,

Sušič vlasov – biela | Ultime

Dostupnosť:

Na objednávku (doručenie 5-8 dni)


Katalógové číslo: 10040161
  • Funkčná zásuvka pre holiaci strojček
  • Ohybná rúrka s dúchadlom (dlhá 1,7 m)
  • Automatický systém ON / OFF
  • Motor ECO 700 W
  • Vysoká ochrana IPX4

73.00  (60.83  bez DPH)

Na objednávku (doručenie 5-8 dni)

MNOŽSTEVNÉ ZĽAVY POČET KUSOV CENA
2% 2 - 9 71.54 
3% 10 + 70.81 

Sušič vlasov – biela | model: Ultime

Sušič vlasov – biela | model: Ultime je mimoriadne praktický fén na vlasy, zariadenie určené na stacionárne použitie klientmi hotelov, bazénov, vodných parkov, kúpeľných a wellness miest a mnohých ďalších miest tohto typu. Model Ultime je efektívne zariadenie s estetickým dizajnom a veľmi odolným krytom. O kvalitnú ponúkanú sušičku sa starala nemecká značka Physa.

Motor 700 W zaručuje vysoký výkon, vďaka čomu je sušenie vlasov veľmi rýchle. Vytvára horúci vzduch s prúdom 13 m / sa maximálnou teplotou 54 ° C. Je optimálny na sušenie vlasov. Nepoškodzuje ich a efektívne odstraňuje vlhkosť. Okrem toho nízka spotreba energie (šetrná k životnému prostrediu) vedie k úsporám.

Praktická montáž na stenu je ďalšou výhodou modelu Ultime. Môžete si byť istí, že vaše zariadenie je vždy na požadovanom mieste. Okrem toho nezaberá veľa miesta. Odolné plastové puzdro ABS zaručuje dlhú životnosť zariadenia. Tento materiál je odolný voči mechanickému poškodeniu a chemickým látkam a súčasne je ľahký.

Ergonomické detaily zvyšujú použiteľnosť sušičky. Má zásuvku pre elektrický holiaci strojček, do ktorého môžete pripojiť zástrčky typu C aj typu A. Plynulý gombík umožňuje nastaviť úroveň vypúšťania vzduchu. Pre väčšie pohodlie je umiestnený vpredu. Prepínanie z ON do OFF režimu je automatické. Na spustenie zariadenia jednoducho vyberte trysku z háčika. Po vysušení nasaďte špičku na miesto.

Dlhá, flexibilná hadica má dosah až 1,7 m (iba hadica – približne 1,5 m). Vďaka tomu je obsluha zariadenia veľmi pohodlná a užívateľ nemusí dôkladne meniť polohu, aby vlasy dôkladne vysušil. Odskrutkovateľná hadička uľahčuje čistenie. Môžete to ľahko zvládnuť bez toho, aby ste museli zavolať odborný servis!

Vďaka vysokému stupňu krytia IPX4 je zariadenie ideálne pre miestnosti s umývadlom alebo sprchou. Zariadenie toleruje striekanie vody zo všetkých strán. Systém ochrany pred prehriatím vypne zariadenie v prípade zvýšenia teploty na úroveň, ktorá môže viesť k preťaženiu a tým k poškodeniu.

Plne profesionálny fén na vlasy Physa je veľmi užitočným zariadením v hoteloch, bazénoch, kúpeľných a wellness centrách a na mnohých ďalších miestach. Model Ultime je veľmi užívateľsky príjemný. Dlhé a úspešné fungovanie navyše zaručujú pevné materiály a kvalitné spracovanie.

Sušič vlasov – biela | model:

  • Výkon – prúd vzduchu 13 m / s s maximálnou teplotou 54 ° C
  • Praktickosť – prídavná zásuvka pre holiaci strojček (typ A a C)
  • Pohodlie – flexibilná rúra s dosahom 1,7 m dúchadla
  • Jednoduché čistenie – vzduchová hadica je odskrutkovaná
  • Pevnosť – veľmi odolný a pevný plast ABS

Technické parametre:

Model Ultime
Katalógové číslo 10040161
Stav produktu Nový
Materiál ABS plast
Výkon 700W
Napätie 230 V / 50 Hz
Prúd 3,2 A
Teplota prívodu 54°C
Stupeň ochrany IPX4
Ochrana pred elektrickým prúdom II
Hladina hluku 70 dB
Prietok vzduchu 13 m/s
Kapacita 32 m3/h
Rozmery vzduchovej  dýzy 65 x 20 mm
Maximálny dosah hadice s tryskou 1,7 m
Zásuvka holiaceho strojčeka Áno (typu A i C)
Napájací kábel 1,35 m
Rozmery (DxŠxV) 10,00 x 19,50 x 60,00 cm
Hmotnosť 1,72 kg
Prepravné rozmery (DxŠxV) 48,00 x 21,50 x 10,00 cm
Prepravná hmotnosť 2,00 kg
Katalógové číslo: 10040161 Kategórie: ,
Rozmery 21 × 10 × 47.5 cm