, ,

Masážny stôl Physa Lyon Beige – béžový | PHYSA LYON BEIGE

Dostupnosť:

Na objednávku (doručenie 5-8 dni)


Katalógové číslo: 10040176
  • Masážny stôl PHYSA LYON BEIGE
  • Vrátane diaľkového ovládania a nožného pedála
  • 360 ° otočné gumené kolesá s aretáciou
  • Maximálna nosnosť do 200 kg
  • Ľahké a rýchle nastavenie výšky 68 – 90 cm a sklon operadla v rozsahu 0 – 60 °

1,589.00  (1,324.17  bez DPH)

Na objednávku (doručenie 5-8 dni)

MNOŽSTEVNÉ ZĽAVY POČET KUSOV CENA
2% 2 - 9 1,557.22 
3% 10 + 1,541.33 
+ doprava zdarma

Masážny stôl Physa Lyon Beige – béžový | model: PHYSA LYON BEIGE

Masážny stôl Physa Lyon Beige – béžový | model: PHYSA LYON BEIGE ponúkaný nemeckou značkou Physa je ideálnym pracovným nástrojom pre každého fyzioterapeuta a maséra. Prezentované zariadenie sa vyznačuje odolnou konštrukciou a súčasne vysokou mobilitou. Vďaka tomu je možné model PHYSA LYON BEIGE ľahko nájsť na všetkých miestach, kde je potrebné nastavenie výšky a sklonu.  Najmä vo wellness a spa salónoch, kozmetických salónoch a fyzioterapeutických kanceláriách.

Masážny stôl Physa Lyon Beige – béžový | model: PHYSA LYON BEIGE má vysoký komfort, ktorý sa dosahuje vďaka operadlu a sedadlám s hrúbkou 8 cm a 10 cm. V kombinácii s penovou výplňou poskytuje mimoriadny komfort. Zadná strana má funkčný čelný otvor, ktorý je možné v prípade potreby uzavrieť vankúšom.

Okrem toho béžové čalúnenie spolu so štruktúrou s práškovým poťahom vytvára elegantný, štýlový vzhľad a vzhľad kože. Znamená to, že PHYSA LYON BEIGE neabsorbuje tekutiny a prach ako štandardné textilné sedadlo. To uľahčuje čistenie a údržbu.

Ľahké prispôsobenie stola špecifickému spracovaniu sa dosiahlo vďaka rýchlemu nastaveniu výšky v rozsahu 68 – 90 cm. To vám umožní vyhovieť rôznym pracovným požiadavkám. Je pohodlným riešením pre ľudí so zdravotným postihnutím a pre tých, ktorí kvôli zraneniam chrbta alebo iným chorobám majú problémy.

Na jeho nastavenie stačí stlačiť tlačidlo na pedáli alebo na diaľkovom ovládači a masážny stôl Physa Lyon Beige – béžový | model: PHYSA LYON BEIGE podľa potreby zmení svoju výšku. Rovnakým spôsobom je nastavený uhol sklonu operadla od 0 do 60 °, čo vám umožňuje jeho umiestnenie v polohe ležania a sedenia.

Otočenie o 360 ° umožňuje kolieskam ľahko sa pohybovať alebo ťahať stôl na akékoľvek miesto. Vďaka gumy sú úplne bezpečné pre povrch, na ktorom sa pohybujú, čím ju chránia pred poškriabaním. Okrem toho funkcia zámku uľahčuje umiestnenie zariadenia do zvolenej polohy. Nábytok kombinuje mobilitu a mimoriadnu stabilitu dosiahnutú vďaka silnej konštrukcii založenej na oceľovom ráme a štyroch odolných nohách.

Dva výkonné motory pracujúce s výkonom 50 W určujú vysokú účinnosť zariadenia, čo je tiež spôsobené krátkym časom nastavenia výšky bez zaťaženia za menej ako 18 sekúnd a zadným uhlom 16 sekúnd. To umožňuje mimoriadne účinnú zmenu polohy stola, a teda – zaisťuje plynulosť ošetrenia.

Vďaka maximálnej hmotnosti až 200 kg a súčasne kompaktnej veľkosti je masážny stôl Physa Lyon Beige – béžový | model: PHYSA LYON BEIGE značka Physa. Ideálne vhodný pre akýkoľvek wellness a kúpeľný salón, ako aj pre kozmetické štúdio. To sa dosiahlo vďaka trvanlivej konštrukcii stola model: PHYSA LYON BEIGE vyrobenej z vysoko kvalitnej ocele, syntetickej kože a plastu. Pevný povrch výrobku určuje jeho pôsobivú trvanlivosť a zaručuje jeho dlhú životnosť.

Masážny stôl Physa Lyon Beige – béžový | model: PHYSA LYON BEIGE je pohodlným a profesionálnym vybavením každého wellness & spa salónu, kozmetického štúdia a fyzioterapeutickej kancelárie. Zariadenie sa vyznačuje pevnosťou a pohyblivosťou, ako aj mnohými funkciami. Vďaka týmto vlastnostiam je PHYSA LYON BEIGE vhodný pre všetky náročné liečby.

  • Jednoduché ovládanie – diaľkové ovládanie, nožný pedál
  • Mobilita – kolesá sa otáčajú o 360 °
  • Flexibilita – nastavenie výšky, sklon
  • Trvanlivosť – pevná konštrukcia, maximálne zaťaženie 200 kg
  • Estetický – profesionálny vzhľad, ľahké čistenie a údržba

Technické parametre:

Model PHYSA LYON BEIGE
Katalógové číslo 10040176
Stav produktu Nový
Materiál na čalúnenie Syntetická koža
Výplň Vstrekovaná pena
Materiál konštrukcie Prášková oceľ
Farba Béžová
Prevádzkové napätie 230 V / 50Hz
Výkon 50 W
Hrúbka sedadla 100 mm
Hrúbka operadla 80 mm
Hrúbka opierky hlavy 40 mm
Nosnosť 200 kg
Rozsah nastavenia výšky 68 – 90 cm
Uhol operadla 60°
Pohyblivé operadlo Nie
Nastaviteľná opierka hlavy Áno
Nožný pedál Áno / káblový pedál
Ručné ovládanie Áno / káblové ovládanie
Vešiak na ovládanie Áno
Vešiak na uterák Nie
Motory 2 (jeden na zdvíhanie, druhý na operadlo)
Napätie motora 24 V
Čas maximálneho zdvihnutia a klesania 18 sekúnd
Maximálne zaťaženie motora 6000 N
Cyklus chodu motora 2 min ON / 18 min OFF
Dĺžka kábla 3 m
Rozmery opierky hlavy 40 x 28 x 5 cm
Rozmery sedadla 114 x 73 cm
Rozmery operadla 71,5 x 73 cm
Rozmery (DxŠxV) 186,00 x 71,50 x 145,00 cm
Hmotnosť 62,60 kg
Prepravné rozmery (DxŠxV) 190,00 x 77,00 x 72,00 cm
Prepravná hmotnosť 79,00 kg
Katalógové číslo: 10040176 Kategórie: , ,