Rezačka dlaždíc – 720 mm – 800 W | T-SAW200G
Dostupnosť:
Aktuálne vypredané
Katalógové číslo: 10060410
  • 2 náhradné diamantové rezacie kotúče
  • Výkon: 800 W / 2 950 ot / min
  • Hĺbka rezu do 32 mm
  • Presné nastavovanie uhla / hĺbky rezu
  • Systémom vodného chladenia
464,80  610,05  (377,89  bez DPH)
Cena za posledných 30 dní je rovnaká ako aktuálna
Aktuálne vypredané
Upozorniť ma, keď bude produkt opäť dostupný !
Rezačka dlaždíc – 720 mm – 800 W | model: T-SAW200G
Rezačka dlaždíc – 720 mm – 800 W | model: T-SAW200G MSW bola vyvinutá na efektívne a presné rezanie keramických obkladov za mokra. Pohodlie práce s modelom T-SAW200G ocenia odborníci z oblasti renovácie a stavebníctva, najmä tí, ktorí sa špecializujú na obklady.
Pracovná efektivita rezačky dlaždíc je spôsobená motorom 800 W, ktorý zaisťuje maximálnu rýchlosť bez zaťaženia 2950 ot / min. Extrémne odolný diamantový kotúč s priemerom 200 mm ľahko reže dlaždice až do hrúbky 32 mm. S reznou dĺžkou do 72 cm dokáže T-SAW200G zvládnuť aj veľké dlaždice a presné rezanie elektrického náradia z MSW je zaručené nastavením vertikálneho uhla sklonu v rozsahu 0-45 °.
Rezačka dlaždíc – 720 mm – 800 W | model: T-SAW200G MSW je vynikajúcou voľbou pre profesionálov zaoberajúcich sa renováciou a úpravou interiéru, najmä pre obkladačov. Model T-SAW200G s odolnou diamantovou čepeľou vyreže ešte väčšie dlaždice alebo kameniny.
  • Výkon – motor 800 W (do 2950 ot / min)
  • Presnosť – nastavenie uhla rezu a vstavaný uhlopriečok
  • Zabezpečenie – stupeň ochrany IP54
  • Jednoduché použitie – veľká pracovná plocha
Technické parametre:
Model T-SAW200G
Katalógové číslo 10060410
Stav produktu Nový
Napätie 230V
Výkon 800W
Stupeň ochrany IP54
Prevádzkový režim S2 20 min
Maximálna rýchlosť 2950 ot./min
Hĺbka rezu 90° 32 mm
Hĺbka rezu pri 45° 28 mm
Rozsah sklonu čepele 0-45°
Rozsah uhlopriečok 0-90°
Rezacia dĺžka 720 mm
Rezacia dĺžka uhlopriečky 430 mm
Rozmery stola 1020 x 400 mm
Priemer čepele 200 mm
Priemer otvoru čepele 25,4 mm
Hrúbka čepele 2 mm
Hladina hluku 70 dB(A)
Hladina akustického výkonu 108 dBB(A) neistota merania k=3dB(A)
Hladina akustického tlaku 95 dBB(A) neistota merania k=3dB(A)
Dĺžka napájacieho kábla 2 m
Rozmery (DxŠxV) 122,00 x 70,00 x 108,00 cm
Hmotnosť 31,45 kg
Prepravné rozmery (DxŠxV) 111,00 x 44,00 x 38,00 cm
Prepravná hmotnosť 34,40 kg
SKU: 10060410 Category:
Dimensions 110,3 × 44 × 38,5 cm