, , ,

Offroad lanový navijak – 4 310 kg – 9 500 lbs – Economy Series

Dostupnosť:

Aktuálne vypredané


Katalógové číslo: 10060671
 • Ťažný výkon: 4 310 kg / 9 500 lbs
 • Motor s permanentnými magnetmi
 • Dĺžka lana: 28 m
 • Priemer lana: 9,5 mm
 • Veľkosť bubna: Ø 64 mm

314.00  (261.67  bez DPH)

Aktuálne vypredané

Upozorniť ma, keď bude produkt opäť dostupný !


Offroad lanový navijak – 4 310 kg – 9 500 lbs – Economy Series

Offroad lanový navijak PROPULLATOR 9500-B (výrobca MSW) je praktický elektrický offroad lanový navijak, ktorý sa výborne hodí pre použitie na nezjazdnom teréne. S maximálnym zaťažením v ťahu 4 310 kg / 9 500 lbs je určený pre zdvíhanie ťažkých bremien. Motor s výkonom 5,5 PS, trojstupňová cykloidná prevodovka, rovnako ako 28 metrov dlhé oceľové lano završujú prednosti prístroja pri jeho použití. S týmto offroad lanovým navijakom získavate dokonalé vybavenie na ťahanie vozidiel na nerovnom povrchu alebo pre iné spôsoby použitia v teréne. Obohaťte vybavenie svojej dielne o profesionálny lanový navijak od výrobcu MSW!

Špecialista v teréne
Pomocou elektrického lanového navijaka dokážete veľmi rýchlo vyslobodiť uviaznuté vozidlá z terénu. Rozhodne k tomu prispieva motor o výkone 5,5 PS a 28 metrov dlhé oceľové lano. Tento prístroj pre remeselníkov sa vyznačuje ťažnou silou 4 310 kg / 9 500 lbs. Lanový navijak je možné namontovať na štvorkolky typu quad alebo atv, prívesy alebo terénne vozidlá, alebo ho použiť v domácnosti či v lesnom hospodárstve.

Motor poháňaný výkonom 4 000 wattov je motor s permanentnými magnetmi, a preto je podstatne účinnejší ako indukčné motory. Ďalším charakteristickým znakom motora lanového navijaka je prerušovaný chod (duty cycle): motor je poháňaný pomocou intervalov, preto sa vzhľadom k prerušovaniu nezahrieva na maximálnu teplotu a je chránený pred prehriatím.

Ťažná sila lanového navijaka vyplýva z trojstupňovej cykloidnej prevodovky s prevodovým pomerom 265: 1. Prevodovka disponuje vedľa chodu vpred a spätného chodu tiež manuálnu spojkou k rýchlemu odvíjaniu lana. Automatická brzda zaisťuje pri prerušení ťahanie alebo pri výpadku prúdu bezpečné zadržanie bremena.

Stabilné lano odolné proti prekrúteniu je vyrobené z pozinkovanej ocele a je mimoriadne odolné proti oderu. Lano má priemer 9,5 mm. Na lano sa upevňujú bremená, ktoré sú potom prepravované rýchlosťou zdvihu 7,8 m / min (chod naprázdno). Túto vysokú rýchlosť zaisťuje výkonný motor a veľkosť bubna lanového navijaka.

Súčasťou je štvorvalcová rolna, ktorá znižuje trenie a chráni lano pred opotrebovaním. Vďaka viac smerovým valčekom zaisťuje rolna bezchybnú prevádzku. Montážny hák z kalenej ocele s bezpečnostným blokovaním sa dá jednoducho upevniť na koniec lanového zariadenia. Naviac je súčasťou dodávky montážna doska a dve montážne svorky pre jednoduché upevnenie navijaka na terénne alebo iné vozidlá.

V neposlednom rade je súčasťou dodávky tiež vratná kladka. So zaťažením až osem ton možno ťažnú silu lanového navijaka zdvojnásobiť alebo smer ťahania otočiť. Oba spôsoby použitia sú mimoriadne užitočné pri vyslobodzovaní vozidiel v nerovnom teréne.

Offroad lanový navijak možno pohodlne ovládať na diaľku pomocou diaľkového ovládača. V dodávke je dodávané jedno káblové diaľkové ovládanie.

Vďaka konštrukcii heavy duty je lanový navijak so svojím robustným plášťom z ocele nielen ľahký, ale má aj dlhú životnosť. Nízka hmotnosť a kompaktné rozmery predurčujú tento offroad lanový navijak pre použitie na malých quadoch a malých vozidlách. Samozrejme je lanový navijak odolný proti vplyvom počasia a nečistotám.

Vaše výhody

 • Ťažný výkon až 4 310 kg / 9 500 lbs
 • Trojstupňová cykloidná prevodovka s prevodovým pomerom 265: 1
 • Vrátane káblového diaľkového ovládania k upevneniu u vodiča vozidla
 • Masívne oceľové lano dlhé 28 m
Model PROPULLATOR 9500-B
Kód produktu 10060671
Stav produktu Nový
Materiál plášťa Oceľ
Materiál lana Oceľ
Výkon motora 5,5 PS / 4.000 W
Napätie motora 12 V
Typ motora Motor so sériovým vinutím
Pracovné cykly Prerušované
Prevodovka Trojstupňová cykloidná prevodovka
Prevodový pomer 265:1
Tažný výkon 4 310 kg / 9 500 lbs
Rýchlost zdvihu (chod naprázdno) 7,8 m/min
Dĺžka oceľového lana 28 m
Priemer oceľového lana 9,5 mm
Rolna Štvorvalcová rolna
Priemer veľkosti bubna 64 mm
Brzda Automatická
Spojka Spínací krúžok
Diaľkové ovládanie 1 x káblové diaľkové ovládanie
Dosah bezdrôtového diaľkového ovládania Bez bezdrôtového diaľkového ovládania
Vratná kladka Nie
Montážna doska Nie
Rozmery (DxŠxV) 54,00 x 16,00 x 15,50 cm
Hmotnosť 31,80 kg
Rozmery balíka (DxŠxV) 60,00 x 35,00 x 25,00 cm
Hmotnosť balíka 35,70 kg

Obsah balenia

 • Offroad lanový navijak PROPULLATOR 9 500-A
 • Ovládacia skriňa s kabelážou
 • Káblové diaľkové ovládanie
 • Štvorvalcová rolna
 • Hák
 • Montážne príslušenstvo
 • Návod na použitie
Katalógové číslo: 10060671 Kategórie: , , ,
Rozmery 60 × 35 × 25 cm