,

Sušič na vlasy – biely | SICCO

Dostupnosť:

Na objednávku (doručenie 5-8 dni)


Katalógové číslo: 10040164
  • Zásuvka holiaceho strojčeka pre väčšiu použiteľnosť
  • Vysoká ochrana IPX4
  • Motor ECO – vysoký výkon 1200 W s nízkou spotrebou energie
  • Dlhá špirála z dúchadla – 1,2 m
  • Dvojstupňová regulácia prietoku vzduchu a teploty

39.00  (32.50  bez DPH)

Na objednávku (doručenie 5-8 dni)

MNOŽSTEVNÉ ZĽAVY POČET KUSOV CENA
2% 2 - 9 38.22 
3% 10 + 37.83 

Sušič na vlasy – biely | model: SICCO

Sušič na vlasy – biely | model: SICCOS je profesionálny hotelový fén na vlasy, zariadenie, ktoré bude pracovať v kaderníckych a holičských obchodoch, kúpeľných a wellness centrách, bazénoch, ako aj v súkromných kúpeľniach. Značka Physa navrhla model Sicco v duchu moderného dizajnu. Sušič kombinuje štýlový vzhľad s výnimočným využitím.

Účinnosť zariadenia Physa je výsledkom použitia výkonného motora 1200 W. Hotelový sušič vlasov má dve rýchlosti vetrania (možnosti MIN 1 a MAX 2). Vďaka nim môžete parameter upraviť podľa svojich potrieb. Prúd vzduchu s maximálnou silou 15 m / s (kapacita 71 m3 / h) vlasy dokonale schnú, bez toho, aby príliš fúkal. Teplota pri výbuchu 58 ° C je optimálna.

Ergonomický dizajn ovplyvňuje ľahké použitie. Regulátor prietoku vzduchu je umiestnený na zadnej strane rukoväte sušiča. Jednoduché použitie palcom. Tlačidlo zapnutia / vypnutia je umiestnené na stenovej časti, čo znamená, že sušička sa nespustí, napríklad pri čistení. Flexibilný špirálový dúchadlo s dosahom 1,2 m ponúka obsluhe úplnú slobodu pohybu. Sušička je malá, veľmi ľahká a praktická. Má tiež zásuvku pre elektrický holiaci strojček, do ktorého môžete zapojiť zástrčky typu C aj typu A.

Vysoký stupeň bezpečnosti poskytuje ochranu pred prehriatím. V prípade zvýšenia teploty (v dôsledku poruchy) sa zariadenie vypne. Plastová mriežka vo ventilátore zase chráni interiér a užívateľa pred možným kontaktom s vyhrievacími prvkami. Trieda IPX4 znamená, že zariadenie toleruje striekanie vody z ktorejkoľvek strany.

Praktická montáž na stenu je zárukou, že váš fén bude vždy na jednom mieste (nestratený). Šetrí to aj priestor a zariadenie zavesené v profilovanej rukoväti vyzerá efektívne. Je tiež ľahké ho odstrániť na použitie. Pútavé puzdro Sicco z perleťového plastu ABS vyzerá veľmi štýlovo. Použitý materiál má dlhú životnosť. Je odolný proti mechanickému, tepelnému a chemickému poškodeniu (žieravé látky) a zároveň je ľahký.

Elegantný a praktický hotelový fén na vlasy bude pracovať aj v bazénoch, kaderníckych salónoch a na iných miestach vyžadujúcich neustále používanie profesionálneho vybavenia. Model Sicco je veľmi odolné a odolné zariadenie s praktickým vzhľadom. Komfort použitia sa dosiahol vďaka ergonomickému nemeckému dizajnu značky Physa.

Sušič na vlasy – biely | model: SICCO

  • Výkon – rýchle schnutie pri 58 ° C
  • Funkčnosť – 2 možnosti prietoku vzduchu
  • Bezpečnosť – ochrana pred prehriatím a trieda IPX4
  • Komfort – ergonomický dizajn
  • Estetika – veľmi štýlový dizajn

Technické parametre:

Model SICCO
Katalógové číslo 10040164
Stav produktu Nový
Materiál ABS plast
Výkon 1200W
Napätie 230V / 50Hz
Prúd 5,07 A
Teplota prívodu 58°C
Stupeň ochrany IPX4
Ochrana pred elektrickým prúdom II klasa ochrony
Hladina hluku 74 dB
Prietok vzduchu 15 m/s
Prietok 71 m3/h
Priemer 45 cm
Zásuvka holiaceho strojčeka Áno (typ A i C)
Maximálny dosah špirály 1,2 m
Sieťový kábel 0,8 m
Rozmery (DxŠxV) 9,50 x 19,00 x 21,00 cm
Hmotnosť 0,77 kg
Prepravné rozmery (DxŠxV) 24,00 x 19,00 x 12,00 cm
Prepravná hmotnosť 0,80 kg
Katalógové číslo: 10040164 Kategórie: ,