, , ,

Offroad lanový navijak – 7 692 kg – 17 000 lbs

Dostupnosť:

Aktuálne vypredané


Katalógové číslo: 10060667
 • Ťažný výkon: 7 6925 kg / 17 000 lbs
 • Motor so sériovým vinutím
 • Dĺžka lana: 26 m
 • Priemer lana: 12,5 mm
 • Veľkosť bubna: Ø 50 mm

588.00  (490.00  bez DPH)

Aktuálne vypredané

Upozorniť ma, keď bude produkt opäť dostupný !


Offroad lanový navijak PROPULLATOR

Offroad lanový navijak PROPULLATOR  (výrobca MSW) je praktický elektrický offroad lanový navijak, ktorý sa výborne hodí pre použitie na nezjazdnom teréne. S maximálnym zaťažením v ťahu 7 692 kg / 17 000 lbs je určený pre zdvíhanie ťažkých bremien. Motor s výkonom 7,5 PS, trojstupňová cykloidná prevodovka, rovnako ako 26 metrov dlhé oceľové lano a prídavná vratná kladka završujú prednosti prístroja pri jeho použití. S týmto offroad lanovým navijakom získavate dokonalé vybavenie na ťahanie vozidiel na nerovnom povrchu alebo pre iné spôsoby použitia v teréne. Obohaťte vybavenie svojej dielne o profesionálny lanový navijak od výrobcu MSW!

Špecialista v teréne
Pomocou elektrického lanového navijaka dokážete veľmi rýchlo vyslobodiť uviaznuté vozidlá z terénu. Rozhodne k tomu prispieva motor o výkone 7,5 PS a 26 metrov dlhé oceľové lano. Tento prístroj pre remeselníkov sa vyznačuje ťažnou silou 7 692 kg / 17 000 lbs. Lanový navijak je možné namontovať na štvorkolky typu quad alebo atv, prívesy alebo terénne vozidlá, alebo ho použiť v domácnosti či v lesnom hospodárstve.

Motor poháňaný výkonom 5 500 wattov je motor motor so sériovým vinutím (series wound). Ďalším charakteristickým znakom motora lanového navijaka je prerušovaný chod (duty cycle): motor je poháňaný pomocou intervalov, preto sa vzhľadom k prerušovaniu nezahrieva na maximálnu teplotu a je chránený pred prehriatím.

Ťažná sila lanového navijaka vyplýva z trojstupňovej cykloidnej prevodovky s prevodovým pomerom 358: 1. Prevodovka disponuje vedľa chodu vpred a spätného chodu tiež manuálnu spojkou k rýchlemu odvíjaniu lana. Automatická brzda zaisťuje pri prerušení ťahanie alebo pri výpadku prúdu bezpečné zadržanie bremena.

Stabilné lano odolné proti prekrúteniu je vyrobené z pozinkovanej ocele a je mimoriadne odolné proti oderu. Lano má priemer 12,5 mm. Na lano sa upevňujú bremená, ktoré sú potom prepravované rýchlosťou zdvihu 4,4 m / min (chod naprázdno). Túto vysokú rýchlosť zaisťuje výkonný motor a veľkosť bubna lanového navijaka.

Súčasťou je štvorvalcová rolna, ktorá znižuje trenie a chráni lano pred opotrebovaním. Vďaka viac smerovým valčekom zaisťuje rolna bezchybnú prevádzku. Montážny hák z kalenej ocele s bezpečnostným blokovaním sa dá jednoducho upevniť na koniec lanového zariadenia. Naviac je súčasťou dodávky montážna doska a dve montážne svorky pre jednoduché upevnenie navijaka na terénne alebo iné vozidlá.

Offroad lanový navijak možno pohodlne ovládať na diaľku pomocou dvoch diaľkových ovládačov. V dodávke je dodávané jedno káblové a jedno bezdrôtové diaľkové ovládanie. Bezdrôtové diaľkové ovládanie umožňuje hladké ovládanie zo vzdialenosti až 30 m, vďaka čomu si nad lanovým navijakom PROPULLATOR zachováte plnú kontrolu aj z bezpečnej vzdialenosti.

Vďaka konštrukcii heavy duty je lanový navijak so svojím robustným plášťom z hliníka nielen ľahký, ale má aj dlhú životnosť. Nízka hmotnosť a kompaktné rozmery predurčujú tento offroad lanový navijak pre použitie na malých quadoch a malých vozidlách. Samozrejme je lanový navijak odolný proti vplyvom počasia a nečistotám.

Vaše výhody

 • Ťažný výkon až 7 692 kg / 17 000 lbs
 • Trojstupňová cykloidná prevodovka s prevodovým pomerom 358: 1
 • Vrátane káblového diaľkového ovládania k upevneniu u vodiča vozidla a bezdrôtového diaľkového ovládania
 • Masívne oceľové lano dlhé 26 m
Model PROPULLATOR
Kód produktu 10060667
Stav produktu Nový
Materiál plášťa Hliník
Materiál lana Oceľ
Výkon motora 7,5 PS / 5.500 W
Napätie motora 12 V
Typ motora Motor so sériovým vinutím
Pracovné cykly Prerušované
Prevodovka Trojstupňová cykloidná prevodovka
Prevodový pomer 358:1
Tažný výkon 7 692 kg / 17 000 lbs
Rýchlost zdvihu (chod naprázdno) 4,4 m/min
Dĺžka oceľového lana 26 m
Priemer oceľového lana 12,5 mm
Rolna Štvorvalcová rolna
Priemer veľkosti bubna 50 mm
Brzda Automatická
Spojka Spínací krúžok
Diaľkové ovládanie 1 x káblové diaľkové ovládanie
1 x bezdrôtové diaľkové ovládanie
Dosah bezdrôtového diaľkového ovládania 30 m
Vratná kladka 1 x 4 t
Montážna doska Áno
Rozmery (DxŠxV) 57,00 x 23,00 x 26,00 cm
Hmotnosť 59,60 kg
Rozmery balíka (DxŠxV) 63,50 x 39,00 x 27,00 cm
Hmotnosť balíka 62 kg

Obsah balenia

 • Offroad lanový navijak PROPULLATOR
 • Ovládacia skriňa s kabelážou
 • Bezdrôtové a káblové diaľkové ovládanie
 • Štvorvalcová rolna
 • Hák
 • Montážne príslušenstvo
 • Návod na použitie
Katalógové číslo: 10060667 Kategórie: , , ,
Rozmery 63.5 × 27 × 41 cm