačkou môžete použiť diamantové vrtáky až do priemeru 152 milimetrov. Ochranu pred vyhorením vŕtačky zaisťuje systém vodného chladenia, integrovaný pomocou prípojky ½ “. Súčasťou dodávky je aj prívodná hadica s dĺžkou 3 metrov. Chladenie vodou prispieva k dlhšej životnosti diamantových vrtákov a zrýchľuje pracovné tempo. Odpadá tak nutnosť externého chladenia.

Presné vedenie stojanu umožňuje vŕtanie podľa vlastností materiálu. S veľkorysou konštrukčnou dĺžkou 51 centimetrov umožňuje stojan vŕtanie aj veľmi hlbokých otvorov do najrôznejších materiálov. Vedenie jadrovej vŕtačky uľahčuje posuvná páka, pomocou ktorej je možné presne dávkovať silu, vynakladanú na vreteno a diamantovú korunku.

Pre maximálnu flexibilitu počas práce možno páku upevniť na obe strany jadrove vŕtačky. Okrem použitia ako stojanového prístroja možno túto jadrovú vŕtačku tiež ľahko sňať zo statívu a používať ju ako ručnú vŕtačku. Pre podporu ručného vŕtania je rukoväť jadrovej vŕtačky vybavená spínačom zap / vyp s aretáciou vretena, ktorá vám umožňuje pracovať aj bez pridržiavania spínača.

Navyše vŕtačka disponuje pohodlnou pažbou, ktorá pri namáhavom vŕtaní užívateľovi umožňuje vyvinúť ešte vyššiu silu na prístroj. Na úzkych a ťažko dostupných miestach tak tento model ľahko predbehne porovnateľné výrobky. Pred svojimi konkurentmi navyše vyniká veľkorysým sieťovým káblom s dĺžkou viac ako 3 metre.

Spoľahlivé ovládanie tohto robustného, ​​a napriek tomu prenosného nástroja sa vykonáva prostredníctvom otočného spínača umiestneného na rukoväti. Tiež aretáciu vretena možno stlačiť pohodlne palcom ruky.

V prívodnom kábli je integrovaný prúdový chránič PRCD (Portable Residual Current Device), ktorý chráni jednak užívateľa pred poranením, tak aj jadrovú vŕtačku pred poškodením. V prípade skratu vo vŕtačke alebo v kábli dôjde k okamžitému prerušeniu prevádzky prístroja.

Prístroj disponuje tiež ochranou proti preťaženiu, ktorú používateľ aktivuje stlačením bočne umiestneného spínača pre prípad, že by mohlo dôjsť k preťaženiu. Kým značný počet obdobných elektrických prístrojov vyžaduje údržbu len v odbornom servise, výmenu uhlíkových kefiek tejto jadrové brúsky zvládnete bez ťažkostí sami.

Ľahký prístup ku kefkám zaisťujú dve ľahko snímateľné, farebne označené krytky. Náhradné uhlíkové kefky sú obsiahnuté v dodávke stroja, rovnako ako montážne náradie, rukoväte, materiál k ukotvenie stojana a vodné hadice s dĺžkou 3 m pre pripojenie k chladenie.

Technická špecifikácia a výhody produktu:

– výkonný motor s príkonom 2 880 wattov
– jadrové vŕtanie až do priemeru 152 milimetrov
– vysoká rýchlosť motora až 1 200 otáčok za minútu
– prevádzka v dvoch režimoch: ako stojanová alebo ručná jadrová vŕtačka
– stroj je vhodný pre mokré i suché vŕtanie
– profesionálny konštrukcia odolávajúca vysokému zaťaženiu

ModelMSW-DDM152
Číslo produktu10060437
Stav produktuNový
MateriálHliník, ocel, plast
Napätie/frekvencia230 V/50 Hz
Výkon2 880 wattů
Maximálny priemer vŕtania152 mm
Priemer upínacej stoky jadrového vrtáku1 ¼ palca
Priemer prípojky vodnej hadice½ palca
Dĺžka vodnej hadice3,1 m
Maximálna rýchlosť otáčania (bez zaťaženia)1 200 ot/min
Výška zdvihu vodiaceho systému0–510 mm
Akustický tlak (LpA)70 dBA
Akustický výkon (LwA)85 dB (A)
Mokré vŕtanie/ suché vŕtanieÁno / áno
Ručné jadrové vŕtanieÁno
Prúdový chránič PRCD na kabeluÁno
Dĺžka sieťového káblu3,2 m
Rozmery (DxŠxV)37,50 x 35,50 x 102,00 cm
Hmotnosť13,35 kg
Rozmery zásielky (DxŠxV)33,00 x 32,00 x 88,00 cm
Hmotnosť zásielky15,50 kg

Obsah balenia

Jadrová vŕtačka MSW-DDM152
Vodná hadice 3,1 m
otočná rukoväť
3 imbusové kľúče
Zadná rukoväť so zdvihnutou hranou
Kotviaca skrutka
2 uhlíkové kefky
Sieťový kábel s chráničom PRCD (3,2 m)
Návod na použitie

Katalógové číslo: 10060437 Kategórie: Značky: , , ,

KOŠÍK

close