Multifunkčná posilňovacia veža – 7 v 1

Dostupnosť:

Aktuálne vypredané


Katalógové číslo: 10230000
  • Maximálna hmotnosť užívateľa: 120 kg
  • Rozsah nastavenia opierky: 90 °
  • Rozmery opierky: 71,5 x 25 x 4 cm
  • Rozsah nastavenia sedadla: 40 °
  • Rozmery sedadla: 29 x 4 x 24 cm

790,00  (658,33  bez DPH)

Aktuálne vypredané

Upozorniť ma, keď bude produkt opäť dostupný !


Multifunkčná posilňovacia veža – 7 v 1

Cvičenie supersetov alebo rýchle menenie stanovíšť pri kruhovom tréningu často nie je vôbec jednoduché, pretože môže sa stať, že niekto pre vami obsadil fitness stroj. Multifunkčná posilňovacia veža GR-MG10 sa používa k cvičeniu práve z tohto dôvodu. Je kombináciou siedmich rôznych posilňovacích strojov, vďaka čomu vytvára ideálne podmienky pre silový tréning na relatívne malom priestore. Vďaka tejto posilňovacej veži môžete teraz trénovať v pohodlí domova, klubovej alebo hotelovej posilňovni. Nastavte si jednotlivé časti tak, ako potrebujete. Možno nastaviť uhol sklonu operadla, sedadla a ďalších dielov. Na tomto posilňovacom stroji si efektívne precvičíte celé telo. Šport je v našich životoch čím ďalej tým dôležitejšie – pre zdravý životný štýl. Z tohto dôvodu Vám ponúkame vysoko kvalitné fitness vybavenie od spoločnosti Gymrex.

Či ste začiatočník alebo profík – možnosti individuálne nastavenie poskytujú ideálne podmienky pre tréning na multifunkčnej posilňovacej veži GR-MG10, na ktorej je možné vykonávať až cez 50 rôznych cvikov. Na kladke je možno cvičiť až s 45 kilami závažia. Pre nastavenie intenzity možno záťaž zvyšovať po 4,5 kg. Pre optimálne nárast svalov možno kladku použiť ako hornú tak aj ako dolnú. Na pravej strane sa nachádza šikmá lavica pre posilňovanie brušných partií. Možno ju však použiť napríklad aj na zdvihy nôh vo vise. Podpera na ľavej strane sa ideálne hodia na rôzne druhy klikov.

Hlavným predpokladom pre silné prsné svaly je vykonávanie základných cvikov, ako je napríklad benchpress alebo butterfly. Táto domáca veža je na posilňovanie brušných svalov ideálne. Ale nielen na to, pretože ponúka veľa možností pre precvičovanie iných svalových partií. Na tomto fitness stroji môžete až do vášho maxima trénovať nohy, tricepsy, široký sval chrbtový a ramená.

Polohu sedadla, operadla a ďalších častí nastavíte veľmi rýchlo. Sedadlo a opierka chrbta majú príjemné polstrovanie s poťahom zo syntetickej kože. Jedná sa o veľmi odolný materiál, ktorý sa navyše ľahko čistí. Rám veže je vyrobený z robustnej ocele. Stroj má maximálnu nosnosť 120 kg. Súčasťou dodávky je desať kusov závažia a dve činky (jednoručky).

Výhody:

  • Vysoká nosnosť – vhodné pre osoby do 120 kg
  • Multifunkčné zariadenie – opierka chrbta, nôh i sedadlo sú nastaviteľné
  • Voľba intenzity zaťaženia – 10 x 4,5 kg
  • Pohodlie vďaka optimálnemu polstrovaniu
  • Vysoko kvalitné spracovanie – stabilná oceľová konštrukcia
Model GR-MG10
Číslo produktu 10230000
Stav produktu Nový
Materiál OceľQ235, PVC, drevo, EPE
Maximálna hmotnosť užívateľa 120 kg
Závažia 10 x 4,5kg
Rozmery (DxŠxV) 0,00 x 0,00 x 0,00 cm
Hmotnosť 0,00 kg
Rozmery balíka (DxŠxV) 196,00 x 27,00 x 18,00 cm
Hmotnost balíka 30,00 kg
Katalógové číslo: 10230000 Kategórie:
Rozmery 467,2 × 143,3 × 110 cm

Košík

close