Pásová brúska – 250 W | MSW GRIN250

Dostupnosť:

Aktuálne vypredané


Katalógové číslo: 10060403
 • Rýchlosť brúsneho pásu 914 m / min
 • Rýchlosť brúsneho kotúča 2950 ot / min
 • Odsávací systém s možnosťou pripojenia vysávačov
 • Široký rozsah nastavenia pre brúsne stoly
 • Univerzálny nástroj na obrábanie dreva

110.00  (91.67  bez DPH)

Aktuálne vypredané

Upozorniť ma, keď bude produkt opäť dostupný !


Pásová brúska – 250 W | model: MSW GRIN250

Pásová brúska – 250 W | model: MSW GRIN250 je elektrickým náradím na brúsenie a tvarovanie drevených povrchov a odstraňovanie farieb. Výbava ocenia odborníci. Preto sa môže používať v dielňach, garážach, drevárskych firmách atď. Vďaka tomu, že GRIN250 kombinuje výhody pásovej a kotúčovej brúsky, bude vynikajúci pre všestranné použitie.

Účinnosť  je spôsobená motorom s úsporou energie 250 W. Umožňuje brúsnemu kotúču dosiahnuť 2950 ot / min, zatiaľ čo sa remeň otáča rýchlosťou 914 m / min.

Na spodnom povrchu sú perforácie používané na rozptyl tepla. Vďaka nim je motor chladený a neprehrieva sa. Výsledkom je veľmi efektívne spracovanie drevených materiálov, presnosť v prevádzke modelu GRIN250 vyplýva z možnosti úpravy brúsnych stolov.

Uhol sklonu stola brúsneho kotúča je od 0 do 45 ° a pre pás od 0 do 30 °. Tieto hodnoty sú označené čitateľnými mierkami. Vytváranie opakujúcich sa tvarov aj na tých najzložitejších schémach bude prebiehať s vysokou presnosťou, ergonómia práce so zariadeniami Msw je zabezpečená premyslenými konštrukčnými riešeniami. Zapínanie a vypínanie stroja sa vykonáva pomocou dvoch samostatných, ľahko prístupných a vhodne označených tlačidiel. Na zmenu polohy stolov sa používajú špeciálne, pohodlné gombíky. Vďaka voľne odnímateľným krycím prvkom je výmena príslušenstva (pás a brúsny kotúč) veľmi jednoduchá. Nevyžaduje sa použitie akýchkoľvek ďalších nástrojov (podrobné informácie nájdete v používateľskej príručke).

Bezpečnosť pri používaní modelu GRIN250 bola zaručená použitím špeciálnych krytov na ochranu pred možným postriekaním dreva, ktoré sa vytvorilo počas jeho spracovania. V prípade brúsneho pásu je umiestnený v hornej časti, vo výške valca. Je priehľadný a dá sa oddeliť. Tlačidlá ZAP a VYP sú chránené podobným spôsobom. Priehľadné kryty zabezpečujú viditeľnosť a zabraňujú poškodeniu ovládacieho panela prachom a malými kúskami dreva.

Stabilita brúsneho pásu MSW je spôsobená štyrmi gumovými nožičkami, ktoré tiež absorbujú vibrácie a zabraňujú poškodeniu pracovnej plochy. Okrem toho boli v základni stroja vyvŕtané diery, ktoré umožňovali pripojenie napríklad k pracovnému stolu. Bez ohľadu na to, či bude zariadenie prevádzkované ako samostatne stojace alebo trvalo pripevnené, bude zachovaná úplná stabilita. Vďaka systému odsávania prachu je možné zníženie znečistenia pri použití modelu GRIN250.

Disk aj brúska na opasok majú špeciálne trubice, ku ktorým je možné pripojiť vysávače absorbujúce prach. Určite to ovplyvní čistotu pracovnej stanice, ako aj celej dielne. Trvanlivosť brúsky od MSW je dôsledkom pevných, vysokokvalitných materiálov.

Liatinové puzdro účinne chráni pred mechanickým poškodením, ako aj chráni motor, nedovoľuje jeho neúmyselné poškodenie napríklad úlomkami dreva. Kompletná sada obsahuje brúsne doplnky vo forme pásky a štítu. Oba prvky sa vyznačujú veľkosťou zrna 80. Vďaka nim bude možné vykonávať prácu ihneď po zakúpení.

Vďaka kompaktnej konštrukcii a relatívne nízkej hmotnosti pásová brúska – 250 W | model: MSW GRIN250 voľne nastaviteľný na vhodnom mieste pre užívateľa. Zariadenie dokonale zapadá do dekorácie každej garáže alebo dielne.

Spoľahlivá pásová brúska GRIN250 bola vyrobená pre profesionálne použitie. Jeho technické parametre a dômyselné konštrukčné riešenia zaručujú výkon, odolnosť a presnosť. Výberom ponuky oficiálneho obchodu výrobcu značky MSW sa môžete spoľahnúť aj na dobrú cenu a profesionálny servis. Presvedčte sa už dnes!

 • Univerzálnosť – kombinované vlastnosti pásovej a kotúčovej brúsky
 • Účinnosť – energeticky úsporný motor 250 W, rýchlosť pásu 914 m / min, rýchlosť čepele 2950 ot / min
 • Bezpečnostné kryty a ovládacie tlačidlá a chladenie motora
 • Ergonómia – nastaviteľná poloha brúsnych stolov a pohodlné gombíky
 • Stabilita – gumové nožičky a otvory na pripevnenie k pracovnému stolu
 • Trvanlivosť – masívne liatinové puzdro

Technické parametre:

Model MSW GRIN250
Katalógové číslo 10060403
Stav produktu Nový
Materiál krytu Zliatina
Výkon 250 W
Napätie 230V / 50Hz
Veľkosť brúsneho kotúča 125 mm
Zrnitosť brúsneho kotúča 80
Rýchlosť brúsneho kotúča 2950 ot./min
Stôl brúsneho kotúča 175 x 95 mm
Prestavenie stola brúsneho kotúča 0° – 45°
Rozmery brúsneho pásu 25 x 750 mm
Zrnitosť 80
Rýchlosť brúsneho pásu 914 m/min
Stolový brúsny pás 127 x 127 mm
Prestavenie brúsneho pásu 0 – 30°
Priemer výstupu odprašovacieho systému Ø45 mm
Hladina hluku 81 dB (LpA) / 94 dB (LwA)
Vrátane štítov a brúsnych pásov Áno
Ochrana pred elektrickým prúdom I
Stupeň ochrany IP IP 20
Napájací kábel 2,1 m
Rozmery (DxŠxV) 39,70 x 36,00 x 28,00 cm
Hmotnosť 7,25 kg
Prepravné rozmery (DxŠxV) 44,00 x 30,00 x 27,00 cm
Prepravná hmotnosť 8,20 kg
Katalógové číslo: 10060403 Kategórie:
Rozmery 44 × 30 × 27 cm