Stolová výklopná rezačka na obklady a dlaždice 1700 W | PM-PDG-1700
Powermat
Dostupnosť:
Aktuálne vypredané
Katalógové číslo: PM0187
  • Napájanie: 230V / 50Hz
  • Priemer kotúča: 180×2,2×22,2 mm
  • Rezanie pod uhlom 90o: do 34 mm
  • Rezanie pod uhlom 45o: do 20 mm
  • Rozsah naklápania stola: 0-45o
  • Rozmery stola: 395 x 385 mm
Tovar si môžete objednať aj telefonicky v čase PO-PI 9:00-15:30 na infolinke 054 202 89 51
78,75  (64,02  bez DPH)
Cena za posledných 30 dní je rovnaká ako aktuálna
Aktuálne vypredané
Upozorniť ma, keď bude produkt opäť dostupný !
Stolová výklopná rezačka na obklady a dlaždice 1700 W | PM-PDG-1700 Powermat
Vybavená diamantovým diskom a nádobou na vodu na ochladenie disku.
Technické parametre:
  • Napájanie: 230V / 50Hz
  • Výkon: 1700 W
  • Maximálna rýchlosť: 2950 / min
  • Rozmery stola: 395 x 385 mm
  • Výrobca: Powermat – Poland
Obsah balenia:
  • Rezačka na obklady
  • Šikmé pripojenie
  • Sada kľúčov
  • Originálne balenie
  • Návod na použitie
  • Diamantový disk
  • Kryt štítu
You may also like…