Pneumatický rázový uťahovák 1/2″ 1550Nm | PM-KPU-1550MB
Powermat
Dostupnosť:
Aktuálne vypredané
Katalógové číslo: PM-KPU-1550MB
  • Vysoký krútiaci moment (1 550 Nm)
  • Odolné puzdro zariadenia
  • Nastavenie krútiaceho momentu
  • TWIN-HAMMER
  • Umožňuje dosiahnuť obrovský krútiaci moment.
Tovar si môžete objednať aj telefonicky v čase PO-PI 9:00-15:30 na infolinke 054 202 89 51
54,60  65,10  (44,39  bez DPH)
Cena za posledných 30 dní je rovnaká ako aktuálna
Aktuálne vypredané
Upozorniť ma, keď bude produkt opäť dostupný !
Mechanizmus TWIN-HAMMER
PEVNÁ KONŠTRUKCIA
Rýchloupínací mechanizmus sa ľahko používa, čo navyše urýchľuje rýchlosť práce.
  • Odolné puzdro zariadenia
  • TWIN-HAMMER
Technické parametre:
  • Priemer pripojenia vzduchu: 1/4 “(odporúčaná minimálne 3/8” hadica)
  • Obrat: 8000 ot./min / min
  • Maximálny krútiaci moment: 1 550 Nm
  • Veľkosť stierky: 1/2 “
  • Kladivový mechanizmus: TWIN HAMMER (dvojité kladivo)
  • Maximálny pracovný tlak: 8 bar
  • Odporúčaný pracovný tlak: 6 bar
  • Požadovaný prietok vzduchu (pri 6 baroch): 130 L / min
  • Hmotnosť stroja: 2,6 kg
Obsah balenia:
  • Rázový uťahovák POWERMAT
  • Rýchlospojka
  • Maznica
  • Imbusový kľúč
  • Originálne balenie
  • Návod na použitie
Výrobca: Powermat
SKU: PM-KPU-1550MB Category: Tags: ,