Model kostry mužskej panvy s bedrovými stavcami

Dostupnosť:

Na objednávku - zvyčajne 6-15 dní ( tento výrobca negarantuje presný termín dodania, upresníme až po objednaní alebo na dopyt )


Katalógové číslo: 10040249
 • Realita – model kostry mužskej panvy v skutočnej veľkosti (1: 1)
 • Presnosť – veľmi podrobný 3D model kostry mužskej panvy
 • Univerzálnosť – perfektná pomoc pri učení sa anatómie
 • Úspora času – nie je potrebná žiadna montáž

73,00  (60,83  bez DPH)

Na objednávku - zvyčajne 6-15 dní ( tento výrobca negarantuje presný termín dodania, upresníme až po objednaní alebo na dopyt )

MNOŽSTEVNÉ ZĽAVY % POČET KUSOV CENA
2% 2 - 9 71,54 
3% 10 - 19 70,81 
5% 20 + 69,35 

Model kostry mužskej panvy s bedrovými stavcami

Model kostry mužskej panvy s bedrovými stavcami PHY-PM-2 zobrazuje mužskú panvu vo forme modelu kostry s bedrovými stavcami v životnej veľkosti. Všetky časti tohto modelu sú vytvarované do najmenších detailov. Model je vyrobený zo špeciálneho plastu, ktorý umožňuje vytvoriť čo naj realistickejšiu povrchovú štruktúru. Anatomický model panvy je teda ideálnym riešením pre názorné ukážky v oblasti medicíny alebo na vzdelávacie účely.

Mužská panva vymodelovaná v životnej veľkosti

Model panvy ponúka vysoko detailnú 3D imitáciu oblasti mužských bedier. Všetky detaily kostry sú na tomto modeli stvárnené tak, aby čo najvernejšie zodpovedali realite. Je tu rovnako dobre vidieť panvová kosť skladajúca sa z bedrovej kosti, lonovej kosti a sedacej kosti, ako napríklad aj krížová kosť.

Jedná sa o model panvy s bedrovými stavcami s najvyššou anatomickou presnosťou. Model kostry panvy je vyrobený v mierke 1: 1, preto zodpovedá životnej veľkosti skutočnej ľudskej panvy vrátane 4. a 5. bedrového stavca. Možno na ňom skúmať a analyzovať všetky panvové kosti.

Tiež je vďaka modelu možné názorne predviesť všetky dôležité funkcie panvy. Aby bol model panvy čo naj realistickejší, bol na jeho výrobu použitý vysoko kvalitný PVC. Tento materiál umožňuje vytvarovanie obzvlášť detailnej povrchovej štruktúry, vďaka čomu model vyzerá veľmi realisticky. Navyše je tento plast mimoriadne robustný a odolný a možno ho ľahko čistiť.

Tento model kostry ľudskej panvy sa ideálne hodí pre použitie ako pomôcka k štúdiu anatómie. Vďaka tomu, že je trojrozmerný a veľmi detailne spracovaný, si na ňom študenti môžu perfektne preskúšať svoje vedomosti. Ďalej je možné analyzovať funkciu každej jednotlivej kosti a aj známe ochorenia. Model panvy slúži aj na odovzdávanie odborných znalostí praktickým spôsobom!

Tento veľmi podrobný 3D model panvovej kostry je nenahraditeľný v každej ortopedickej praxi. Lekári pomocou neho môžu ľahko a názorne odovzdávať pacientom dôležité informácie. 3D panva ďalej umožňuje presnú demonštráciu základných funkcií a porúch. Tento anatomický model sa veľmi ľahko používa. Vďaka plastu, z ktorého je model vyrobený, má nízku hmotnosť, ktorá je zárukou pohodlnej manipulácie. Či už v nemocnici, ordinácii, v škole alebo na univerzite – tento model kostry panvy je pripravený na okamžité použitie kdekoľvek!

Vaše výhody

 • Detailne spracovaný 3D model
 • Model kostry ľudskej panvy s bedrovou chrbticou v životnej veľkosti (1: 1)
 • Vyrobený z vysoko kvalitného materiálu
 • Ideálny pre štúdium anatómie
 • Nenahraditeľný v každej ortopedickej ordinácii
 • Veľmi jednoduché použitie

Technické detaily

Model PHY-PM-2
Číslo produktu 10040249
Stav produktu Nový
Materiál PVC
Rozmery (DxŠxV) 23,50 x 20,00 x 21,00 cm
Hmotnosť 0,98 kg
Rozmery zásielky (DxŠxV) 24,50 x 24,50 x 17,00 cm
Hmotnosť zásielky 1,20 kg

Obsah balenia

 • Model kostry mužskej panvy s bedrovými stavcami PHY-PM-2
Katalógové číslo: 10040249 Kategórie:
Rozmery 25 × 24,5 × 17 cm

Košík

close