Špirála na ručné čistenie potrubí – dĺžka špirály 1,65 m

Dostupnosť:

Aktuálne vypredané


Katalógové číslo: 10060358
  • Špirála na čistenie potrubí s dĺžkou 1,65 m
  • Priemer špirály 12,5 mm
  • Priemer hlavice špirály 29 mm
  • Kužeľovitý vrták s kĺbom

Tovar si môžete objednať aj telefonicky v čase PO-PI 9:00-15:30 na infolinke 054 202 89 51

97.00  (80.83  bez DPH)

Aktuálne vypredané

Upozorniť ma, keď bude produkt opäť dostupný !


Špirála na ručné čistenie potrubí – dĺžka špirály 1,65 m

So špirálou na čistenie potrubí Drain Clean D-28 od výrobcu MSW hravo vyčistíte aj extrémne upchaté toalety, odpadové rúry a potrubné systémy drezov a vaní. Pevná čistiaca špirála s dĺžkou 1,65 m sa vďaka inovatívnej hlavici dostane aj na ťažko prístupné miesta. Voda tak môže zasa bez problémov odtekať a zariadenia vám budú opäť k dispozícii.

Čistiaca špirála Drain Clean D-28 vás presvedčí svojimi ergonomickými protišmykovými rukoväťami z umelej hmoty, ktoré sú umiestnené na jej kľuke a rúre. Plniaca rúra sa stará o bezporuchovú a praktickú prácu. Okrem pohodlného uchopenia počas odstraňovania špiny a vlasov používateľov príjemne prekvapí aj stabilita a možnosť používania pre ľavákov, ako aj pravákov.

K jednoduchej a efektívnej práci s profesionálnou špirálou, ktorá má priemer 12,5 mm, prispieva aj oválna hlavica s priemerom 29 mm, ktorá pasuje do všetkých obvyklých odpadových rúr. Čistiaca špirála sa dá vďaka teleskopickému mechanizmu predĺžiť na dĺžku 1,65 m a ideálne sa hodí nielen na čistenie WC, ale aj na drezy a sprchy. Celková dĺžka čistiacej špirály s kľukou predstavuje 1,8 m. Kľuka je vyrobená z odolného hliníka. Špirála sa dá po čistení upevniť na sponu pod kľukou.

Sila čistiacej špirály vytvorená otáčaním ručnej kľuky sa postará o odstránenie aj tých najodolnejších upchatí. Zvlášť pozoruhodný je kĺb kužeľovitého vrtáka, vďaka ktorému sa hravo dostanete aj na ťažko dostupné miesta. Trojvrstvový kombinovaný kábel sa postará o to, aby sa špirála nezauzlila ani neskrútila, a dala sa dlhodobo a bez problémov používať.

Špirála je zhotovená z odolného materiálu, ktorý sa dá používať aj vo vlhkom prostredí. Zakončenie je navrhnuté tak, aby nepoškodilo keramiku v prípade toaliet, umývadiel, spŕch a vaní. Vďaka tomu nemusíte používať chemikálie, zabránite vzniku korózie, odbremeníte životné prostredie a vaše rúry nebudú nikdy upchaté.

  • Univerzálnosť – na upchávanie toaliet, odtokov, umývadiel, vaní, sprchových vaničiek atď.
  • Vysoká efektivita – kĺbová špirála
  • Pohodlná obsluha – ergonomická rukoväť
  • Bezpečnosť použitia – nepoškodzuje keramické povrchy, nevyžaduje použitie chemikálií

Technické parametre:

Model MSW-Drain Clean D-28
Číslo produktu 6358
Stav Nový
Priemer špirály 12,5 mm
Priemer hlavice špirály 29 mm
Dĺžka špirály 1,65 m
Rozmery (D x Š x V) 110,00 x 4,50 x 14,00 cm
Hmotnosť 2,10 kg
Rozmery balenia (D x Š x V) 18,00 x 112,00 x 6,00 cm
Prepravná hmotnosť 2,20 kg
Katalógové číslo: 10060358 Kategórie: