Separačná rezačka v sade – Ø 60 cm – stolová váha

Dostupnosť:

Aktuálne vypredané


Katalógové číslo: 18000306
 • Separačná rezačka: 6 nožov / Ø 23,6 “
 • Výkon: 30 W
 • Rotácia: 2 000 ot / min
 • Váha: 500 g / 0,01 g
 • LCD displej

407,00  (339,17  bez DPH)

Aktuálne vypredané

Upozorniť ma, keď bude produkt opäť dostupný !


Separačná rezačka v sade – Ø 60 cm – stolová váha – 500 g / 0,01 g

Potom, čo pomocou separačnej rezačky od výrobcu hillvert zozbierané časti rastlín spracujete a oddelíte lístky a kvietky od konárov, budete určite chcieť svoju úrodu pre ďalšie spracovanie naporcovať. Preto je v tejto sade priložená digitálna stolová váha od výrobcu Steinberg, vďaka ktorej rýchlo a spoľahlivo zistíte váhu danej porcie.

Kvalita má dve mená: Royal Catering a hillvert

Royal Catering a hillvert sú dve nemecké značky, ktoré spája spoločná myšlienka – najlepšia kvalita za rozumnú cenu. Ich produkty boli koncipované tak, aby vyhovovali potrebám odborníkov, a na trh sú uvádzané iba po dôkladnom preskúšaní. Záruka v dĺžke 3 rokov je preto výrazom dôvery, že sa dá na kvalitu ich produktov naozaj spoľahnúť. Produkty týchto dvoch výrobcov sa používajú po celej Európe, a preto je samozrejmé, že servisné služby ponúkame aj v rámci celej Európy.

Vysoko výkonná rezačka značky hillvert pre Vaše záhradné práce

Pri koncepcii tejto rezačky značky hillvert spolu úzko spolupracoval tím dizajnérov a inžinierov a pracovný tím v Holandsku. Ich cieľom bolo vyvinúť zariadenie, ktoré spĺňa vysoké nároky na kvalitu a pri spracovávaní rastlín dosahuje tých najlepších výsledkov. Výsledkom tejto niekoľkomesačnej spolupráce je separačná rezačka HT-HOWSON-16S, ktorá vyniká svojim vysokým výkonom. Separačná rezačka je vybavená dvoma rôznymi typmi nožov z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele. V závislosti na tom, ktoré rastliny chcete spracovať, môžete použiť 2 rovné, obojstranné nože alebo 4 strunové nože.

Funkcia separačnej rezačky je veľmi jednoduchá: rastliny s čerstvými kvetmi alebo púčiky položíte na mriežku, ktorú možno aj vybrať. Pod mriežku sa pripevnia príslušné nože. Zariadenie sa uzavrie vekom a rotačný pohyb nožov oddelí listy a púčiky od stoniek rastliny.

Separačnú rezačku je možné voliteľne poháňať ručne alebo elektricky: buď poháňame rezačku ručne kľukou, ktorá sa upevní na veko zariadenia, alebo 30wattovým elektromotorom. Týmto spôsobom dosiahne rezačka maximálnu rýchlosť až 2 000 otáčok za minútu. Rýchlosť je nastaviteľná v stupňoch pomocou otočného spínača. Pri ručnom pohone točíte kľukou rýchlosťou, ktorá Vám vyhovuje. Pri elektro-pohone jednoducho kľučku odstránite z veka.

Veľká nádoba s priemerom 60 cm (23,6 palcov) ponúka dostatok priestoru. Pojme aj väčšie množstvo stoniek rastlín s bohatou úrodou lístkov či púčikov. Veko je mriežkou oddelené od nádoby, do ktorej po odrezaní padá oddelená úroda. Sito je vybavené gumovým tesnením, ktoré dodáva nádobe aj vrchnáku dodatočnú stabilitu počas práce so separačnou rezačkou. Priehľadné veko Vám umožňuje sledovať proces separácie a presne odhadnúť, kedy sa dosiahne optimálny stav orezania stoniek.

Pod vekom v hornej časti zariadenia je osem ramien s pružnými otočnými prstami, ktoré jemne posúvajú stonky s listami alebo púčiky skrz sito k ostrým otáčajúcim sa nerezovým nožom pod ním. Takto sú časti rastlín od seba jemne odrezané bez toho, aby sa poškodili alebo rozdrvili.

Separačná rezačka je veľmi stabilná, odolná a ľahko sa ovláda. Vďaka nízkej hmotnosti ju môžete ľahko prepravovať. To je obzvlášť výhodou, ak ju chcete používať v domácnosti. Všetky diely sú odnímateľné, ľahko sa čistí a možno ich umývať aj v umývačke riadu.

Presné váženie (do 500 g) pomocou digitálnej váhy

Stolná váha SBS-TW-500 / 10G od výrobcu Steinberg BASIC rýchlo a spoľahlivo váži tovar do hmotnosti 500 g s presnosťou 0,01 g. LCD displej s podsvietením garantuje presné odčítanie hodnôt zo všetkých uhlov pohľadu a pri zlých svetelných podmienkach. S týmito užitočnými vlastnosťami váha nachádza uplatnenie v mnohých oblastiach a možno ju použiť napríklad aj na váženie poštových zásielok, ingrediencií, šperkov alebo mincí. Alebo samozrejme tiež pre váženie lístia, púčikov alebo semien.

Váha má vážiacu plochu o veľkosti 13 x 9,8 cm a vďaka jej kompaktným rozmerom ju môžete umiestniť takmer kamkoľvek. Plocha je vyrobená z nerezovej ocele, ktorá sa vyznačuje vysokou trvanlivosťou a umožňuje jednoduché čistenie. Váha je napájaná dvoma AAA batériami, ktoré dosiahnu prevádzkovej doby 26 hodín. Naviac prevádzkovú dobu ešte predlžuje funkcia automatického vypnutia – po jednej minúte neaktivity sa váha automaticky vypne. Pomocou UNIT klávesy môžete navážené hodnoty prepočítať do šiestich rôznych váhových jednotiek. Medzi ne patrí gram (g), kilogram (kg), libra (ln), unca (oz), karát (ct) a teralitr (hr).

Pomocou funkcie TARA môžete zvážiť čistú váhu naloženého tovaru. Ak sa prekročí maximálna kapacita váženia, ukáže sa na vstavanom LCD displeji oznámenie o preťažení. Podobne sa tiež zobrazí varovanie, ak je batéria takmer vybitá. Stolná váha SBS-TW-500 / 10G je pred dodaním plne predkalibrovaná, vďaka čomu sa s ňou dá ihneď pracovať. Súčasťou balenia je aj ochranný kryt.

Vaše výhody

 • Perfektná dvojice: separačná rezačka a digitálna stolová váha
 • Značkový tovar vyvinutý v Nemecku: značky Steinberg a hillvert
 • Záruka 3 roky na všetky zariadenia tejto sady, pretože sme o presvedčení o ich kvalite
 • Servisní partneri v celej Európe
 • Šetrné spracovanie a váženie úrody

Technické detaily

Model HT-HOWSON-24TE Leaf Trimmer Set 4
Číslo produktu 18000306
Stav produktu Nový
Separačná rezačka HT-HOWSON-24TE
Materiál povrchu Oceĺ, plat, guma
Materiál nožov Ušľachtilá oceľ
Napätie / frekvencie 230 V / 50 Hz
Výkon 30 W
Maximálna rotačná rýchlosť 2 000 ot/min
Počet rovných nožov 2
Počet strunových nožov 4
Vhodná do myčky Áno
Primer nádoby 600 mm (23,6 Zoll)
Pohon Ručný alebo automatický
Počet ramien s prstami 8
Digitálna stolná váha SBS-TW-500/10G
Jednotky kg, g, oz, lb, tl, ct
Maximálna kapacita 500 g
Presnosť 0,01 g
Displej LCD s podsvietením
Vážiaca plocha 13 x 9,8 cm
Materiál vážiacej plochy Ušľachtilá oceľ
Funkcie ZERO – vynulovanie
TARA – čistá hmotnosť
UNIT – zmena jednotky
PIECE COUNTING – počítanie kusov
OVERLOAD – varovanie pri prekročení maximálnej kapacity
Napájanie 2 x AAA batérie
Prevázdková doba 26 hodin
Rozmery (DxŠxV) 62,50 x 60,00 x 60,00 cm
Hmotnosť 11,90 kg
Rozmery zásielky (DxŠxV) 61,00 x 61,00 x 55,00 cm
Hmotnosť zásielky 15,00 kg

Obsah balenia

 • Separačná rezačka HT-HOWSON-24TE
 • Nádoba
 • Sitko
 • 2 rovné nože
 • 4 strunové nože
 • Veko s posuvnými prstami
 • Kľučka
 • Napájací adaptér
 • Návod na obsluhu
 • Stolná váha SBS-TW-500 / 10G
 • Návod na obsluhu
Katalógové číslo: 18000306 Kategórie:

Košík

close