Sada vrtákov na špirály – MSW-Drills-16

Dostupnosť:

Aktuálne vypredané


Katalógové číslo: 10060365
  • Sada 4 vrtákov
  • Jednoduchý kombinovateľný mechanizmus
  • Univerzálne použitie
  • Čistenie bez chemikálií

48.00  (40.00  bez DPH)

Aktuálne vypredané

Upozorniť ma, keď bude produkt opäť dostupný !


Sada vrtákov na špirály – MSW-Drills-16 | model: MSW-Drills-16

Uvoľnite upchaté potrubia a toalety jednoducho a rýchlo – so sadou vrtákov na špirály MSW-Drills-16 ste dokonale vyzbrojení na odstraňovanie upchatí akéhokoľvek druhu.

Sada MSW-Drills-16 vám umožní hravo uvoľniť upchaté toalety, odpadové rúry a kanalizácie, a to bez ohľadu na to, či sa venujete profesionálnemu čisteniu kanálov alebo práve potrebujete doma vyčistiť odpadovú rúru. Sada je kompatibilná s našou čističkou potrubí MSW-Drain Clean 23E, ako aj s podobnými zariadeniami disponujúcimi M6 spojkou.

Štvordielna sada pozostáva z kužeľovitého vrtáka, ozubeného vidlicového vrtáka, vidlicového vrtáka a listového vrtáka. Vrtáky majú priemer 16 mm, sú kompatibilné s M6 spojkami a hodia sa na potrubia s priemerom 25 – 125 mm. Odolný materiál je určený najmä na použitie vo vlhkom prostredí.

Pomocou kužeľovitého vrtáka sa bez problémov dostanete do úzkych oblúkov potrubí a podarí sa vám prevŕtať a odstrániť veľmi ťažké upchatia. Kužeľovitá hlava vrtáka sa prevŕta cez upchatia a dokáže ich narušiť tak, aby sa dali následne vyčistiť.

Ozubený vidlicový vrták je vďaka ozubenému prevedeniu vhodný najmä na malé korene a konáre. Pomocou krúživých pohybov špirály dokáže prelomiť blokády. Používa sa aj na dokončovacie práce po použití menších nástrojov.

Vidlicový vrták slúži na čistenie špiny a usadenín, ktoré sa nedajú odstrániť inými vrtákmi. Pomocou listového vrtáka, ktorý sa nazýva aj vyrážač mastných usadenín, sa vám podarí spoľahlivo odstrániť tvrdé, viskózne látky a tukové usadeniny vo vnútri potrubia.

Sada predstavuje výborného pomocníka pri uvoľňovaní usadenín a upchatí v potrubiach s ohľadom na životné prostredie a bez použitia chemických látok.

  • Vhodná na komerčné a súkromné čistenie kanalizácií a odtokov
  • Obsahuje kužeľovitý vrták, vidlicový vrták, listový vrták a ozubený vidlicový vrták
  • Určená na pripojenie k špirálam s priemerom 16 mm
  • Dá sa ľahko vymeniť vďaka kombinovateľnému mechanizmu
  • Vhodná na akékoľvek zariadenie s M6 spojkou

Technické parametre:

Model MSW-Drills-16
Číslo produktu 6365
Stav Nový
Vhodný priemer špirály 16 mm
Vhodné veľkosti potrubí 25 – 125 mm
Spojka M6
Rozmery (D x Š x V) 0,00 x 0,00 x 0,00 cm
Hmotnosť 0,00 kg
Rozmery balenia (D x Š x V) 6,00 x 6,00 x 21,00 cm
Prepravná hmotnosť 0,50 kg

 

Katalógové číslo: 10060365 Kategórie:
Rozmery 21 × 5.5 × 5 cm