, , , , ,

Stolná brúska – pásový disk – 250 W | GRIN250D

Dostupnosť:

Na objednávku (doručenie 5-8 dni)


Katalógové číslo: 10060402
 • Univerzálnosť (brúsny kotúč a brúsny pás)
 • Jednoduchá montáž brúsneho príslušenstva
 • Robustné liatinové puzdro
 • Bezpečnosť (leflektor, prekrytie, plášť brúsneho kotúča)

112.00  (93.33  bez DPH)

Na objednávku (doručenie 5-8 dni)

MNOŽSTEVNÉ ZĽAVY POČET KUSOV CENA
2% 2 - 9 109.76 
3% 10 + 108.64 

Stolná brúska – pásový disk – 250 W | model: GRIN250D

Stolná brúska – pásový disk – 250 W | model: GRIN250D

Veľmi praktická stolná brúska nemeckej značky MSW bude slúžiť profesionálom v rôznych servisných strediskách, dielňach, opravárenských a priemyselných zariadeniach, ako aj súkromným zákazníkom. Model GRIN250D je spoľahlivé nemecké vybavenie po mnoho rokov.

Vďaka dvom metódam brúsenia – zrnitý disk so zrnitosťou 36 alebo 80. Stroj môžete použivať pri obrábaní kovov, dreva a plastov; meniť svoj tvar (brúsenie, rezanie, zaoblenie, vyrovnávanie okrajov) a odstraňovanie stôp hrdze. Nižšia gradácia je vhodná na predúpravu, zvršok je vhodný na tvarovanie a povrchovú úpravu, výkonný motor generuje až 2 900 ot / min terča, čo uľahčuje dosiahnutie konečného účinku charakterizovaného nezvyčajnou hladkosťou textúry.

15 m / s (54 km / h) je rýchlosť brúsneho pásu, ktorá umožňuje hladkú a efektívnu prácu s materiálmi. Oba brúsne nástroje sú poháňané súčasne, čo vám umožňuje vykonávať dve operácie súčasne.

Stolová brúska sa vyznačuje energetickou účinnosťou; 250 W motor nezaberá veľa elektriny. Bezpečnosť je dôležitou súčasťou ponúkaného elektrického náradia MSW.
Nemecký dizajnér poskytol tieto ochranné komponenty:

 • Leflektor iskry: je odnímateľný a nastaviteľný. Dokonale chráni operátora pred rozstrekovaním, podaním atď.
 • Priehľadný kryt: chráni užívateľa bez obmedzenia viditeľnosti a poskytuje plnú kontrolu nad procesom obrábania.
 • Teleso brúsneho kotúča a páska: chráňte bezprostredné prostredie pred podaním a obidva tieto prvky pred poškodením alebo možným vypadnutím.
 • Stojany: pre väčšiu presnosť a pohodlie pri práci. Zabraňujú napr. Nekontrolovateľnému prekĺznutiu na zem. Vzdialenosť od číselníkov je ľahko nastaviteľná pomocou gombíka. V prípade pásky je možné namontovať dva stojany.

Štyri gumené nožičky zabezpečujú vysokú stabilitu pri vykonávaní úloh. Plnia protišmykovú funkciu a dokonale potlačujú všetky vibrácie. Nedôjde k poškrábaniu povrch pracovnej dosky.

V spodnej časti zariadenia sú tiež dva otvory, ktoré sa použijú na trvalé upevnenie elektrického náradia (napr. Priskrutkovanie hore). Kompaktná konštrukcia je pomerne ľahká a nezaberá veľa miesta. Funguje dobre v menších dielňach alebo na malom pracovnom povrchu (napr. V rohoch), čo ocenia aj nadšenci pre domácich majstrov.

Masívne a odolné puzdro modelu GRIN250D je vyrobené z liatiny. Perfektne chráni motor pred poškodením, postriekaním atď. Ľahká prevádzka sa vykonáva pomocou spínača ZAP / VYP, ktorý má protiprachový kryt, ktorý zastaví aj tie najmenšie piliny. Zaručuje mu spoľahlivosť a dlhú životnosť. Brúsny kotúč sa podľa potreby odskrutkuje a zaskrutkuje pomocou špeciálneho kľúča (podrobné informácie nájdete v pokynoch priložených k kompletnej súprave). Zostavenie pásky je tiež jednoduchá úloha – použitie pružiny uľahčuje inštaláciu pásky v tomto modeli ako v produktoch vybavených dvoma valčekmi.

Prezentované brúsne zariadenie na TKO je vhodné na intenzívne použitie v mnohých rôznych priemyselných odvetviach. Stolná brúska – pásový disk – 250 W | model: GRIN250D rýchlo brúsi, tvaruje alebo zaostruje širokú škálu predmetov.

Model GRIN250D je moderné vybavenie a je vyrobené v súlade s princípmi ergonómie. Výberom získate dôveru, bezpečnosť a vysokú efektivitu práce.

 • Bbrúsenie, leštenie, ostrenie a rezanie
 • Praktické – štít a opasok na rôzne úlohy
 • Účinnosť – do 2950 ot./min. A rýchlosť pásu 15 m / s
 • Bezpečnosť – praktické ochranné kryty
 • Vysoká kvalita – nemecký dizajn a solídne spracovanie

Technické parametre:

Model GRIN250D
Katalógové číslo 10060402
Stav produktu Nový
Materiál krytu Zliatina
Napájanie 230 V / 50 Hz
Výkon 250 W
Priemer číselníka 150 mm
Hrúbka disku 20 mm
Priemer otvoru diska (v strede) 12,7 mm
Zrnitosť 36
Maximálne otáčky 2950 ot./min
Rozmery pásu 50 x 686 mm
Rýchlosť pásu 15 m/s
Zrnitosť pásu 80
Ochrana pred nárazom I
Hladina hluku 76 dB (LpA) / 63 dB (LwA)
Dĺžka napájacieho kábla 1,5 m
Rozmery (DxŠxV) 27,00 x 24,50 x 18,60 cm
Hmotnosť 6,85 kg
Prepravné rozmery (DxŠxV) 42,00 x 34,50 x 22,00 cm
Prepravná hmotnosť 7,80 kg
Rozmery 42 × 34.5 × 22 cm