Špirála na ručné čistenie potrubí – dĺžka špirály 87 cm

Dostupnosť:

Aktuálne vypredané


Katalógové číslo: 10060356
  • Čistiaca špirála s dĺžkou 87 cm
  • Priemer špirály 12,5 mm
  • Priemer hlavice špirály 29 mm
  • Kužeľovitý vrták s kĺbom

Tovar si môžete objednať aj telefonicky v čase PO-PI 9:00-15:30 na infolinke 054 202 89 51

98.00  (81.67  bez DPH)

Aktuálne vypredané

Upozorniť ma, keď bude produkt opäť dostupný !


Špirála na ručné čistenie potrubí – dĺžka špirály 87 cm

So špirálou na čistenie potrubí Drain Clean D-20 od výrobcu MSW hravo vyčistíte aj extrémne upchaté toalety, odpadové rúry a potrubné systémy drezov a vaní. Pevná čistiaca špirála s dĺžkou 87 cm sa vďaka inovatívnej hlavici dostane aj na ťažko prístupné miesta. Voda tak môže zasa bez problémov odtekať a zariadenia vám budú opäť k dispozícii.

Čistiaca špirála potrubí model Drain Clean D-20 vás presvedčí svojimi ergonomickými protišmykovými rukoväťami z umelej hmoty, ktoré sú umiestnené na jej kľuke a rúre. Plniaca rúra sa stará o bezporuchovú a praktickú prácu. Okrem pohodlného uchopenia počas odstraňovania špiny a vlasov používateľov príjemne prekvapí aj stabilita a možnosť používania pre ľavákov, ako aj pravákov.

K jednoduchej a efektívnej práci s profesionálnou špirálou, ktorá má priemer 12,5 mm, prispieva aj oválna hlavica s priemerom 29 mm, ktorá pasuje do všetkých obvyklých odpadových rúr. Čistiaca špirála sa dá vďaka teleskopickému mechanizmu predĺžiť na dĺžku 87 cm a ideálne sa hodí nielen na čistenie potrubí WC, ale aj na drezy a sprchy.

Sila čistiacej špirály vytvorená otáčaním ručnej kľuky sa postará o odstránenie aj tých najodolnejších nánosov v potrubí. Zvlášť pozoruhodný je kĺb kužeľovitého vrtáka, vďaka ktorému sa hravo dostanete aj na ťažko dostupné miesta. Trojvrstvový kombinovaný kábel sa postará o to, aby sa špirála nezauzlila ani neskrútila, a dala sa dlhodobo a bez problémov používať.

Špirála je zhotovená z odolného materiálu, ktorý sa dá používať aj vo vlhkom prostredí. Zakončenie je navrhnuté tak, aby nepoškodilo keramiku v prípade toaliet, umývadiel, spŕch a vaní. Vďaka tomu nemusíte používať chemikálie, zabránite vzniku korózie, odbremeníte životné prostredie a vaše potrubia nebudú už nikdy zanesené od nečistôt.

Výhody špirály:

  • Všestrannosť – na upchatie toaliet, umývadiel, vaní, sprchovacích vaničiek atď.
  • Vysoký efektivita – kĺbová špirála
  • Pohodlná obsluha – ergonomická rukoväť
  • Bezpečnosť použitia – nepoškodzuje keramické povrchy, nevyžaduje použitie chemikálií

Technické parametre:

Model MSW-Drain Clean D-20
Číslo produktu 6356
Stav Nový
Priemer špirály 12,5 mm
Priemer hlavice špirály 29 mm
Dĺžka špirály 0,87 m
Rozmery (D x Š x V) 106,00 x 4,50 x 14,00 cm
Hmotnosť 1,70 kg
Rozmery balenia (D x Š x V) 18,00 x 112,00 x 6,00 cm
Prepravná hmotnosť 2,50 kg
Katalógové číslo: 10060356 Kategórie: