Späť
Prevadzkaren.sk » Produkty » Dielňa » Zváračky » MIG/MAG zváračky » MIG/MAG zváračka – 350 A – 400 V – 2/4 takt

MIG/MAG zváračka – 350 A – 400 V – 2/4 takt

1,320.00  (1,100.00  bez DPH)

 • MIG/MAG/Ručné zváranie
 • SELECTION
 • 350 A/400 V
 • 4-kladkové posúvanie
 • Masívny drôt/plnený drôt

Na externom sklade cca o 2-7 pracovných dní

Katalógové číslo: 10020080 Kategórie: , Značiek: , , , , ,
Popis

MIG/MAG zváračka – 350 A – 400 V – 2/4 takt

Zváračka MIG / MAG – 350 A – 400 V – 2/4 Tact
Predložené zváracie zariadenia od firmy Stamos Selection sa používajú na kombináciu širokého spektra zvárateľných materiálov: železo a jeho zliatiny, ako aj neželezné kovy. Zváračka MIG / MAG S-MIG 350C ponúka možnosť zvárania v režimoch MIG, FCAW, MAG a MMA. Jedná sa o vysokovýkonné zariadenie pre profesionálne použitie.

Magnetický migrátor MIG / MAG a MMA – charakteristiky
Metóda MIG / MAG zahŕňajúca zváranie v štíte plynov (neutrál / aktívny) funguje dobre vo všetkých polohách. Práca je rýchla a zvar je veľmi dobrej kvality. Variantom súvisiacim s touto možnosťou je režim FCAW, ktorý je založený na vlastnom tienení drôtového zvárania. Je plnený tokom alebo vytvára ochranné plyny (nie je potrebné ho chrániť pred vetrom, ponorom atď.). Zariadenie na zváranie Stamos Selection MIG / MAG je preto ideálne pre vonkajšiu prácu.

IGBT je polovodičové zariadenie, ktoré sa čoraz viac používa vo výkonovej elektronike, a to najmä kvôli spojeniu výhod bipolárneho tranzistora s tranzistorom s efektom poľa. Výhodou použitia tejto technológie v MIG/MAG zváračke S-MIG 350C je aj určitá odolnosť proti skratu, pretože IGBT obmedzuje zaťažovací prúd. IGBT predstavujú ďalší vývojový stupeň vertikálnej technológie MOSFET. K osobitým charakteristickým vlastnostiam profesionálnej zváračky patrí vysoká úspornosť, ako aj prvotriedna kvalita zvárania. To je zárukou optimálnej spoľahlivosti pri náročnom používaní v oblasti priemyslu a remesiel. Zváračka disponuje power ventilátormi, ktoré slúžia na optimálne chladenie zariadenia.

Zváračka MIG MAG Stamos Selection – funkcie :

Funkcia Hot Start umožňuje dočasne zvýšiť zvárací prúd nad hodnotu nastavenú zváračom. Po zapnutí zapaľovač sa automaticky vráti na prednastavené napätie.

ARC-Force – uľahčuje reguláciu dynamiky oblúka. Zvýšenie hodnoty spôsobuje hlbšiu penetráciu a možnosť krátkeho oblúkového zvárania, pričom ho znižuje – čím je zaostávanie plytké.

Anti-Stick zabraňuje nadmernému prehriatiu elektródy. Keď príde do styku so zváraným materiálom, prúd sa odreže. Funkcia sa používa na minimalizovanie rizika prilepenia elektródy na zváraný materiál.

Rozprašovač – táto funkcia umožňuje zvýšiť stabilitu a hĺbku spoja pri zváraní a zároveň znížiť počet rozstrek.

Režim 4T / 2T je výhodou pre zváracie zariadenie Stamos Selection. Ak pracujete v 2T, tlačidlo sa drží prstom a po uvoľnení prístroja sa vypne. Táto možnosť sa používa, keď je potrebné zvárať malé prvky. Prepínanie na 4T naopak umožňuje voľné pripojenie napríklad uhlov alebo viacmetrových listov.

Metóda MMA je určená na spracovanie železa, liatiny, niklu a medi. Zvárané materiály s hrúbkou 1,5 mm. Pri práci s potiahnutou elektródou je zvárací prúd veľmi stabilný. Výsledný kĺb je charakterizovaný dobrými mechanickými vlastnosťami. Model S-MIG 350C pracujúci v tomto režime tiež nevyžaduje použitie ochranného plynu, a preto je dokonale vhodný pre úlohy vykonávané vo výškach.

Ergonomické zváracie rukoväte pomáhajú získať čistý zvar. Ležia dobre v ruke, takže budú pracovať počas dlhej a nepretržitej práce. Držadlá na prenášanie zvyšujú mobilitu ponúkaného zariadenia a výkonný ventilátor chráni pred prehriatím.
Ovládací panel je jasný a jeho intuitívne ovládanie. LCD displej zobrazuje parametre zvárania. LED indikátory indikujú nadmerný nárast teploty a možnú poruchu. Tlačidlá a gombíky sú dostatočne veľké na to, aby mohli byť ovládané zváracími rukavicami.

Predvedená zváračka MIG / MAG spoločnosťou Stamos Selection je praktickým nástrojom pre každého používateľa, ktorý sa zaoberá profesionálnym spojením kovov a ich zliatin, vrátane železa, niklu, titánu a medi. S-MIG 350C je výkonné a moderné zariadenie; s pevnou konštrukciou. Vyznačuje sa atraktívnym pomerom ceny a kvality ponúkaného produktu.

Režimy 4 v 1 – MIG, FCAW, MAG a MMA
Univerzálnosť – na zváranie širokej škály kovov
Účinnosť – invertorová technológia IGBT
Funkčnosť – ARC-Force, Hot Start, 2T / 4T a ďalšie
Použiteľnosť – pre vnútorné a vonkajšie použitie
Ergonómia – jasný ovládací panel a šikovné rukoväte

 • Zvárací výkon 350 ampérov
 • Vysokovýkonné power ventilátory na chladenie
 • Technológia bipolárnych tranzistorov (IGBT)
 • Strojovo privádzaná drôtová elektróda
 • MMA (ručné zváranie elektródou)
 • Prípojka na silnoprúd 380 V
 • 4-kladkový posúvač drôtu
 • Ochrana proti prehriatiu
 • Dĺžka MIG kábla: 4 m
 • Dĺžka uzemňovacieho kábla: 4 m
 • Najnovšia technológia
 • Kryt s práškovou vrstvou
 • Vrátane príslušenstva
 • Neobsahuje silnoprúdovú zástrčku

 

Technické parametre:

ModelS-MIG 350C
Číslo produktu2080
StavNový
Vstupné napätie400 V, 3-fázový
FunkcieMIG/MAGMMA
Vstupný prúd25 A21 A
Výkonová kapacita16,5 kVA13,8 kVA
Nominálny výstupný prúd50 − 350 A50 − 330 A
Výstupné napätie16,5 − 31,5 V22 − 33,2 V
Trvanie zaťaženia60%
Účinník0,93
Efektívnosť85%
Spôsob podávania drôtuOddelený
Rýchlosti podávania drôtu2,5 − 16 m/min
Doba dobehu1 s
Priemer odkladacieho priestoru na zvárací drôt270 mm
Priemer zváracieho drôtu0,8/1,0/1,2 mm
Trieda ochranyIP23
Izolačná triedaF
Rozmery (D x Š x V)64,00 x 26,50 x 47,50 cm
Hmotnosť30,50 kg
Rozmery balenia (D x Š x V)75,00 x 38,00 x 52,00 cm
Prepravná hmotnosť58,15 kg
Recenzie (0)

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “MIG/MAG zváračka – 350 A – 400 V – 2/4 takt”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Poštovné a doručenie

SPÔSOBY DORUČENIA

 1. Kuriér DHL / GEIS - 3,95 € (SLOVENSKO aj ČESKO)

MOŽNOSTI PLATBY

 1. Dobierka - Napoužívanejší spôsob platby. Peniaze za tovar zaplatíte až pri prevzatí tovaru doručovateľovi kuriérskej služby.
 2. V hotovosti - Za tovar zaplatíte v hotovosti pri osobnom odbere na našej prevádzke.
 3. Bankový prevod - Po prijatí Vašej objednávky Vám bude vygenerovaná zálohová faktúra. Za tovar zaplatíte vopred na náš bankový účet.
  Objednávka nebude odoslaná pokiaľ peniaze nedorazia na náš účet.
  Neplatí pre verejné inštitúcie – obce, školy.. (možnosť platby až po doručení)
 4. Platobná karta (PayPal) - Po vytvorení objednávky ste presmerovaný na bezpečnú platobnú bránu banky, kde zadáte potrebné údaje. Pokiaľ je transakcia autorizovaná, platba prebehne okamžite a tovar expedujeme najneskôr nasledujúci deň, pokiaľ je skladom. Podporujeme bezpečné platby medzinárodnej služby PayPal.