Ručný detektor kovov – 10 cm

Dostupnosť:

Aktuálne vypredané


Katalógové číslo: 10030310
 • Max. hĺbka: 100 cm
 • Cievka: 15 cm
 • Pracovná frekvencia: 19,8 ~ 24,2 kHz
 • Nastavenie citlivosti
 • Vibračné impulzy

48,00  (40,00  bez DPH)

Aktuálne vypredané

Upozorniť ma, keď bude produkt opäť dostupný !


Ručný detektor kovov – 10 cm

Hľadač pokladov alebo pracovník bezpečnostnej kontroly, vzrušujúci koníček alebo práca? S ručným detektorom kovov SBS-MD-7 ide oboje! A s trochou šťastia a trpezlivosti sa Vám nakoniec vráti viac ako len obstarávacie náklady. Najdôležitejšia vec pri takomto hľadaní je správny detektor kovov. Vyrazte na lov šperkov, zlata, striebra, šperkov či iných kovových predmetov s feromagnetickými alebo neferomagnetickými vlastnosťami. Na ovládacom paneli môžete nastaviť rôzne parametre. Tento detektor môžete ideálne používať na brehoch riek, starých hradoch a zámkoch, dávnych bojových poliach, v lesoch a na lúkach. Okrem toho sa tento prístroj tiež perfektne hodí pre oblasť bezpečnostné kontroly napr. na letisku, na štadiónoch alebo na koncertoch. Pinpointer spoľahlivo identifikuje nože a ďalšie zbrane bez toho, aby alarm pípal hneď u každého piercingu.

Precízne meracia technika aneb kto hľadá, nájde

Detektor kovov SBS-MD-7 od výrobcu Steinberg dokáže vyhľadávať predmety do hĺbky 10 cm. Môžete si vybrať z troch druhov signálov. Tento detektor Vás bude informovať, ako ďaleko sa predmet nachádza, pomocou LED svetla, zvuku alebo vibrácií. Čím bližšie je cieľ, tým intenzívnejšie je zvolený signál.

LED diódy indikujú, ako ďaleko od detektora sa daný kov nachádza. Začnú svietiť, akonáhle sa prístroj priblíži ku kovovému predmetu a čím viac sa približujete, tým intenzívnejšie budú svietiť. Ak by napríklad určitý kov rušil detekciu, môžete jednoducho nastaviť citlivosť, a vyhnúť sa problémom a rušenia.

Vibračné impulzy zvyšujú frekvenciu, keď sa sonda blíži ku kovom. Pre perfektné, bezproblémové hľadanie predmetov po dlhšiu dobu bol u tohto detektora kovov kladený veľký dôraz na jeho konštrukciu. Vďaka nízkej hmotnosti a praktickému pútku na zápästie je tento detektor ideálnym nástrojom pre každého a v každom veku.

Vďaka najmodernejšej technológii má navyše veľmi nízku spotrebu energie. Funguje na iba jednu batériu 9V.

Vaše výhody

 • Výber z troch signálov – blikajúce LED svetlo, zvukový signál alebo vibrácie
 • Precízne hľadania – nájdenie predmetov do hĺbky až 10 cm
 • Nastavenie citlivosti – vyhnete sa rušenia
 • Vrátane pútka
Model SBS-MD-7
Číslo produktu 10030310
Stav produktu Nový
Vyhľadávacia cievka (sonda) 15 cm
Maximálna hĺbka detekcie 10 cm
Pracovná frekvencia 19,8 ~ 24,2 kHz
Batérie 1 x 9 V
Rozmery (DxŠxV) 35,00 x 14,00 x 4,00 cm
Hmotnosť 0,27 kg
Rozmery zásielky (DxŠxV) 36,00 x 15,00 x 5,00 cm
Hmotnosť zásielky 0,35 kg

Obsah balenia

 • Ručný detektor kovov SBS-MD-8
 • Návod na použitie
Katalógové číslo: 10030310 Kategórie:
Rozmery 36 × 15,5 × 5,3 cm

Košík

close